3 3
bjk

Akumulator koji?

Recommended Posts

Ni jedan kojeg sad staviš neće izdržat kao onaj prvi koji dođe sa autom.

TI svi izdrže 7-9 godina, a kad ga promjeniš i staviš najkvalitetniji šta ima

teško da će izdržat više od 6 godina.

Zašto je to tako nemam pojma!

 

Kod mene u passatu tdi 02. još stoji orginalna Varta, ali je zato nedavno crkao alternator :D Valeo, pukla žica u statoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji akumulator(specifikacije?) je oriđiđi na golfu 4 tdi? ako znate da ima negdi akcija...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ni jedan kojeg sad staviš neće izdržat kao onaj prvi koji dođe sa autom.

TI svi izdrže 7-9 godina, a kad ga promjeniš i staviš najkvalitetniji šta ima

teško da će izdržat više od 6 godina.

Zašto je to tako nemam pojma!

To ti je zato jer se olovo više ne vadi iz rudnika nego iz starih akumulatora,tako je jeftinija proizvodnja.

A osim toga i cijena igra ulogu,možeš kupiti npr.Bosch akumulator od 45Ah recimo za 300kn,a mozes i za 450kn.Isti akumulator a 150kn razlike?

Taj jeftiniji ima oslabljene ćelije,manje materijala-jeftiniji akumulator.Danas ti je to sve isto smeće,npr.Ciak je zakupio proizvodnju u Češkoj u firmi Jonson Controls i u Metrou lipo prodaje akumulatore

marke Bosch,Car Jack,Dynamic,Energizer...Isto sranje-druga naljepnica!To je čista pljačka i varanje jer Car jack 45ah košta 295 kn,a Bosch 400kn,a nema nikakve razlike,oba su identična!To je jednostavno danak globalizaciji,i nema pomoći...kad kupci dođu kod mene i pitaju:koji je akumulator najbolji? ja neznam što bi im reka...Meni su se do sada najbolji pokazali Exide(Excell i Premium),imam do 20-ak reklamacija godišnje,što je zanemarivo za razliku od onih Ciakovih smeća kojih imam oko 150 na reklamaciji godišnje.Odlični su mi se isto pokazali i svi Toplini modeli te Safe energyi i Top energy od firme Beren...

Share this post


Link to post
Share on other sites
koji akumulator(specifikacije?) je oriđiđi na golfu 4 tdi? ako znate da ima negdi akcija...

 

 

nitko ne zna specifikacije??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da ne otvaram topic,otisao mi akumulator

Trebam nekakav od 75a valjda,sto jace udarne moci (tako su mi rekli),koji bi bio dobar?Vidim po topicu da je Exide dobar,da ciljam to ili nesto trece?

Zna li netko za kakvu akciju?

Edited by niner

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo da ne otvaram topic,otisao mi akumulator

Trebam nekakav od 75a valjda,sto jace udarne moci (tako su mi rekli),koji bi bio dobar?Vidim po topicu da je Exide dobar,da ciljam to ili nesto trece?

Zna li netko za kakvu akciju?

Tokić ti ima akciju 25% popusta npr.BOSCH S4 80A 825kn :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kod mene je u autu trenutno Bosh s3 007 70AH 640A.. A sad bi ja uzeo drugi, jel kupovo tko skoro? Iskustva, cjene?

Ajmoo ekipa di su akcije!?

 

Imas kod Tokića Bosch 75Ah, 680A = 630kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

iz osobnog iskustva bosch s4 :palacd . izdrzao 6 mjeseci ali prihvacaju reklamaciju , daju novi i novu garanciju (2.g.)

-dok MUNJA je nepokvarljiva, koliko got puta im doneseš akumulator na reklamaciju oni te uvjere da je on savrsen

i da ti moras nekaj popravit na autu ili kupitnovi auto... :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tokić ti ima akciju 25% popusta npr.BOSCH S4 80A 825kn :palacg

 

ja sam danas bio kod Tokić uzeo BOSCH S4 74ah 680A izašao me 899kn, bit će da ne popuštaju više :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja sam danas bio kod Tokić uzeo BOSCH S4 74ah 680A izašao me 899kn, bit će da ne popuštaju više :D

sad sam bio na službenoj stranici tokića i piše da akcija vrijedi do 31.03 na zagrebačkom području :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja sam danas bio kod Tokić uzeo BOSCH S4 74ah 680A izašao me 899kn, bit će da ne popuštaju više :D

ja imam taj na autu i taman mu sad garancija istekla, i danas me izdao nije upalio auto, kad sam okrenio kljuc, satovi mi se izresetirali koliko je aku los (2 godine i mozda 3-4 mjeseca star)....

