4 4
niner

Cijena gumenih tepiha

Recommended Posts

Eto ako netko zna cijenu gumenih tepiha za g4,jel OEM.nije mi bas niti jedan ducan pri ruci pa da ne idem bzvz ako je puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

OEM zanci bas VW sa natpisom golf u cosku su bili cca 500-600kn sva 4. zaboravio sam vec

 

racunaj +500 kn

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pia Jankomir

bili su gumeni na akciji,ne znam jel jos jer je zimsko vrijeme skoro proslo..

takodjer 200tinjak kn,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sma za MK4 platio ORIGINAL VW-ove nekih 650kn.

 

Također su mi u Porscheu nudili Petex kao ''idu'' u MK4 ali nisu OEM i ne pasu onako savrseno. Bili su 350kn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja za otprilike 250 u zubaku kupio za svog passata,ali nije da bas pasu savrseno i nekako su mi tanasni...

u proslom passatu iz 1998 imao sam neke ne-orginal ,koji su bili debeli,i savrseno su pristajali a za cijenu od nekih 150kn su kupljeni... nazalost otisli su sa autom :zid

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja za otprilike 250 u zubaku kupio za svog passata,ali nije da bas pasu savrseno i nekako su mi tanasni...

u proslom passatu iz 1998 timao sam neke ne-orginal ,koji su bili debeli,i savrseno su pristajali a za cijenu od nekih 150kn su kupljeni... nazalost otisli su sa autom :zid

Vjerovatno onda imamo iste i slazem se tobom da su dosta tanki, al valjda ce trajat :D

Al su super pripasali barem prednji, ne znam za zadnje jer ih nisam zamjenio sa starima posto su u jako dobrom stanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

petex su po meni kvalitetniji od OEM...deblji i tezi...imas ih za kupit u pro mimato.

 

klikkkkk

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jel imaju one rupe predviđene da se stave plastične kopče pa da se zakače za pod? i jel bas sjedaju kao OEM a ne da se penju na footrest i sl?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne isplati se ovo s ebaya 26€ + 29€ ... u Zubaku sam ja iste takve uzeo za 200-tinjak kuna

 

To mozda za passata. meni za golfa rekli preko 600 kn a vidis da su i drugi placali oem kod nas u servisu oko 600 kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali ti sa ebaya od 25 eura nisu isti kao i i ti u servisu za 600 kn

 

ti na ebayu sto su 25 eur,kod nas su cca 200-220 kn

 

ovi sto su kod nas 600 na ebayu se 80 eura

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda i ovdje vrijedi zlatno pravilo koliko para toliko muzike :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jel imaju one rupe predviđene da se stave plastične kopče pa da se zakače za pod? i jel bas sjedaju kao OEM a ne da se penju na footrest i sl?

Moje nisu OEM ali imaju rupe za zakopčat,debeli su,dvije godine gaženja i ništa im nije,pašu savršeno naprijed i iza (piše na njima "fur Golf IV-Bora),firmu neznam napamet,koštali su cca 200 kn,ako te zanima poslikam ih sutra i puknem ti na PM sve da si znaš potražit.

Edited by mrki OS

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moje nisu OEM ali imaju rupe za zakopčat,debeli su,dvije godine gaženja i ništa im nije,pašu savršeno naprijed i iza (piše na njima "fur Golf IV-Bora),firmu neznam napamet,koštali su cca 200 kn,ako te zanima poslikam ih sutra i puknem ti na PM sve da si znaš potražit.

 

može care, poslikaj pa mi pošalji na pm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslano na PM,vidim da su ti moji PETEX i meni su OK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu a potrajalo je dok sam jednu našao otvorenu. :)

 

Trebao bih savjet oko gumenih tepiha za VW GOLF IV.

Zvao sam danas ovlašteni u našem kraju i lik ima u ponudi:

 

1.OEM VW komplet gumene tepihe sa rupama - cca.330 kn

2.Zamjenske - koje mi isto savjetuje i koje su se pokazale dobre - cca.270 kn

 

Pošto sam pročitao prethodne postove od prije tri godine trebao bih savjet ako je netko nedavno kupovaoda li je ovo nešto povoljnija cijena jer smo sada u EU pa su i neka davanja povoljnija nego prije ili se radi o nekim lošije kvalitete jer koliko vidim cijena je prepolovljena sa 600 na 300 Kn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači ipak OEM!

Lik u ovlaštenom me nagovarao na zamjenske ali nekako sam se ipak dvoumio i želio bih originalne. Zamolio sam ga da mi pošalje fotku kako izgledaju jer ne volim kupovati na slijepo. Ujedno bih volio i vidjeti ili barem usporediti sa nekim tepisma da kasnije nemam podpitanja mogao sam one ili ove. Ne može mi ih poslati jer s mu u kompu?!!! Sve moraš naručiti i platiti i tek onda vidiš robu a to baš ne volim jer bih volio vidjeti debljinu, oblik itd..

 

Ima li netko fotku da vidim te origigi gumene tepihe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam doma jedne i druge,ti patex zamjenski su deblji i bolji od originala ko što jady kaže

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, vjerojatno je mislio na te zamjenske jer mi ih je nudio kao bolja opcija od originala ali ću svakako provjeriti još naknadno. Vidio sam tvoju fotku pa sam ju skinuo da malo bolje pogledam ali mi se fotka rastegnula da ju nisam mogao koristiti za neki bolji pregled. :) Samo da pitam da li ti Patex tepisi imaju isto rupe kao i originali ili nemaju i koje sada koristiš?

 

E sada ako netko ima koju fotku od OEM i zamjenskog Patexa i voljan je staviti na forum samo za usporedbu bio bih zahvalan. Idući tjedan je dan za odabir pa bih volio vidjeti razliku.

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4