0
Gustavo

Otišao relej grijača?

Recommended Posts

Taj kraj posude vode je od ventilatora

Od grijaca je negdje na debeloj crveno-bijeloj zici sad gdje je postavljen ne znam...trebao bi biti negdje kod osiguraca...iako ne vjerujem da je on bas pregorio al moze biti probaj potraziti...skini osigurace pa nadji tu zicu pa ces nnaci i njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pardon, 109 je ecu da, a 103 ce bit grijaci. A probaj od susjeda relej za pocetak pa vidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze, hvala obojici.

Evo sad sam potvrdio da ima struje na napona grijaca, no teže pali svakako tako.

Kad sam izvadio senzor temperature onda je odlicno upalia ,a lampica grijaca je radila dosta duže nego kad je spojen senzor.

Jel valjaju ovi zamjenski senzori? Imate neku preporuku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamjenski ti nisu bas nesto...dosta puta daju lazna ocitanja a kostaju 80kn cca

Orginal kosta u ovlastenom oko 400kn cca pa jbg vidi sta mozes uzet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da probas testirat daje li tocne informacije? Sa multimetrom vidis otpore na ova 2 pina. Valjda sam dobar nasao..

 

2cohtmd.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Saide, evo jucer je opet teze upalio sa iskljucenim senzorom temperature, culo se ono kratko al izraženo struganje pred kraj verglanja i da je kao zavrtilo u prazno. Nakon toga je upalio iz druge. No sve u svemu lakše nego prije...

E sad možda mu alnaser isto slabije vrti, il smeta mjehuric zraka koji je cesto izmedu filtera i B. pumpe.prozirna je cijev pa se vidi...

Hvala također G2 LTD, prostudiram to sta si napisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, neću postavljat novu temu...pošto se govori o relejima i sl. problemima.

Golf 3 1.9 td ...pali dobro, nema probl. ali kada mi je dignuta ručna onda lampica od grijača blago svijetli. Ona se nalazi odmah do lampice od ručne na instr. tabli. ŠTo bi mogao biti uzrok? Ako spustim ručnu ugasi i lampicu. Ne znam da li može biti kakav relej ili šta već...Molim pomoć.

 

 

l.p.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim savjet za kupovinu zamjenskog releja grijaca 103,sta kupiti od zamjenskog a da nije smece,original mi je skup dodje oko 100km

Share this post


Link to post
Share on other sites
0