sad neznam koji bi uzeo....kakvi su oni banner jel zna tko

Share this post


Link to post
Share on other sites

banner ti je odličan, 8 godina sam ih prodavao i bili su 2ili 3 reklamacije, obavezno uzmi 74 ah

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja sam danas bio kod Tokić uzeo BOSCH S4 74ah 680A izašao me 899kn, bit će da ne popuštaju više :D

899kn!!??Brate al ga tamo kod tebe pretjeruju s cijenama...

Share this post


Link to post
Share on other sites
banner ti je odličan, 8 godina sam ih prodavao i bili su 2ili 3 reklamacije, obavezno uzmi 74 ah

da i ovaj sad mi je od 74, e ali nesto sam vidio da ti banner imaju neku kalcij kalcij tehnologiju i da nisu za aute starije od 97. godista

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo da ne otvaram topic,otisao mi akumulator

Trebam nekakav od 75a valjda,sto jace udarne moci (tako su mi rekli),koji bi bio dobar?Vidim po topicu da je Exide dobar,da ciljam to ili nesto trece?

Zna li netko za kakvu akciju?

Evo ja sam uzeo kod ovih,ove sa dvije godine garancije bez održavanja mada i ovi sa čepovima su ok..Ovi treći imaju 3 godine garancije a najesen kad sam uzimao nije ih bilo u ponudi..

http://www.beren.hr/beren_batery.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
899kn!!??Brate al ga tamo kod tebe pretjeruju s cijenama...

 

Gospić ti je čudo po tom pitanju, nekad imaš osjećaj da su u njemu i cigari skuplji nego vani :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom da su došla jako hladna jutra, a sve više dobivam upita za akumulatore, odlučili smo složiti akciju na sve akumulatore u našoj ponudi.

 

AKUMULATORI-AKCIJA.jpg

 

CJENIK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za bosch sam cuo od dosta ljudi da se zale da hoce jako brzo riknut.............ja sam sebi uzeo magnetti amreli 74 Ah pa cemo vidjet ...............stari ga ima skoro godinu dana i nikakvih problema nije imao

Share this post


Link to post
Share on other sites
banner ti je odličan, 8 godina sam ih prodavao i bili su 2ili 3 reklamacije, obavezno uzmi 74 ah

imam ga ja i velim da je šrot! Star je malo više od 2 god, i crknul je a koštal je ko sv Petra kajgana.....

 

E sad ja sam vjerojtno jedan od onih koji bi iz zdjele pune dijamanata kamen izvadil...

 

 

Od sad kupujem najjeftiniji a da ima garanciju....

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja sam danas bio kod Tokić uzeo BOSCH S4 74ah 680A izašao me 899kn, bit će da ne popuštaju više :D

 

Mi uzeli prekjučer kod auto kreše isti takav i cijena je bila 700 kn :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzmes toplu 74ah oko 500 kuna se krecu i palis i nemas brige.

imao bosch silver nije izdrzao 2 godine. koma

ili takve su cijene kod mene, kupis 2 tople za jednu vartu..razlika max 100 kuna jer sam gledao varte po 900 i kusur kuna.

ne moze ta varta trajat duze od dvije tople pa da hoce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
imam ga ja i velim da je šrot! Star je malo više od 2 god, i crknul je a koštal je ko sv Petra kajgana.....

 

E sad ja sam vjerojtno jedan od onih koji bi iz zdjele pune dijamanata kamen izvadil...

 

 

Od sad kupujem najjeftiniji a da ima garanciju....

I meni je riknuo nakon isteka garancije par mjeseci..I isto sam se vodio mišlju najjeftiniji sa najviše garancije..

Kome nije bed otić do slovenije kupi povoljnije i pokupi još i povrat poreza..

Edited by Roki

Share this post


Link to post
Share on other sites
I meni je riknuo nakon isteka garancije par mjeseci..I isto sam se vodio mišlju najjeftiniji sa najviše garancije..

Kome nije bed otić do slovenije kupi povoljnije i pokupi još i povrat poreza..

ne isplati se zamart slovenijom, mizerna je razlika...

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3