6 6
tony_os

EGR softwerski smanjit

Recommended Posts

Bok, danas smo zatvorili EGR ventil sa polcicom i nakon 15min voznje je izbacio gresku.

Na VAG-COMu greska 19586 reck.ispu.plinova prekoracen.

 

Dal netko zna ili je vec netko to radio da se preko VAG-COMa kako se smanji taj parametar i kolko mora biti. Jer bi skinio plocicu i softverski mu smanji povrat ispusnih plinova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

c/p s jednog foruma

 

Ovaj postupak izveo sam na desetak Octavia 1.9 TDI prve generacije, nekoliko Golfova i nekoliko Passata TDI. Svi motori su bili bez Pumpe-duse sistema osim moje Fabije a procedura je uvijek ista. Za jednog passata 1.9 TDI sa 90 ks iz 94 procedura je bila malo drugaèija, ali na ©kodama nema takvih motora pa razlike ovdje neæu napominjati. Za Octaviu druge generacije koja ima CAN-BUS protokol nisam siguran da je sve isto, pa ako netko otkrije razlike neka opi¹e ovdje kao odgovor. Dakle procedura ide ovako:

 

Treba najprije zagrijati motor, zatim spojiti neki od dijagnostièkih alata na OBD ulaz (ja koristim VAG-COM sa HEX-CAN-USB kabelom), a svi va¾niji potro¹aèi trebaju biti iskljuèeni npr. Klima, svjetla, grijaèi itd. Na njemu treba izabrati "Engine control module -1" i logirati se na njega, (Login-11) a pristupni kod za gotovo sve TDI motore je "12233". Nakon logiranja treba izabrati "adaptation-10" i otvoriti kanal 3 kojim se upravlja radom EGR ventila. Kanal 1 odreðuje broj okretaja u praznom hodu i njega ne dirajte -ako tamo upi¹ete ne¹to drugo umjesto 32768 poveèat æe se ili smanjiti okretaji u praznom hodu!!!. Nakon toga nakratko pritisnite pedalu akceleratora da ste sigurni da se EGR ventil ukljuèio. Na kanalu 3 uvjerite se da je prilagodna vrijednost 32768 i da signal sa mjeraèa protoka zraka pokazuje 250 +/- 20 mg po okr/min u praznom hodu -to su tvornièka pode¹enja. Sada umjesto 32768 upi¹ite 33768 i pritisnite "Test" - sada vrijednost sa mjeraèa protoka zraka treba porasti na 370 mg po okr./min ¹to znaèi da je EGR ventil dozvolio vi¹e svje¾eg zraka a manje povrata ispu¹nih plinova. Ako sada imate vrijednost veæu od 370 upi¹ite broj ne¹to manji od 33768. Kada postignete 370 snimite klikom na "Save" i ostavite tako. Na ovaj naèin vrijednost NOx u ispuhu poveæat æe se za oko 40 posto (upi¹ete li vrijednost manju od 33768 postotak æe biti manji) i jo¹ uvijek ostajete u proizvoðaèkim tolerancijama za ispu¹ne plinove, a EGR ventil i dalje radi sa smanjenim udjelom povrata ispu¹nih plinova na usis. Na ovaj naèin se sprijeæava zaèaðivanje motora radi goriva sa previ¹e sumpora, a ne zagaðujete okoli¹ onako kako bi to radili blokiranjem EGR ventila. Ja sam ovo napravio na svojoj Fabiji 1.9 TDI Elegance iz 2000-te, uz to stalno koristim aditiv za gorivo Castrol TDA, mijenjam ulje Castrol VAG 505-01 svakih 15 000 km i do sada sam napravio 163 000 km bez ikakvih problema s motorom. Ovo bi bilo korisno napraviti na svim TDI motorima Volkswagen grupacije jer je to najbolji kompromis izmeðu ekologije i trajnosti motora.

