0
Andy

SUSRET KC

Recommended Posts

Razgovarao sam sa Jadrankom AKA -JADY i ako ce biti ok vrjeme sutra dolazi u kc..

Pa ako netko ima vremena i volje da se okupite i dodjete malo do koprivnice pa da se upoznamo , popimo cugu i tako to kak ide. :grrr

Edited by Crazy KC

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sad me malo prije on nazvao..nikad nije prika kasno

:P

ijako sam bez golfa ,imam zamjensko vozilo :D

 

;-)

Edited by Crazy KC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto nazalost ovaj vikend nije bilo nista ,pa eto dogovorimo se za iduci ili kad vec da dodjete

 

Nadam se da ce do iduce subute golf biti u pogonu :grrr

 

ARROW care pali duju i dodji ....pice cekaju B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi samo ranije malo....bilo bih ok da se upoznamo..razgovaramo i tako ... :-)

Nismo si daleko..pa..

pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

cijev pukla i amen,zakrpao da mogu na posao.corsa nije regana a bimer previse trosi.....next time frende

Share this post


Link to post
Share on other sites

:grrr cekaju :da

 

eto moj golf je u pogonu saltam ga na 2500 okretaj moram jer treba malo dok se glava ne razradi i uglavnom nema vise prva - druga hhhhrsk,salta se normalno i full sam zadovoljan :fakjea:fakjea

 

ajd ekipa dodjite malo do kc .. B):zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Care ako dodjem neces me se moci rjesiti :)

iduce godine dolazim sa svojom pilom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i redbull bi mogli skociti do kc nije nam jako daleko pa da se upoznamo sa vasom ekipom! samo recite datum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega Light i ja jucer se malo nasli pa djir nabacil !!

Pa mozemo se dog jedan vikend kad bude malo bolje vrjeme pa dodju decki iz bjelovara odma ako ste sve ZA :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Light
Ja i redbull bi mogli skociti do kc nije nam jako daleko pa da se upoznamo sa vasom ekipom! samo recite datum.

 

Pa recite vi kad vama paše,kad možete dođite pa da se upoznamo! :zivio:zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

lega andy....daj mi reci zasto ti je gof na avataru tak ruzan????kaj si iso malo offroad????.

danas bio s ..... (zenin autu) na teh i upisivanje guma.

ak cu doc onda s njim jer ste mi vi iz okolice KC preopasni sto se tice golf &co

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovu nedjelju ? Samo mi kolega redbull nezna dali ce ici sa passatom,nema veze ja dolazim sa svojim golfom,ako bude ljepo vrijeme,i ako vi imate vremena. :vopi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest redbull0131
Ovu nedjelju ? Samo mi kolega redbull nezna dali ce ici sa passatom,nema veze ja dolazim sa svojim golfom,ako bude ljepo vrijeme,i ako vi imate vremena. :vopi

 

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: , veliko mo??da :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
lega andy....daj mi reci zasto ti je gof na avataru tak ruzan????kaj si iso malo offroad????.

danas bio s ..... (zenin autu) na teh i upisivanje guma.

ak cu doc onda s njim jer ste mi vi iz okolice KC preopasni sto se tice golf &co

:)

 

 

A malo je poplavio :rotfl ahh bolje da ga sad ne vidis kakv je :bag:

 

Za off road imam motora i traktora B):grrr

 

 

P onda dodji sa zeninim carsom :palacg al javi prije ako te zanimaju one zmige za tvoj golf pa da ti kupim ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj ti bolje provjeri dali to uopce ide na G4 jer mi se ne prcka oko struje bez veze.a orgigi je orgigi.probaj dali prikljucak pase na tvojeg "traktora" pa javi.cijena je kolko bila????ja trenutno ne idem nikam,od petka do nedelje je inventura u firmi tak da me nece ni na forumu bit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gle to je na mojem traktoru vec B)

 

Ide :da saljem ti slike da vidis i onda mi javi ...

 

cjena simbolicnih 35 kn ako se nevaram..provjerit cu pa ti javim ;x

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovu nedjelju ? Samo mi kolega redbull nezna dali ce ici sa passatom,nema veze ja dolazim sa svojim golfom,ako bude ljepo vrijeme,i ako vi imate vremena. :vopi

 

 

polako i nemoj ga tjerati da radi punom parom na autu... ;) nek radi pomalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocemo ovaj vikend se naci recimo u nedjelju :fakjea^_^ pa da malo vas pocastim jer ovo ce mi biti buran wekeend :halo:znoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kaj nam vredi doc na "burni" vikend kad smijemo samo sokice pit.....neki moraju i doma.a ti smijes samo do 23h van :lol2:lol2:lol2:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Pure_GTI
a kaj nam vredi doc na "burni" vikend kad smijemo samo sokice pit.....neki moraju i doma.a ti smijes samo do 23h van :lol2:lol2:lol2:lol::lol::lol:

 

Dobra..... :lol2:lol2:lol2:lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
0