3 3
ri5ac

golf 3 na 300.000 km

Recommended Posts

po toj logici moj auto ima 470 000km. pa znas ti na sta bi to licillo da ima ite kilometre?

 

Prvo siceva neb bilo, drugo..unutra bi kvake i sve ostalo bilo tolko izlizano da bi se ispod crne ofarbane plastike nazirala bijela prozirna plastika , itd itd itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MRX
po toj logici moj auto ima 470 000km. pa znas ti na sta bi to licillo da ima ite kilometre?

 

Prvo siceva neb bilo, drugo..unutra bi kvake i sve ostalo bilo tolko izlizano da bi se ispod crne ofarbane plastike nazirala bijela prozirna plastika , itd itd itd...

 

sve što kažeš je tako i nevjerujem da ti auto ima 470 000 :rotfl

 

tko će im znat zašto je to tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites
po toj logici moj auto ima 470 000km. pa znas ti na sta bi to licillo da ima ite kilometre?

 

Prvo siceva neb bilo, drugo..unutra bi kvake i sve ostalo bilo tolko izlizano da bi se ispod crne ofarbane plastike nazirala bijela prozirna plastika , itd itd itd...

 

nisam skužil baš...ti imaš 170000 i ne piše ti total ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites
nisam skužil baš...ti imaš 170000 i ne piše ti total ili?

 

 

tocno tako !

 

nepise mi total, i nepise mi trip kad stisnem gumbic da pokaze drugu onu kilmetrazu

Edited by sven

Share this post


Link to post
Share on other sites

No pa kaj , ja vidio golf2 sa 760 000 na satu, bio je ko grom, ni sicevi nisu bili izderani, original manđete je imal na poluosovinama, tip se vozil 5 godina svaki vikend iz Dahau (kod Minhena) u Maribor. Pa daj si računaj, auto star 10 godina, ako ga se normalno vozi ima oko 250 000 km, to ti je 25 000 godišnje, pa za 20 godina 500 000 kaj ej tu čudno, čudno je kad mi neko prodaje auto iz njemačke star 10 godina sa 80 000km..., to je čudno.

 

Uz put, moja Alfa75 ima preko 750 000km, interijer je u super stanju, jebga, bila službeno vozilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se nabacim na brzinu. kupio u nemackoj golfa trojku tdi 110 konja. datum proizvodnje 14.7.'97; kupio ga prije neznam 3 godine s 270tkm. 300tkm sam iscekivo (nisam znao) i truf - 0. bez total. a i kak je neko reko - trip ima decimalnu tocku. isto sam imo "srebrne" cuke. sve orginal. a s 300 je izgledo bolje od 1000 ovih tu sa "130tkm". nije opce bitna km. pokazem ti g5 gti-a sa 25 koj zgleda da je iz skabrnje izaso. ljudi vidite aute na ebayu aute s 500tkm. pa se javite.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tocno tako !

 

nepise mi total, i nepise mi trip kad stisnem gumbic da pokaze drugu onu kilmetrazu

 

nisam videl da si odgovoril...

 

meni je isto sa 300000 skočilo na 0 , maknulo se total ali mi je trip normalno ostao

Share this post


Link to post
Share on other sites
nisam videl da si odgovoril...

 

meni je isto sa 300000 skočilo na 0 , maknulo se total ali mi je trip normalno ostao

 

 

e ja nemam ni tripa ni totala.

 

 

dobro ajde da sad tu nebudem u zabludi sta treba napravit i kod koga otic da mi provjeri kolko zapravo auto ima km. navodno se moze s nekim programom prek kompa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
e ja nemam ni tripa ni totala.

 

 

dobro ajde da sad tu nebudem u zabludi sta treba napravit i kod koga otic da mi provjeri kolko zapravo auto ima km. navodno se moze s nekim programom prek kompa.