Share this post


Link to post
Share on other sites
c/p s jednog foruma

 

Ovaj postupak izveo sam na desetak Octavia 1.9 TDI prve generacije, nekoliko Golfova i nekoliko Passata TDI. Svi motori su bili bez Pumpe-duse sistema osim moje Fabije a procedura je uvijek ista. Za jednog passata 1.9 TDI sa 90 ks iz 94 procedura je bila malo drugaèija, ali na ©kodama nema takvih motora pa razlike ovdje neæu napominjati. Za Octaviu druge generacije koja ima CAN-BUS protokol nisam siguran da je sve isto, pa ako netko otkrije razlike neka opi¹e ovdje kao odgovor. Dakle procedura ide ovako:

 

Treba najprije zagrijati motor, zatim spojiti neki od dijagnostièkih alata na OBD ulaz (ja koristim VAG-COM sa HEX-CAN-USB kabelom), a svi va¾niji potro¹aèi trebaju biti iskljuèeni npr. Klima, svjetla, grijaèi itd. Na njemu treba izabrati "Engine control module -1" i logirati se na njega, (Login-11) a pristupni kod za gotovo sve TDI motore je "12233". Nakon logiranja treba izabrati "adaptation-10" i otvoriti kanal 3 kojim se upravlja radom EGR ventila. Kanal 1 odreðuje broj okretaja u praznom hodu i njega ne dirajte -ako tamo upi¹ete ne¹to drugo umjesto 32768 poveèat æe se ili smanjiti okretaji u praznom hodu!!!. Nakon toga nakratko pritisnite pedalu akceleratora da ste sigurni da se EGR ventil ukljuèio. Na kanalu 3 uvjerite se da je prilagodna vrijednost 32768 i da signal sa mjeraèa protoka zraka pokazuje 250 +/- 20 mg po okr/min u praznom hodu -to su tvornièka pode¹enja. Sada umjesto 32768 upi¹ite 33768 i pritisnite "Test" - sada vrijednost sa mjeraèa protoka zraka treba porasti na 370 mg po okr./min ¹to znaèi da je EGR ventil dozvolio vi¹e svje¾eg zraka a manje povrata ispu¹nih plinova. Ako sada imate vrijednost veæu od 370 upi¹ite broj ne¹to manji od 33768. Kada postignete 370 snimite klikom na "Save" i ostavite tako. Na ovaj naèin vrijednost NOx u ispuhu poveæat æe se za oko 40 posto (upi¹ete li vrijednost manju od 33768 postotak æe biti manji) i jo¹ uvijek ostajete u proizvoðaèkim tolerancijama za ispu¹ne plinove, a EGR ventil i dalje radi sa smanjenim udjelom povrata ispu¹nih plinova na usis. Na ovaj naèin se sprijeæava zaèaðivanje motora radi goriva sa previ¹e sumpora, a ne zagaðujete okoli¹ onako kako bi to radili blokiranjem EGR ventila. Ja sam ovo napravio na svojoj Fabiji 1.9 TDI Elegance iz 2000-te, uz to stalno koristim aditiv za gorivo Castrol TDA, mijenjam ulje Castrol VAG 505-01 svakih 15 000 km i do sada sam napravio 163 000 km bez ikakvih problema s motorom. Ovo bi bilo korisno napraviti na svim TDI motorima Volkswagen grupacije jer je to najbolji kompromis izmeðu ekologije i trajnosti motora.

 

Kad da dođem? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kad da dođem? :)

 

može jednu večer ili za vikend, sutra nemogu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da vam to nešljaka na novijim PD motorima,ja sam sebi ugasio preko Vag-coma a kolegi na Passatu nisam uspio jer mi ne nudi tu opciju a s pločicom mu takođe izbacuje grešku.Navodno ide samo ako se preprave parametri u samoj mapi.

Ako uspijete javite kako :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
c/p s jednog foruma

 

Ovaj postupak izveo sam na desetak Octavia 1.9 TDI prve generacije, nekoliko Golfova i nekoliko Passata TDI. Svi motori su bili bez Pumpe-duse sistema osim moje Fabije a procedura je uvijek ista. Za jednog passata 1.9 TDI sa 90 ks iz 94 procedura je bila malo drugaèija, ali na ©kodama nema takvih motora pa razlike ovdje neæu napominjati. Za Octaviu druge generacije koja ima CAN-BUS protokol nisam siguran da je sve isto, pa ako netko otkrije razlike neka opi¹e ovdje kao odgovor. Dakle procedura ide ovako:

 

