4 4
golfijaner

9. VW Tuning Show

Recommended Posts

Došao i ja kuć prije 2 sata.

 

 

:care Bilo mi je super vidjet i srest vas sve stare i nove kolege! Nemam više što reć, osim da je meni druženje #1 i to je nešt neprocijenjivo..... :)

 

Ispričavam se svima koje nisam skužio, a nove koje sam upoznao većinom nisam popamtio.... :rolleyes: Tak da ak me sljedeči put vidite- opet ćmo se vjerojetno upoznavat! :lol:

 

 

Zahvaljujem se puno Team Gemištu što su me nahranili i što mi je skoro želudac izašao na nos u vašoj dB duji navečer! :D

I veliko hvala Djoki što je ispekao SAVRŠEN roštilj! :care

 

Slike sutra!

 

 

 

:respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se i ja javim, dosli oko 15 sati doma i mogu reć da je bilo prejebeno, prvi puta da sam spavo tamo i kampiro od petka do danas...

Pozdrav cjeloj ekipi koja je bila tamo s menom i koja me trpila hehehe, nazalost mene je jučer napustio glas pa je bilo problema s komunikacijom al sve je uspjesno realizirano...

 

Iduće godine repriza....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto probudio se prije par minuta!! :lol2 bilo je super. Vidio neke stare ljude upoznao nove. Pohvale organizatorima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Organizacija super,ekipa je bila do jaja...............upoznao neke nove ljude,vecine se ne sjecam zbog alkohola................iduce godine reprizaaaa.................djoka ispeko si odlican rostilj i spasio nas.............. :respekt

 

do godine repriza sigurnoooooooooooooooo :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio sam tretji put ove godine i bilo mi stvarno super. iako nije bilo previše avta, ma nije bilo ni prevelike gužve, tako da sve 5. svidjalo mi se isto da su WC-ji bili čisti, što za prošle godine ne mogu rečt. vrlo dobri avti i super ekipa, da ne govorim o preljepim hrvatskim curama :D sljedeči godine obavezno ponovi vaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pisite kakve ste sve kazne dobivali od nasih policajki

Share this post


Link to post
Share on other sites
pisite kakve ste sve kazne dobivali od nasih policajki

kazna za pretoplo pivo - 10kn :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljenčarenje - 10kn :rotfl

 

a veky za pretjesnu unutrašnjost u autu 20kn

Edited by dino_mk1_gti

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT

Da se i mi javimo,stigli prije sat-dva kuci,sto reci o susretu nego da je bilo odlicno,sa dobrom ekipom ni ne moze biti drugacije.

Organizacija odlicna i zanimljiv program kroz cijeli dan,cist wc :respekt samo mi je zasmetalo to sto je ekipa na vanjskom parkingu radila sranja sa autima jedan zamalo izletio,uopce nije bilo sigurnog mjesta na kojem parkirati auto sto mi nije bas bio napeto a vjerujem da ima jos koji isto razmisljaju :palacd

Provod je bio pre dobar,odlazak u Kaufland je nesto sto ce se pamtiti jos dugooo :rotfl:rotfl vw freak :palacg

 

Ekipa mi provozala auto sad i ja znam kako se cuje to,bas sam zaljubljen jos vise a i meni je bila cast voziti Kicinog keca i Rokovu biciklu:bravo :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites
...izvan parkinga za ocjenjivanje hrpa auta koja bi ustvari trebali biti "unutra"...

 

To je jako tužno, da svi ti ljudi ostaju vani, jer je njima šteta platiti kotizaciju za ulaz, ne da bi uz to pomislili, kako s time samo pognu VWCC jer to nije malo posla ili samo nekoliko telefonskih poziva, da se napravi nešto takvo. Respect ekipi koja sve to priprema i samo tako dalje. Istina je da ove godine bilo nekoliko auti manje ali ona prava ekipa tamo je svake godine, pa se isplati doči samo zbog njih, da ih se pozdravi i popije, po koje piče uz njih. A svima onima kojima je šteta novca za ulazak, nek se stide i malo zamisle a vjerujem da su mnogi od njih najglasniji kada im nešto treba . Još jednom veliki respect ekipi i pozdrav svim meni najdražim prijatelja, bilo mi je drago vas ponovo vidjeti i nadam se da se sretnemo još koji put ove godine na kakvom meetu :palacg

 

pozz

highlander

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i tvoj je golf prosle godine stajao skroz dolje na ulazu na parkingu ug cestu, a bio je lijep za pokazat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žap mi je što nisam mogao ići, ali drago mi je da ste se svi vi ostali dobro zabavili i da se pojavbljuje sve veći broj kvalitetno složenih automobil na cesti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo mi je 3. godinu zaredom da sam bio u KarloVWcu na susretu, i svake godine je odlično.. Ekipa je za 10, auti još bolji, svaka čast! Drago mi je da sam vidio hrpu poznatih i moram priznat da sam se sa svima u razgovoru složio da je VW scena u Hrvatskoj na svjetskoj razini!

