6 6
Leic

Ugradnja RCD 510

Recommended Posts

Moze se i na nekim modelima i gateway flashnut pa ne treba nikakvo brikanje.

A ko moze flashat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo samo da javim ovdje da se na rcd330 plus (desay) moze koristit navigacija preko mirror linka. Treba se instalirat (konkretno kod samsunga) car mode aplikacija i onda se skine BringGo navigacija za nase podrucje, samo napomena aplikacija se placa 10kn. Nakon toga se spoji s radiom gdje se pokrene carmode i tamo se uredno pokrene BringGo i stvar radi, i ne javlja nikakve probleme ako se auto krece kako je bio slucaj kod htc-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sad procitao na netu da taj 330 i 510 novi model (desay) nema problema sa praznjenjem akumulatora na starijim vw

 

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Q: danijel1712 od 15 ampera smo stavili

 

Q: goca to nije istina...prazni on gotovo na svim koji su stariji od 2008, to obično piu ovi koji ih prodaju, pa kazu da ne prazni

znam iz prve ruke da je praznio na golfu 5 2006

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li netko kakav link sa aliexpresa za

RCD330g Plus Desay

(po mogućnosti da ima slanje iz EU )

 

Mislio sam kupiti Isudar 8'' (Windows CE) ,ali mi ovo nekako bolje izgleda

Također ima li neko info kolika je izlazna snaga pojačala na tom modelu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije sam ih nabavljao za smijenih 730kn

medutim vise ne... sada tesko da mozes proci ispod 1200-300kn sa svim trokovima, govorim za AliExpress

 

em je dostava skupa em sad ide svaki na carinu tako da...mozda jednostavnije uzeti na njuskalu, vidim ima ih vec za 1400kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam uopce dvoumio...uzeo sam 330 i to jos sa CarPlay tako da sam i vise nego zadovoljan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvoumim se još uvijek između (ispadne kojih 200 dolara sa slanjem iz Njemačke)

https://de.aliexpress.com/store/product/Two-Din-8-Inch-Car-DVD-Player-For-VW-POLO-PASSAT-Golf-Skoda-Octavia-SEAT-LEON/317945_32369772073.html

 

i tog RCD330g

I ja cu vjerojatno kupiti taj sa aliexpressa. Prica sam neki dan sa auto električarom u firmi i kaze da je ugradio preko 30 kineza u aute i niti jedan se nije do sada pokvario. Svakog kojeg prvi puta narucuje rastavi da vidi od cega i kako je sastavljen i kaze da su dobre kvalitete. A nude za manje para vise nego original.

 

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi...zanima me cijena rcd 510 sa kamerom + ugradnja koliko bih bila cijena u Hrvatskoj? Inace boravim u Danskoj i za takvu igracku me traze na servisu 5500 kn! Smatram da je to malo preskupo pa jel ima nesto kod nas jeftinije? Unaprijed se zahvaljivam na odgovoru

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prije par dana uzeo isudar od lika sa njukala za 1600 sa postarinom,radio nije los,za te novce ok,ima i taj od 8' za koji je trazio 1900kn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi...zanima me cijena rcd 510 sa kamerom + ugradnja koliko bih bila cijena u Hrvatskoj? Inace boravim u Danskoj i za takvu igracku me traze na servisu 5500 kn! Smatram da je to malo preskupo pa jel ima nesto kod nas jeftinije? Unaprijed se zahvaljivam na odgovoru

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Mozes radio i kameru za cca 2000+ugradnja

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes radio i kameru za cca 2000+ugradnja

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Mozes li mi pustiti kakav link ...gdje u Hrvatskoj to mogu kupiti?

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes li mi pustiti kakav link ...gdje u Hrvatskoj to mogu kupiti?

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

 

http://www.njuskalo.hr/auto-navigacija-gps/2017-rns-510-vw-skoda-seat-navigacija-multimedija-oglas-20113100

 

ja sam gledao kod ovog, on i ugrađuje.

ovaj na oglasu ti je 7''

onaj koji sam ja postao je 8'' (za njega traži 2000) i izađe te ako ga naručiš sam cca. 1400

kamera ti je inače oko 20$

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

http://www.njuskalo.hr/auto-navigacija-gps/2017-rns-510-vw-skoda-seat-navigacija-multimedija-oglas-20113100

 

ja sam gledao kod ovog, on i ugrađuje.

ovaj na oglasu ti je 7''

onaj koji sam ja postao je 8'' (za njega traži 2000) i izađe te ako ga naručiš sam cca. 1400

kamera ti je inače oko 20$

Super...odlicno!!! Hvala...javit cu se njemu onda!!! Jos samo jedno pitanje za rcd510...kakva su iskustva sa tim uredjajem i dali mi mozda preporucate nesto drugo ili da ipak uzmem njega?

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super...odlicno!!! Hvala...javit cu se njemu onda!!! Jos samo jedno pitanje za rcd510...kakva su iskustva sa tim uredjajem i dali mi mozda preporucate nesto drugo ili da ipak uzmem njega?

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

 

pa ja se dvoumim između tog od 8'' i ovog

http://www.njuskalo.hr/auto-mp3-cd-dvd/vw-radio-multimedia-rcd-510-oglas-21426364

 

sve su to naravno kopije...za koje se neki kunu po njuskalu da su originali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

pa ja se dvoumim između tog od 8'' i ovog

http://www.njuskalo.hr/auto-mp3-cd-dvd/vw-radio-multimedia-rcd-510-oglas-21426364

 

sve su to naravno kopije...za koje se neki kunu po njuskalu da su originali :)

Ma svi znamo da nema veze sa originalom...zanima me iskustvo sa touch screen...dali kasni sa tipkanjem ili sve uredno radi?

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vas dva ste se pogubili. Ti stavljas linkove od kineza a on prica o RCD510

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je u redu...pitao sam neku preporuku sto se jos koristi i neka preporuka pa su stavili to...ali nasao sam 510 preko njuskala

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vas dva ste se pogubili. Ti stavljas linkove od kineza a on prica o RCD510

Cijeli forum je izgubljen slucaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narucio sam si ovu kameru...dali svaka kamera odgovora ili ne? Stvarno se ljudi nerazumim previse pa pomozite!!! Radi se o modelu rns510...rcd 510 nisam uspio naci! I samo jos ako mi netko moze napisati usporedbu ta dva uredjaja RCD510 i RNS510? Hvala89063b1fb848189f8a47f6ab6938de96.jpg39e6e49c0c3c5a4265b607f34191e4a1.jpg

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6