3 3
ri5ac

golf 3 na 300.000 km

Recommended Posts

Mozda je bilo,al ja vidio nisam...Kak je frajer sretan...a i s razlogom :bravo Sva sreca da nije poceo snimat na 299990km...I koja je to fora da je krenuo od nule?? :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

na svakoj trojci poslje 299999 ide na nulu sat,al vi??e iznad km ne pi??e total,ja sam na jednoj imal 67000 pa sam mislil koja budala skidala te kilometre dok mi nije elektroničar rekao da ima 367000,

Share this post


Link to post
Share on other sites
jel mo??e tko prevesti kaj frajer trkelja

 

pa prvo ka??e da ćeza 2 km njegova trica imat rođendan, hajde jo?? 1 km, pa ono i??čekuje hajde već jednom, hajde no evo tvoj rođendan, kad poka??e 0, ono začudi se i kako sad nula, ??to se događa, kad obrne kameru ka??e svom tati (navodno je njemu snimao) da nek pogleda ovamo sve blinka pa za??to je tamo 0, i ono ja imam novi auto na nuli je! sad je sasvim novi!

 

ma priča ko da je to priča stoljeća... (mada se to ne vidi svakodnevno), al uzbuđen je totalka

 

tolko o tome -> zg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Markic

svaki na 300 000 ode na nulu LAZO

Share this post


Link to post
Share on other sites
svaki na 300 000 ode na nulu LAZO

Hvala na infu MARKIĆ.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Markic
Hvala na infu MARKIĆ.. :D

 

sam si si dao ??tampani nick, nisam ni??ta lo??e mislio :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

gluposti.

 

stisnio je za dnevnu kilometrazu gumbic, pogledajte da fali total gore

 

 

km4.jpg

 

km.jpg

Edited by Ivan Milisic

Share this post


Link to post
Share on other sites
na kolko je onda tvoj mili sada

 

 

206 000 na satu, bog te pitaj koliko stvarnih :D

 

ali jednom smo iz sale stavili sat na 299 999 i vozili se i presao je na 300 000 , pa je netko prodavao pricu da na 320 okrene pa samo na 319 999 stavili i opet je nastavio.. tako da mozda ovisi i o godistu

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj je bio sdi iz 96,kum mi ima 1.9 td iz 95 i njemu se isto okrenula nula poslje 299999 al isto bez total iznad

Share this post


Link to post
Share on other sites
gluposti.

 

stisnio je za dnevnu kilometrazu gumbic, pogledajte da fali total gore

Pa fora i je kao kad ti golfic predje 300somova da pocne od nule a to skuzis bas po tome sto vise nema iznad oznake total.. :da

2Markic-ma znam,a i sam sam se sje... za BIG nick :bag:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Gabre

pre??ao mu ja sat i prebacio odpočetka.

 

jer da je prebacio na ono drugo mjerenje, onda bi počelo pisati 0.1 (gdje .1 predstavlja sto metara)

 

golf 3 pa na 300k prebaci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj je jo?? daleko od toga. (tako mu pi??e, a sad o stvarnima neznam...)

Ali frend je imao 1.9GTD 93.g. i okrenio je na nulu na 300.000.

Prodo je auto s 10.000km na satu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ovih dana sam se sjetio ove teme i tog pa mi je malo to nekako cudno i nejasno...

 

Prvo i osvnovno...

 

kako to da na jubitu postoje samo filmici sa golfovima koji imaju 299 999km i oni snimaju filmic kak ce im auto prec 300 000 a zapravo dođe na nulu a nema ni jednog ( tj ima jedan ) filmic gdje frajer ima 99 999 i to ej to. a ovih 299 ima jedno deset komada valjda.

 

i u svakom filmicu opce nisu iznenađeni ono neg se smiju kad se pokaze nula, ocito da znaju onda to il je neka fora neznam kako

 

i ovo sta je milisic rekao, zasto se poslje tih 299 ne pokaze opet TOTAL i neka onda pise 0 na satu. al bez ovog totala ta nula mi je jako sumnjiva

 

 

i da, koji god sam filmic vidio i sliku sa tih 299 famoznih tisuca svi su snimljeni na starijim modeilma MK3 koji imaju crne satove. ja imam onaj sivi sat sa narančastim kazaljkama i s tim satovima nigdje nisam nasao nit filmic nit sliku. ocito da je to bug kod starih modela...

Share this post


Link to post
Share on other sites
i da, koji god sam filmic vidio i sliku sa tih 299 famoznih tisuca svi su snimljeni na starijim modeilma MK3 koji imaju crne satove. ja imam onaj sivi sat sa narančastim kazaljkama i s tim satovima nigdje nisam nasao nit filmic nit sliku. ocito da je to bug kod starih modela...

Neznam bas da si u pravu sto se tice satova,dosta sam trojki vidio i 97god. koje su imale crne satove.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Neznam bas da si u pravu sto se tice satova,dosta sam trojki vidio i 97god. koje su imale crne satove.

 

 

ja imam 20 jahre edition i imam sivu original podlogu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina... al nisu svi modeli 96/97 bili 20Y ED bilo ih je i s običnim satovima samo je drugačiji Font brojeva i izbačeni su satovi do 260 i najviše su do 240

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne okrene svaki, na moje oći je kod frendove trice 1,9d sat nakon 299 999 okrenuo 0, navodno na jačim modelima sata (oni s obrtomjerom) je to pomaknuto na 499 999, jer sad ima TDi-a i tamo je 360 000km, na satu...

Edited by markinjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjerovatno ovisi o satu i modelu, ja imam sive podloge(bijele) i auto nakon 300 000 okrene na nulu bez da gore pise total.

auto 96 god bon jovi

Share this post


Link to post
Share on other sites

nebi nis reko da krene iz nule i pise total i dalje.. al ove fore nekuzim

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MRX
nebi nis reko da krene iz nule i pise total i dalje.. al ove fore nekuzim

 

možda kad prebaci na nulu ne piše total jer to i nije total nego onih 299 999 + ovo što krene od nule. možda zbog prodaje da nebi bilo auto ima 160 000 a ono ima 460 000. ovako kad ne piše total zna se da je već 300 000 prešao.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3