Treba najprije zagrijati motor, zatim spojiti neki od dijagnostièkih alata na OBD ulaz (ja koristim VAG-COM sa HEX-CAN-USB kabelom), a svi va¾niji potro¹aèi trebaju biti iskljuèeni npr. Klima, svjetla, grijaèi itd. Na njemu treba izabrati "Engine control module -1" i logirati se na njega, (Login-11) a pristupni kod za gotovo sve TDI motore je "12233". Nakon logiranja treba izabrati "adaptation-10" i otvoriti kanal 3 kojim se upravlja radom EGR ventila. Kanal 1 odreðuje broj okretaja u praznom hodu i njega ne dirajte -ako tamo upi¹ete ne¹to drugo umjesto 32768 poveèat æe se ili smanjiti okretaji u praznom hodu!!!. Nakon toga nakratko pritisnite pedalu akceleratora da ste sigurni da se EGR ventil ukljuèio. Na kanalu 3 uvjerite se da je prilagodna vrijednost 32768 i da signal sa mjeraèa protoka zraka pokazuje 250 +/- 20 mg po okr/min u praznom hodu -to su tvornièka pode¹enja. Sada umjesto 32768 upi¹ite 33768 i pritisnite "Test" - sada vrijednost sa mjeraèa protoka zraka treba porasti na 370 mg po okr./min ¹to znaèi da je EGR ventil dozvolio vi¹e svje¾eg zraka a manje povrata ispu¹nih plinova. Ako sada imate vrijednost veæu od 370 upi¹ite broj ne¹to manji od 33768. Kada postignete 370 snimite klikom na "Save" i ostavite tako. Na ovaj naèin vrijednost NOx u ispuhu poveæat æe se za oko 40 posto (upi¹ete li vrijednost manju od 33768 postotak æe biti manji) i jo¹ uvijek ostajete u proizvoðaèkim tolerancijama za ispu¹ne plinove, a EGR ventil i dalje radi sa smanjenim udjelom povrata ispu¹nih plinova na usis. Na ovaj naèin se sprijeæava zaèaðivanje motora radi goriva sa previ¹e sumpora, a ne zagaðujete okoli¹ onako kako bi to radili blokiranjem EGR ventila. Ja sam ovo napravio na svojoj Fabiji 1.9 TDI Elegance iz 2000-te, uz to stalno koristim aditiv za gorivo Castrol TDA, mijenjam ulje Castrol VAG 505-01 svakih 15 000 km i do sada sam napravio 163 000 km bez ikakvih problema s motorom. Ovo bi bilo korisno napraviti na svim TDI motorima Volkswagen grupacije jer je to najbolji kompromis izmeðu ekologije i trajnosti motora.

 

to sam procito vec negdje

postupak je znaci isti i na 1.9 TDI pumpa dizna 130ks????

a jesu li i parametri isti za taj motor, normalno cca 250mg i povecat na 370 mg???

ak je netko na tom motoru tako promijenio nek javi za feedback :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mrki

jesi na 3BG passatu probo il?

 

mogao sam danas to probat al nisam nist htjeo jer nisam siguran za parametre.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@mrki

jesi na 3BG passatu probo il?

 

mogao sam danas to probat al nisam nist htjeo jer nisam siguran za parametre.

Passat 115 ks,PD 2000 god znači prije facelifta ko što je tvoj.

Nisam baš uspio jer mi nije pootvarao kanale ko na mojem pa me bilo frka da nešto nezakenjam pošto je vlasnik picajzla i stalno mi je lebdio iznad glave

Share this post


Link to post
Share on other sites
Passat 115 ks,PD 2000 god znači prije facelifta ko što je tvoj.

Nisam baš uspio jer mi nije pootvarao kanale ko na mojem pa me bilo frka da nešto nezakenjam pošto je vlasnik picajzla i stalno mi je lebdio iznad glave

 

dobro moj je faceflift 2005 god ;)

ali ako je netko radio na 130ks PD motoru sa gore navedenim parametrima nek javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na PD motore se nemže napraviti po gore nvedenom postupku...

 

ja sam na svom stavio prokron pločicu i rupicu od 3 mm i s time smanjio emisiju na cca 20-30%...

 

nejavlja grešku i nakon 1god. napravio reviziju i na usisnoj nema čađe kao prije, auto troši nešto sitno manje i nedimi kao prije.. eko test ili začađenje je OK.

 

 

na starijim tipovima sa bosch pumpama sam ih dosta preko vag-coma napravio i na tim motorima sve šljaka kako treba..

 

 

druga opcija je repogramirat centralu i isključiti egr upotpunosti, što opet možemo rješiti :)

Edited by Beli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na PD motore se nemže napraviti po gore nvedenom postupku...

 

ja sam na svom stavio prokron pločicu i rupicu od 3 mm i s time smanjio emisiju na cca 20-30%...

 

nejavlja grešku i nakon 1god. napravio reviziju i na usisnoj nema čađe kao prije, auto troši nešto sitno manje i nedimi kao prije.. eko test ili začađenje je OK.

 

 

na starijim tipovima sa bosch pumpama sam ih dosta preko vag-coma napravio i na tim motorima sve šljaka kako treba..