 

Evo nešto mojih slika, ostatak je u albumu na facebooku kojem svi mogu pristupit ;)

 

7fdi12vaqco4uec712mk.jpg

 

i78oakxqkj648tpgwez1.jpg

 

klggucsm26jrcza52uw.jpg

 

txdbz3z71e0dw9226bx.jpg

 

nmdaehlqryaho8mhpqej.jpg

 

umk2qt27i94dyvs5j2.jpg

 

oxvgzfa0g6nhyxzcv812.jpg

 

r5s0yysoc7tudxpp69bb.jpg

 

30wu5bp750d190zxuvqo.jpg

 

s14eyzgkakt3j2lz1zf1.jpg

 

r8f9hd6cz2qdaome65s1.jpg

 

ypbgmsmcci2nmzb8eop1.jpg

 

52383q8vqu0y0va3iq0.jpg

 

8tg0tnoszx4ruj488wl.jpg

 

9xy24sfvb3bi8xnf0dr5.jpg

 

p1p5s6nzyuv5oziv38s.jpg

 

5kbmvsqy5yyobv25wfz5.jpg

 

yzeta8ia5ushc5qgsg9v.jpg

 

ertamxlrcndagnx3uj.jpg

 

3ab4ymr8urwomuk9am0h.jpg

 

OSTATAK SLIKA: 9. Volkswagen Tuning Show Karlovac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas gledam na facebook-u i slike su predobre! E da i ekipa s kojom sam kampirao i bio s njima 3 dana je za 5. Sljedeca godina je repriza!

Share this post


Link to post
Share on other sites

BIlo je predobro, nije bilo previse auta ko prosle godine ali je sve bilo dobro organizirano, sVWaka cast organizatorima :respekt

 

Upoznao dosta ekipe, ja i Emanuel smo sve skupa ispucali prako 1000 fotki , trebat ce malo vremena da se odaberu neke odlicne i stave na net.

 

 

Dobio kaznu zbog golotinje iako sam se samo malo htio osuncati al dobro sta ces policajke su samo radile svoj posao :palacg

 

Pravi mi bio onaj lik sa Rover-om sta si je sredio felnu na parkingu, publika je samo cekala da se takvo nesto desi i nakon toga vise nije bio zanimljiv.

 

Također ekipa Team GEmista je bila luda, dobro su drmali sa muzikom i uspjeli natjerati da 1.6 DIESEL trosi vise od mjerice na 100km.

 

Nadam se da Tonacu šiber nece pustati vodu nakon jučerašnjeg performancea na Jetti :palacg

Edited by Xmaster

Share this post


Link to post
Share on other sites

uspio sam uplovdat slike

organizacije je bila odlicna

i upoznao sam odlicnu ekipu svaka vam cas ima ih dosta

uzasno me grlo boli i kao ostatak tijela jos me drzi

nocni program je bio najbolji nadam se da cu i iduce godine doc

neki su me naguzili (nisu me htijeli izbavit ali eto) (znaju oni ko su) :angry:

slike govoru milion rijeci da neduljim :palci

IMG_3491.jpgIMG_3492.jpgIMG_3493.jpgIMG_3494.jpgIMG_3497.jpgIMG_3501.jpgIMG_3502.jpgIMG_3504.jpgIMG_3508.jpgIMG_3509.jpgIMG_3510.jpgIMG_3511.jpgIMG_3512.jpg

sef misli na kafu

IMG_3513.jpgIMG_3514.jpgIMG_3515.jpgIMG_3516.jpgIMG_3518.jpgIMG_3520.jpg

mexx booog si :care

IMG_3521.jpgIMG_3522.jpgIMG_3523.jpgIMG_3524.jpgIMG_3525.jpgIMG_3526.jpgIMG_3527.jpgIMG_3529.jpgIMG_3528.jpgIMG_3530.jpgIMG_3531.jpgIMG_3532.jpgIMG_3533.jpgIMG_3534.jpg

 

ima jos dosta slika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se i ja malo javim.

 

Krenuli u subotu, malo zajebancije po autocesti uz kameru i fotice. Stigli, poceli pit jest itd, vidio puno poznatih sa foruma, upoznao puno novih ljudi i sve u svemu jako dobro druzenje.

