1 1
BaGy

Propadanje kocnice?

Recommended Posts

Od prije imam problem sa kocnicama...tj imala je malcice vise lufta na pedali...odrzacivao sam 2 puta no uvijek ista prica...na tehnickom je sila kocenja bila 3200NM sprijeda a 2100NM iza...nije bilo velikih odstupanja lijeve i desne strane...

 

od kad je mjenjac zamjenjen(i spojka) pocela mi kocnica skroz propadat..i tek pri dnu se stvrdne i koci...kasnije mi je pocelo svijetlit i STOP bremsenfehler...mehanicar mi je bio rekao da mi je glavni kocioni gotov...i prije sam primjetio posto je znao slinit...kupio novi i ugradio odmah isti dan...odrzacio nekoliko puta sve skupa...no opet..nakon jednog dana vratilo se u staro stanje...tj malo je bolje bilo i sada ne prikazuje gresku...

 

jel mozda problem sto sam odzracivao na klasican nacin? pumpaj-odvrni?

 

jel problem mozda u kocionim kljestima? dal ih treba reparirat?

 

treba mi savjet da to rijesim...tj kako da to popravim a da ne mijenjam sad SVE :)

 

hvala :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glavni kočioni blindiraš i odmah vidiš da li je do njega, ako su čeljusti onda moraju biti masne vidi se.

Odzračivanje kod auta s ABS jedinicom je bolje s apartaom za odzračivanje ako ga nema ide se obratnim redosljedom nego kod starih auta, znači prvi ljevi, prvi desni itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Glavni kočioni blindiraš i odmah vidiš da li je do njega, ako su čeljusti onda moraju biti masne vidi se.

Odzračivanje kod auta s ABS jedinicom je bolje s apartaom za odzračivanje ako ga nema ide se obratnim redosljedom nego kod starih auta, znači prvi ljevi, prvi desni itd.

nijedna kljesta nisu masna...ne gubi ulje..znaci vjerovatno nije dobro odzraceno...jer nisam isao obratnim redosljedom..isao sam od najudaljenijeg pa do najblizeg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad ste odzracivali kocnice....jeste i kuplung odzracili???ti imas i ESP ak se ne varam...kod njih se ne odzraciva "rucno" nego sa pritiskom odzracivaca...i navodno se resetira ESP block.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kad ste odzracivali kocnice....jeste i kuplung odzracili???ti imas i ESP ak se ne varam...kod njih se ne odzraciva "rucno" nego sa pritiskom odzracivaca...i navodno se resetira ESP block.

nemam ESP jady :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok,jeste i kuplung odzracili???ak ti propada papuca onda je jos uvijek zrak u sistemu.al opet velim,na njima se ne odzraciva "rucno" nego sa aparatom.ABS i ESP to zahtjeva

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo posto imam isti problem da ne otvaram novu temu, znaci mjenjao celjusti i komplet je sustav je ozracen no i dalje kocnica propada, dali je moguce da je do glavnog kocinog sistema? ili postoji nesto drugo?

 

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jady te priče o ozračivanju sa ABS-om i ESP-om su za malu djecu

može se normalno ozračiti kao i kod golfa jedinice, ništa se neće pokvariti ni poremetiti ili resetirati

 

Bagy provjeri stanje pločica ako su stare i ne naliježu baš najbolje kočnica može propadat, ako ti je koji gumeni lajtung zapuhnut može u nekim slučajevima i zbog tog propadati ako ti koja čeljust šteka

 

jednostavno provjeri cijeli kočioni sistem, polako i po redu

 

imao sam slučaj na A4 da je imao simptome glavnog kočionog cilindra koji smo i promjenili a na kraju je bio prvi lijevi gumeni lajtung krivac za sve, kad smo njega promjenili bilo je sve u redu

Auto je imao ABS što nema nikakve veze s kvarom

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jady te priče o ozračivanju sa ABS-om i ESP-om su za malu djecu

može se normalno ozračiti kao i kod golfa jedinice, ništa se neće pokvariti ni poremetiti ili resetirati

 

dao sam si ljetos ulje u kocnicama mjenjati....u 2 servisa bio koji nemaju veze sa audijem....nisu uspijeli da mi ne propada kocnica..tek kad sam kod ovlastenog bio i kad su ispred ocima obavili sa njihovim programcicem onda je kocnica bila opet ok....lajtunge i ulje nisu ni dirali....

pisem ovo kaj sam sam vidio,a ne da bubam postove :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
dao sam si ljetos ulje u kocnicama mjenjati....u 2 servisa bio koji nemaju veze sa audijem....nisu uspijeli da mi ne propada kocnica..tek kad sam kod ovlastenog bio i kad su ispred ocima obavili sa njihovim programcicem onda je kocnica bila opet ok....lajtunge i ulje nisu ni dirali....

pisem ovo kaj sam sam vidio,a ne da bubam postove :)

Podržavam te,ukoliko ne dolazi do otvaranja "krvotoka" kočionog sistama pri radovima moguće je sve iskombinirat i ozračit kao i normalne sisteme (z@jebaja al ide),svako fizičko odpajanje (čeljusti,lajtunga,centralne jedinice bla bla ...) zahtjeva pod mus rad sa programom tipa "X" da bi se valjano ozračile elektro-hidraulične komponente ABS-EDC-ASR bla bla ....

Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites
vako fizičko odpajanje (čeljusti,lajtunga,centralne jedinice bla bla ...) zahtjeva pod mus rad sa programom tipa "X" da bi se valjano ozračile elektro-hidraulične komponente ABS-EDC-ASR bla bla ....

Pozzz

 

Što je pjesnik htio reći.?? :mellow: Koji program?

 

Koliko znam, prosto ko pasulj, postoji mašina koja kroz posudicu za ulje druka ulje i svaki kotač odzračiš na odzračnik.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i ja sad imam takav problem, triput odzračeno, litra ipo ulja prosla kroz sistem zrak nejde, nove pločice su gore na neravnim diskovima (skinuti samo zubovi) i dok auto radi i drzim ju stisnutu lagano propada, ali ne do kraja, recimo kojih 70-80%

 

razlog odzračivanja, puko zadnji desni lajtung, iscurilo malo ulja ali stavljene gripcange da nemoze sve iscurit i prilikom odzračivanja zraka je bilo samo u zadnjim kotacima, prednji su bili ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

tema ko stvorena za mene,naime poceo sam mijenjat diskove,plocice i klijesta. posto sam dobio pogresna klijesta vadio sam klip i stavljo ga u svoja stara klijeta bla bla bla uspio satvio sve pa i drugu stranu osatali su mi diskovi nazad al je problem sto je sad kocnica pomekana i duboko hvata. ispustio sam ulja pola litre na oba kotaca al isto. jel stvarno to toliko tesko ozracit. znaci ima kocnice i koci i sve samo sto je sad mekana. diskovi i plocice novi u klijestima klipovi novi jer je bilo sve zapeklo nisu vracali. uglavnom isti problem sa propadanjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

procitao sam na par mjesta da abs treba odzračit dijagnostikom nekako? to istina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

rijeseno danas

samo je trebalo preko kompa aktivirat neko sranje šta je nešto napravilo s abs-om :D

par puta pedala propadne, zakrči malo i poslije sve 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi shebo glavni kočioni dok si odzračivao? Na starim autima on ima svoj hod i njega "izglanca" a ostali dio oksidira, i onda kad odzračuješ, ak stiskaš do poda pedalu zna se razhebat kočioni i možeš ga bacit..

 

EDIT: Ne mogu vjerovat da nisi otvorio novu temu..

Edited by smoki

Share this post


Link to post
Share on other sites

odzracivas "rucno" kao kod svakog auta...nadolit ulja u posudu i napumpati par puta dok pedala nebu tvrda.onda se malo odsrafi zadnjni desni sraf ili ti einlihter i odma se opet zategne....postupak ponavljati dok ne iscuri cca 200ml....onda ista procedura na str.lijevom kotacu pa prednjem desnom i na kraju prednji lijevi....naravno se stalno korigira kolicina ulja u posudi da ne ostane prazna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se nebi radilo po starinski, jedan pumpa kočnicu i onda stisne i drži, a drugi odmota odzračnik i zašarafi, pa ponavljati?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sta se nebi radilo po starinski, jedan pumpa kočnicu i onda stisne i drži, a drugi odmota odzračnik i zašarafi, pa ponavljati?

 

 

Ma dođe na isto, brže je ali postoji mogučnost da se shebe glavni kočioni tak...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sta se nebi radilo po starinski, jedan pumpa kočnicu i onda stisne i drži, a drugi odmota odzračnik i zašarafi, pa ponavljati?

 

pa na to sam i mislio...ili mozes sam kocnice bez pritiska odzraciti??

Share this post


Link to post
Share on other sites
objasnio mi je jedan clan na pm,sve mi je sad jasno :D

 

 

Bravo za njega, i tebe...sad i mi svi ostali znamo....

 

Meni nije problem jer radim i SBC na mercedesima al ima puno članova koji ne znaju pa bi bilo lijepo da ili ti ili on napišete ovdje...

 

 

BTW: pa kaj nije i ovo kaj je jady napisao dovoljno razumljivo??

Share this post


Link to post
Share on other sites

idem palit carobnu kuglu da vidim sta mu je na PM poslano :lol:

 

 

shit...riknul mi akumulator na kugli

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta "sisa" je sraf za odzracivanje ili ti ga "einlihter" kak bi stari mestri rekli.....a obicno je 11kljuc... ajd punim carobnoj kugli akumulator do sutra...

 

forum je forum..ima pitanja a i odgovora...a ak se neki problem rijesi onda se to dijei sa drugima... da nebu stalno isto pitanje ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma dođe na isto, brže je ali postoji mogučnost da se shebe glavni kočioni tak...

:palacg

al eto nek oni pumpaju.... ja to izbjegavam

Share this post


Link to post
Share on other sites
:palacg

al eto nek oni pumpaju.... ja to izbjegavam

 

 

osvijetli nas.....da nebumo u mraku :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1