1 1
Ivan VW

golf 5

Recommended Posts

znaci ovako kupil nedugo atuo golf 5 1.9 77kw s tim da sam isal odma mjenjat cjeli set kvacila i uzeo sam tu sa cluba komlet valeo jednomaseno kvacilo sve stavili gore i sad imam kvacilo jako nisko tj cim malo postim papucicu odma krece a skuzio sam kad pocnem stiskat pedalu ima nekih 5cm kao prazni hod

zaima me jel to mozda zrak unutra ili sta bi moglo bit tj sta se da napravit

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jel nebi tak i trebalo bit s novim kvacilom? ja imam staro pa opet nisko dolje odvaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

probaj odzraciti kvacilo pa ako nebude dobro otisao ti je jedan od cilindara

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jel nebi tak i trebalo bit s novim kvacilom? ja imam staro pa opet nisko dolje odvaja

[/quote

 

Pa ja mislim da nebi bas tak nisko posto neki put kad stavljam u rikverc il prvu mi zakrči u getribi znaci da bas ne odvoji skroz

 

 

 

Jel mi mos rec kak ga odzracit???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozdračuje se inače pomoču posudice pod tlakom s kojom se vrsi i izmjena k. tekučine.... Dakle specijalni alat za te poslove...

 

Ako nemas to onda mozes pokusat napumpat pedalu 20ak puta (cijelim hodom pedale) i drzat pedalu stisnutu dok netko neotvori ventilcic na cilindru na getribi i tad ce izac zrak ako ga ima i nesto tekucine...

Kad zavrne ventilcic onda ponovis postupak opet... i jos jednom...

 

Za doc do tog ventilcica trebas skinit kutiju s filterom zraka.... Imas obujmicu na usisnoj cijevi.... onu vakum cjevčicu.. jackl s maf-a.. imbus 5 i jos ostaje ištekat dovod zraka do kutije s filtrom i onda kutiju iscupas....

 

Znaci prije promjene seta tebi je kuplung bio normalan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zna se desit pizdarije sa tim fixnim zamajcima,ja sam na dvije g5 1.9tdi skidao ponovo getribu(nakon kaj sam probao promjenit i gornji i doljnji cilindar kvačila-nakon kaj sam probao navarit(produžit) onaj klipić u cilindru) i uvjek je falilo hoda kvačila i došao sam do zaključka da unutra u zvonu di se oslanja ona poluga na kojoj je potisni ležaj treba nekaj podbacit,vidjet ćeš ima maticu na kojoj je jedna ko kuglica na čemu se pomiče poluga od pot.ležaja(ima je za kupit novu) to otšerafiš i podbaciš ispod podlošku cca 2mm debljine i onda bude ok,odnosno nema više praznog hoda i normalnije odvaja kvačilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ozdračuje se inače pomoču posudice pod tlakom s kojom se vrsi i izmjena k. tekučine.... Dakle specijalni alat za te poslove...

 

Ako nemas to onda mozes pokusat napumpat pedalu 20ak puta (cijelim hodom pedale) i drzat pedalu stisnutu dok netko neotvori ventilcic na cilindru na getribi i tad ce izac zrak ako ga ima i nesto tekucine...

Kad zavrne ventilcic onda ponovis postupak opet... i jos jednom...

 

Za doc do tog ventilcica trebas skinit kutiju s filterom zraka.... Imas obujmicu na usisnoj cijevi.... onu vakum cjevčicu.. jackl s maf-a.. imbus 5 i jos ostaje ištekat dovod zraka do kutije s filtrom i onda kutiju iscupas....

 

Znaci prije promjene seta tebi je kuplung bio normalan?

 

 

I prije zamjene seta mi je bilo kvacilo jako jako nisko i kad sam stavil novo malo je vise ali nije to jos to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravi kako Autofreak kaže i ima još jedna sitnica koja na Golfu V odlazi redovito.

 

kvacilo.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Ovo zaokruženo crveno se potroši i dobiješ 3-4 cm praznog hoda na pedali.

Edited by SDI_racer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napravi kako Autofreak kaže i ima još jedna sitnica koja na Golfu V odlazi redovito.

 

kvacilo.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Ovo zaokruženo crveno se potroši i dobiješ 3-4 cm praznog hoda na pedali.

