4 4
.:stingray:.

VW Golf 2 Edition One R32 na www.VAU-MAX.de

Recommended Posts

ekipa šta da kažem HVWALA VAM svima na čestitkama :respekt i neka bude čim više naših primijeraka po stranim portalima i časopisima jer imamo i mi šta za pokazat :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinke cestitam, duja je sasvim zasluzeno tamo :palacg :palacg :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo čekam da josey neš napiše... muahahhaha... fuckin opelaš hahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas super sto su sVWi zadoVWoljni sa rezultatima. I u buduce cemo se potrudit da VWam pokazemo naj aute koji su sVWakako zasluzili da budu eksponirani u medijama.

 

No prica nije zavrsena, Sinisin R32 ide jos malo dalje po svijetu a i naseg slaveka ceka jos mnogo toga.

 

Ovom prilikom zelim reci "PUNO HVALA" svima Vama, od vlasnika auta do onih koji vucu konce u pozadini, organiziraju i dogovaraju, da bi mogli doc do takvih krasnih lokacija. Vec sam s vise strana dobio postavljeno pitanje gdje je to slikano, u Floridi, negdje na moru ili slicno. Ne, ne :lol2 Kuca se nalazi uz staru karlovacku, par kilometara prije ulaza u sam grad. I ovim putem puno hvala vlasnicima na dozvoli da na par sati pretvorimo dvoriste u kaos :lol2 I puno hvala na razumijevanju onom domaru koji je krenu kosit travu bas kad smo mi poceli slikat pa je odlucio da bi bilo pametno sjest u hlad i popit sok :palci

 

Ovo sVWe nebi bilo moguce bez Vas! Thanks again!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da,dobra lokacija....a zapravo slikane kocke za novi Semmelrock katalog..... :D :D :D :D :D

Edited by slavek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pohvale, ovo je velka cast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam,vec je bilo i vrijeme da zavrsi u Vau-Maxu :):respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinisa svaka cast :respekt

 

sta se mene tice duja bila i ostala #1 na nasoj sceni, a i sire...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sinisa svaka cast :respekt

 

sta se mene tice duja bila i ostala #1 na nasoj sceni, a i sire...

 

Potpis na ovo... :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4