 

Ovim putem posebno bi se zahvalio tequili na mjestu u satoru, splitskoj ekipi sta su nas najeli, i vuxi na voznji sa cuprom.

Sigurno sam se jos puno njima trebao zahvaliti, ali ona sva medica brise sjecanja....pitajte mexx-a :D

 

A sa ovim parkingom. Ja sam dosao, platio parking usao, bio doslovno manje od pol sata, i odvezao auto u hlad. Upravo kao sta je highlander napisao, to je samo pomoc klubu za organizaciju ovako necega za sta je potrebno puno para a jos 1000 puta vise volje. Zato organizatorima skidam kapu jer je sve bilo odlicno. ;)

 

EDIT: Petar im hebala te rakija, al mogo si probat moju medicu a ne neke isprike cijelo vrijeme, kao ukrali auto ovo ono :lol2;)

Edited by RI VW

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMG_3535.jpg

malo dobrih nogica

IMG_3536.jpgIMG_3537.jpgIMG_3538.jpg

g-rulls IMG_3539.jpgIMG_3540.jpgIMG_3541.jpgIMG_3542.jpgIMG_3543.jpgIMG_3544.jpgIMG_3545.jpgIMG_3546.jpgIMG_3547.jpgIMG_3548.jpgIMG_3549.jpgIMG_3550.jpgIMG_3551.jpgIMG_3552.jpgIMG_3553.jpgIMG_3554.jpgIMG_3555.jpgIMG_3556.jpgIMG_3557.jpgIMG_3558.jpgIMG_3559.jpgIMG_3560.jpg

POGLEEED U LIJEVO

IMG_3561.jpgIMG_3562.jpgIMG_3563.jpg

ROKO jesi uspio nac biciklu

IMG_3565.jpgIMG_3567.jpgIMG_3568.jpgIMG_3569.jpgIMG_3570.jpgIMG_3571.jpgIMG_3572.jpgIMG_3574.jpgIMG_3575.jpgIMG_3576.jpgIMG_3577.jpgIMG_3578.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slike predobre

 

Mislim da bi luka trebao bit sluzbeni fotograf i da samo on objavi slike u REPORTU da ostali ne kvare izgled susreta

 

Šala ali slike su i auti na njima za cistu peticu

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde da i ja nešto kažem....

 

Prvo, hvala svima koji su pomogli da dobijem lager i složim ga za manje od 2 sata!

 

a dalje, šta da se priča.... stara ekipa, dobra zabava, ove godine smo malo jače zaružili, nismo spavali u sub. Nadam se da ostatak ekipe neće zamjerit! Ispričavam se u ime Acc :D

 

I da, naravno! Hvala na nagradi, počašćen sam i čestitke svim dobitnicima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiki kako gepek? jel sportskiji malo nakon skakanja noćas? :skace

 

Sve u svemu, provod na najjače, pozdrav starim frendovima i frendicama unutar dvorišta stadiona. Pozdrav svima koji su došli na kratko i brzinski utekli i čestitam na osvojenim nagradama, vidimo se i sljedeće godine(nadam se kao i ove bez komaraca po noći, turiranja do besvijesti i raskopanih auta jutro poslje)

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMG_3633.jpgIMG_3634.jpgIMG_3636.jpgIMG_3638.jpgIMG_3642.jpgIMG_3645.jpgIMG_3647.jpgIMG_3648.jpgIMG_3649.jpgIMG_3650.jpgIMG_3651.jpgIMG_3652.jpgIMG_3654.jpgIMG_3655.jpgIMG_3657.jpgIMG_3658.jpg

auto je odlicno uzivo :respektIMG_3660.jpgIMG_3661.jpg

IMG_3662.jpgIMG_3663.jpgIMG_3664.jpgIMG_3665.jpgIMG_3666.jpgIMG_3667.jpgIMG_3668.jpgIMG_3669.jpgIMG_3670.jpgIMG_3673.jpgIMG_3674.jpgIMG_3675.jpgIMG_3677.jpgIMG_3678.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da i ja dam svoj osvrt...

dosada najbolji VWTS.dosadasnji su bili super i na nivou,ali ovaj je bio PRRRREDOBAR!

drago mi je sta sam upoznao dosta novih ljudi,vidio one koje vec znam.

necu ni pricat da su me prolazili trnci kad sam vidio onako PREDOBRO SLOZENE vw na jednome mjestu,

hvala svima na lipim ricima,coviku to da neopisivu motivaciju .

organizatorima kapa do poda,svima topli pozdrav,do sljedeceg susreta odbrojavam dane.

edit- jos 363.

 

edit2-slike stavim veceras

Edited by Mexx

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4