2 2
aston

Maria Wörth / Reifnitz

Recommended Posts

Nismo se mi nista malo kasno sjetili za hotel!!!!!!!! :angry::angry::angry:

MIRO JE NA BOZICNOM PARTY-ju REKAO DA CE BITI IZVJESENO NA FORUMU REZERVACIJE ZA HOTEL!!! Do danas nista!!

Ajmo,ajmo prikupljam daljnje informacije.. :da

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nismo se mi nista malo kasno sjetili za hotel!!!!!!!! :angry::angry::angry:

MIRO JE NA BOZICNOM PARTY-ju REKAO DA CE BITI IZVJESENO NA FORUMU REZERVACIJE ZA HOTEL!!! Do danas nista!!

 

ok, kak ti ka??e?? ;x

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma pustite krevete........livada i vreca satora ce biti ja kupio novi trosobni

+ rostiljl i pivo............... :rotfl

zabava garantirana

Share this post


Link to post
Share on other sites
Četvrtak popodne do subote popodne. Od ZG do tamo ima oko 200km.

Samo 200km?? Ja sam mislio sa je to nekako dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ekipa to vam je odmah na dohvat ruke....

cim usaltam trecu vec smo presli sloveniju, malo prikocim i eto nas na susretu, ne vidim zabrinutost..

:rotfl:rotfl:rotfl:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Shime_16v
ma ekipa to vam je odmah na dohvat ruke....

cim usaltam trecu vec smo presli sloveniju, malo prikocim i eto nas na susretu, ne vidim zabrinutost..

:rotfl:rotfl:rotfl:rotfl

 

:lol2:lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ono je drzava, izmedju Hrvatske i Austrije???? :vozi:huh: A ja mislio da je to Duty Free Shop zona! :lol2:lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

...zvali smo za hotel i sve je vec popunjeno.ako bude promjena poslat ce nam mail i dalje se moze kampirati na livadi.u buduce bi trebalo rezervirati na kraju samoga susreta...mjesto je dobro zbog parkinga a i svi smo na okupu.. ;-) kako je pikzibner rekao, od cetvrtka do subote ili kako vec tko moze sebi organizirati vrijeme...... ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglasio nam se Big Dad :bravo A nis, opet bu Mladen moral krasti dedi klade i paliti malu vatricu! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oglasio nam se Big Dad :bravo A nis, opet bu Mladen moral krasti dedi klade i paliti malu vatricu! :rolleyes:

 

Gle, nije da ti nabijam na nos... nego ono samo da te pitam: ko je ono bio u pravu?? molim? nečujem dobro ;x

Share this post


Link to post
Share on other sites
Četvrtak popodne do subote popodne. Od ZG do tamo ima oko 200km.

 

 

jel mi treba putovnica ili moze osobna,putovnica istekla prije par dana,dosta ljudi iz splita misli ić,al na kraju će ih 90% odustat,ja cu dat sve od sebe da odem...koliko dugo se radi putovnica???Kakve su cijene hrane,di uopće jedete,restoran ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi reko da ti treba...čeka se 3-4 tjedna...

 

cijene su poprilično visoke, ali ono, nisi tamo ba?? svaki dan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Markic

Putovnicu napravi?? za dva dana, ode?? na ??alter za hitno izdavanje, neka ti netko iz firme ili frend koji ima firnu napi??e potvrdu za hitno izdavanje, da ide?? na poslovni put. Preda?? papire i drugi dan je gotova, tako sam ja napravio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja se veselim do neba, ići ćemo pa makar sjekire padale , a ove sitnice tipa putovnica, di će ko spavat, kaj ćemo jest itd. su tak nebitne... sve će se to rije??it :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde splico pravi tu putnu ispravu odma sutra i ne pizdi, a ti tvoji pokemoni iz ekipe neka i ne idu pa kad im budes prica mogu samo plakati......... :rotfl

a za hranu i novce....pa treba ce ti naravno....

dok za cevape i kobase nis ne brini, zagorski ogranak kluba se pobrine za to....... :zivio:zivio

stavis baksu pive u gepek (vise ni ne stane od suba) dva sendvica, bocu vode (za hladnjak naravno)

i put sibenika, a odatle samo zamnom i necete se izgubit (do karlovca) :rotfl:rotfl:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

e meni iskrso problem

moram na svadbu,ali mislim ja to nekako izbjec(cura malo teze,jer se ipak njezina prijateljica zeni)mozda i nju nagovorim da ide na kraju :lol:

 

dobro je ca imam dva miseca da se dogovorimo,ali ja se nadam doj barem u petak :vopi

 

 

 

putovnica se radi 3 tjedna,ja po svoju idem u ponediljak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Putovnica moze biti isti dan gotova :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta se brinete bordel ce biti diknut na vrijeme pa kome bude zima moze nam se pridruziti,

 

ove godine treba ponjeti cepice za usi jer ipak ce mica bit tamo. MICO

Share this post


Link to post
Share on other sites
ajde splico pravi tu putnu ispravu odma sutra i ne pizdi, a ti tvoji pokemoni iz ekipe neka i ne idu pa kad im budes prica mogu samo plakati......... :rotfl

 

 

ne daj boze nekih velikih problema al cvrsto sam odlucija da idem,a imam i suvozaca, pa ce bit 2x6 je bolje nego 3x4 :lol2:lol2

 

Jedan momak sa St corradom 2,9 namjerava ic(al ne znan koliko je njemu za virovat) i trebala bi ic jos barem jedna dvojka g60(auto jos nije gotovo pa nisam siguran)...

 

A i upitno je hoće li i moj bit gotov :D :D :rotfl poprilicno su se oduzili radovi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to majstore sa moraaaaaaaaaaaaaaaaa :bravo

skupi tu ekipu i idemooooooooo :vozi

moj ce na radove tek sad i mora da bude spreman pa makar sjekire padale.......

ajde ti praviti putovnicu....pa se mi lako potrpamo i uputimo.......... :vozi:vozi

jedva cekammmmmmmmmm :vozi:vozi

 

p.s.

za tu curu sa G60 uvik ima mista u satoru.....

bolje da se ja ponudim dok je ne napadnu ostali vukovi.......... :rotfl:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
p.s.

za tu curu sa G60 uvik ima mista u satoru.....

bolje da se ja ponudim dok je ne napadnu ostali vukovi.......... :rotfl:rotfl

 

 

ma koja cura?mk2 g60 :D :D :D moja cura je isto odlucila ic ako dobije slobodno,ona ce vozit ako popijem malo :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

za mene se ne brini ja nosim veliki sator pa jedino ja vas mogu primit ak bude mjesta...

ak nebude mjesta ima deda naku supu iza ...............

Share this post


Link to post
Share on other sites
sta se brinete bordel ce biti diknut na vrijeme pa kome bude zima moze nam se pridruziti,

 

ove godine treba ponjeti cepice za usi jer ipak ce mica bit tamo. MICO

 

samo ovaj puta pripazi na stepenice :bleh

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
2 2