 

 

To bi morala bit sama kopca od papzcice na cilindar jel da ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam isti problem na VW Polo 9n3. http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=56139

Skidao sam oba cilindra sa crevima i gledao sta se desava. Posle odzracivanja sistema, gornji cilindar najpre potone 2mm a onda krene da `gura` donji. Tek kada sam zatvorio dovodno crevo luft je SKROZ nestao(kao da sam zatvorio cep). Isto se desilo i kada sam montirao nazad. Kao da se deo ulja krene vracati nazad prema kanisteru. Problem nisam resio...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imam isti problem na VW Polo 9n3. http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=56139

Skidao sam oba cilindra sa crevima i gledao sta se desava. Posle odzracivanja sistema, gornji cilindar najpre potone 2mm a onda krene da `gura` donji. Tek kada sam zatvorio dovodno crevo luft je SKROZ nestao(kao da sam zatvorio cep). Isto se desilo i kada sam montirao nazad. Kao da se deo ulja krene vracati nazad prema kanisteru. Problem nisam resio...

 

 

Mislim da ti je gornji cilindar u banani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rastavljao sam celu papucicu i utvrdio da sve dobro legne jedno na drugo. Sama osovina gornjeg cilindra ima taj mali slobodan hod sve dok ne zapusim dovod ulja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino sto sam video da nije dobro, to je zastitna guma na donjem cilindru, napukla je i nasao sam opiljaka unutar cilindra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja danas odzracil kvacilo i nesto je malo vise tj zadovoljavajuce

ja :bravo:fakjea

 

hvala na velikoj pomoci

Edited by passat6909

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas se meni nešto zanimljivo dogodilo, vozio sam se autocestom nekih 150-160 i nakon toga već prilikom usporavanja kvačilo je također "hvatalo" jako nisko, vraćao se s posla kući, također autocestom i opet ista stvar, sad došao doma i lovi normalno kao što je i ujutro kad sam krenuo od kuće...

 

o čemu je riječ ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah ta kopča... :) redovito je skladistar zaboravi naručit prilikom naruđbe tog cilindra na papučici :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

znači samo u kopči je stvar ?

 

jer kvačilo je ujutro kod kuće bilo ok, sve dok po autocesti nisam potegnuo 160 km/h, nakon toga je bilo skroz nisko, i sad je opet dobro, kasnije sam se vozio po lokalnim cestama i vratilo se u normalu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

AUTOFREAK a da pitam, i meni ponekad kvacilo je jako nisko, ali kako kad, moze li se ta kopca posebno kupiti i promijeniti bez zamjene tog cilindra?? da li je uopste to toga, cuje mi se druk lezaj kad je zagrijano auto kad se polako stisce kvacilo.... a ima praznog hoda pedala kvacila ali kako kad, primjetio sam kad se cesce salta(gradska) onda nize odvaja...

Edited by limp19

Share this post


Link to post
Share on other sites

Golf 5 1.9tdi 105ks, valeo fiksni set stavljen, promijenjena oba ležaja - falung

Kuplung radi dobro, prazan hod je veći, ali mi papučica ostaje točno na najnižoj točki praznog hoda. Kad napumpam kuplung vraća najnormalnije, ali kod stalnog saltanja jednostavno ostaje i trebam ga vraćati nogom. A sve to je praceno sa zvukom federa kada se pritisne kvacilo, kao da feder zapanjeni za nesto. Odzračivano puno puta i nakon toga radi ok dan dva, promijenjena 3 seta potisnih i uvijek isto. What to do, what to do?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu je trebalo metnit dvomaseni i mir u kuci. P.s sta je s polugom od potisnog.... kad odvidas cil s mjenjaca koliko ta poluga ima lufta tj koliko je duboko unutra...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam da je prica zavrsena oko tih zamasnjaka...

 

Tko mu je preporucio uopce da kupi taj valeo set

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma on bi kupio dvomaseni ali mu sig majstor preporucio jednomaseni. Ili susjed koji je na golf 3 stavio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok ljudi,evo mog prvog posta na vw forumu,nadam se da cete pomoci.Ovako, kupio sam u 5.mjesecu vw golf 5,1.9 tdi 77kw...Auto je tip top.Al nedugo(otprilike 1 mjesec unazad) skuzio sam da kad upalim auto i kad dodam gas,koda ispod haube pocne nesto zujat ili cvilit,uglavnom iritantan zvuk koji smeta za ui.Znaci dogada se samo kad dodam gas i to malo jace i traje po par sekunda i onda taj iritantan zvuk nestaje.Da li bi mozda mogli pretpostavit gdje je problem? Mozda usisna? Hvala!

Edited by dt2007

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1