 

 

druga opcija je repogramirat centralu i isključiti egr upotpunosti, što opet možemo rješiti :)

 

ak nije tajna kak bi to islo?

 

naletio sam na informaciju da se neki noviji od 2003 pa nadalje cak i daju preko VAG COMa parametri adaptirati. i da su na nekima drugaciji login codovi cim ih nadem postam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e to mene zanima, hocu i ja to napraviti pa ako ima netko u okolici ko bi znao na mome 1.9 PD 74kw :zder

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gdje se nadju login kodovi? Ja trazim za 2.0 BKD pa nema

Share this post


Link to post
Share on other sites

ev naso sam ih

 

12233 (populär 1,9 TDI-Motor)

26262

01283

11463

e sad koji je odgovarajuci neznam. danas nisam stigo nist napravit al cu sutra. pa javim

 

@RD1

kolko vidim imas Golf V 2.0TDI, ak se dobro sijecam na tim motorima neide nikako ovim sistemom, nego samo s reprogramiranjem (cini mi se MAP senzora) al nemoj me drzat za rijec

Share this post


Link to post
Share on other sites
e to mene zanima, hocu i ja to napraviti pa ako ima netko u okolici ko bi znao na mome 1.9 PD 74kw :zder

 

Netko? Na PM :rolleyes:

Edited by Passat TDI

Share this post


Link to post
Share on other sites
Netko? Na PM :rolleyes:

 

 

Koje godiste je tvoj? Ak je prije ´03 mozes mehanicki ga zatvorit.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:fakjea ev ovak, uspio sam EGR softwerski smanjit. Moze se bez problema, greske tokom voznije nije izbacivao i nadam se da nece :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koje godiste je tvoj? Ak je prije ´03 mozes mehanicki ga zatvorit.

 

e bas je 2003 ... sta onda ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
:fakjea ev ovak, uspio sam EGR softwerski smanjit. Moze se bez problema, greske tokom voznije nije izbacivao i nadam se da nece :palci

JEL MOZES SA NAMA DA PODJELIS TO ISKUSTVO? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao sto gore pise preko VAG COMa

1. Engine Control Modul -1

2. Login -11

3. polje upisete login code 12233 (kod mene je taj radio, a kao sto pise gore na nekima moze biti neki drugi)

4. adaptation -10

5. izaberete kanal 03

kod upaljenog motora u leru, u 3. polju mora se brojka vrtit oko 210-250 mg

6. i ima dole polje di pise vrijednost 32768 tu vrijednost promijenite na 33768 (program ce prihvatit najvecu dopustenu vrijednost kod mene je ak se dobro sijecam bilo 33683)

7. kliknite na test i gore bi je bilo 210-250mg treba se povecat na 320mg u leru (tak je meni bilo)

8. sacuvaj iliti save

9. napravis probnu voznju bar 15ak km prvo mal tjeranja pa onda mal niski okretaji (da egr "proradi" zbog kompjutera)

 

javite kakve rezultate dobijete

 

 

vag com mora biti otkljucan!!! na demo verzijama ili nesto slicnome moci cete sve napraviti ali necete moci te postavke spremiti.

OVO RADITE NA VLASTITU ODGOVORNOST, UKOLIKO DODE DO NEKIH GRESAKA ILI OSTECENJA NE PREUZIMAM ODGOVORNOST!!!

POSTAM KAK SAM SEBI NAPRAVIO I ZASAD NISTA LOSE I NADAM SE DA NECE NI BITI :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj polo je PD, 2005 god i to bi trebalo radit

 

probam za vikend pa javim

 

daj mi samo pojasni 3. točku

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad stisnes login otvori se polje i tam ukucaj 12233. taj log in kod je za vecinu 1.9 TDIa

 

e neki su pisali da na passatima novijima da nisu mogli softverski promijenit posto im nije taj login cod nist izbaciao.

pa sam mal trazio na njemackom passat forumu i naso da je na nekima drugi login kod.

probaj sa 12233, a ovi ostali kodovi sto na 1. stranici pise bolje da se pozabave ljudi koji su dobro kuze u to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na svojem passatu 2002 130ks samo blindirao onu zutu cijevcicu i ne javlja nikakvu gresku, po kompjuteru nisam nista dirao auto 2 godine radi normalno

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sam na svojem passatu 2002 130ks samo blindirao onu zutu cijevcicu i ne javlja nikakvu gresku, po kompjuteru nisam nista dirao auto 2 godine radi normalno

 

greske javlja od 2003 pa nadalje

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6