Mozda je i bolje da neznas koliko auto ima stvarno kilometara da se nebi iznenadio. :da

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MRX

moj je na 122 000 i piše total ali tko zna koliko je on u stvari prešao....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mozda je i bolje da neznas koliko auto ima stvarno kilometara da se nebi iznenadio. :da

 

 

Iskrneo vise me nista nemoze iznenadit na tom autu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ljudi moji

Dajte si kupite satove na kojima piše 0 km i idete ispočetka. Ja sam se preporodio od kad imam satove sa 0 km- original-ja ih stavio ( i km i satove)

Kao da ste si kupili novog u dućanu.

I te šprehe sa provjerama i tim ''programima na nekim kompjuterima'' ono ne bu išlo.

 

I zakaj se uopče zamarate oko toga. Vozite dok ne stane. kad stane na otpad po novu mašinicu sa original 130 tkm iako je stara kojih 15 godina al svi znamo da na otpad idu mašine koje su vozile stare bake dok su išle po unuke u vrtić i stari dede dok su ih sljedili iz vrtića do doma ,a možda nađete i neki jubi branik ( kojeg je isto imao deda na svom tdi gtiju da lakše zašpreha bakice pred vrtićem) tak da na forumu imamo još jednog jubi golfa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa ljudi moji

Dajte si kupite satove na kojima piše 0 km i idete ispočetka. Ja sam se preporodio od kad imam satove sa 0 km- original-ja ih stavio ( i km i satove)

Kao da ste si kupili novog u dućanu.

I te šprehe sa provjerama i tim ''programima na nekim kompjuterima'' ono ne bu išlo.

 

I zakaj se uopče zamarate oko toga. Vozite dok ne stane. kad stane na otpad po novu mašinicu sa original 130 tkm iako je stara kojih 15 godina al svi znamo da na otpad idu mašine koje su vozile stare bake dok su išle po unuke u vrtić i stari dede dok su ih sljedili iz vrtića do doma ,a možda nađete i neki jubi branik ( kojeg je isto imao deda na svom tdi gtiju da lakše zašpreha bakice pred vrtićem) tak da na forumu imamo još jednog jubi golfa

 

kaj tebe jebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites
kaj tebe jebe?

 

:rotfl:rotfl:rotfl

 

bero, uopće te ne kužim kaj si htio reći, ali se smijem kaj nebrem stat :rotfl:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon 300 000 dođe na 0, a što se dogodi kad nakon toga opet prijeđe 300 000? Jel opet 0? :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
po toj logici moj auto ima 470 000km. pa znas ti na sta bi to licillo da ima ite kilometre?

 

Prvo siceva neb bilo, drugo..unutra bi kvake i sve ostalo bilo tolko izlizano da bi se ispod crne ofarbane plastike nazirala bijela prozirna plastika , itd itd itd...

 

možda je netko prije tebe vure mijenjal :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
po toj logici moj auto ima 470 000km. pa znas ti na sta bi to licillo da ima ite kilometre?

 

Prvo siceva neb bilo, drugo..unutra bi kvake i sve ostalo bilo tolko izlizano da bi se ispod crne ofarbane plastike nazirala bijela prozirna plastika , itd itd itd...

 

Kaj bi se raspao to je VW, moj frend ima passata iz početka 80-tih i ima 800 000 i izgleda ko novi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nakon 300 000 dođe na 0, a što se dogodi kad nakon toga opet prijeđe 300 000? Jel opet 0? :rotfl

 

to bumo tek vidli :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nakon 300 000 dođe na 0, a što se dogodi kad nakon toga opet prijeđe 300 000? Jel opet 0? :rotfl

da opet bude na 0 i cjeli se auto obnovi, sam napravi generalku, sam se ocisti i komplet obnovi,

ISPLATI SE :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohoo. Ovo nešto zanimljivo.

Dva puta sam pročitao temu i stalno se spominje da kada predje 300 000 km počne brojit od nule.

Moj je prešao 340 000 pa je onda tek počeo od nule brojit.

 

:huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
možda je netko prije tebe vure mijenjal :rolleyes:

ja mislim das ti cvh moze dat uvid u kilometrazu vozila, osim auto nije uvezeno odnekle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemre ti dati uvid za 15 zadnjih registracija ili kolko mu je već star auto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i moj je okrenio na nulu 299 999 pa na 0 i vise ne pise total

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3