0
-vrh-

Golf 5, problemi s kvačilom

Recommended Posts

danas sam navratio malo do ovlaštenog servisa, pošto sam imao nekih problema sa kvačilom, malo je propadalo pa da to pogledaju, i usput promjene kočionu tekučinu... naime već neko vrijeme mi se događa da je sa kvačilom sve u redu sve dok ne stisnem auto malo jače na autocesti, tad odjednom kvačilo propadne, da bi se nakon kraće normalne vožnje vratilo u normalu... eh neki dan mi je tako propalo i više se nije vratilo, jedva sam prebacivao brzine pa sam otišao u servis, gdje su mi odzračili cilindar nakon čega je ponovno bilo sve normalno, naravno do povratka na autocestu gdje je opet propalo i opet je skroz nisko i teško se šalta...

 

ima li netko neku ideju, što bi moglo biti ?

 

radi se o Golfu 5, 1.9 TDI, 2007 godina sa 94 000 kilometara

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta su rekli u servisu?

 

Za početak promjeni cilindar na pedali kuplung-a i obavezno plastičnu kopčicu naručit...

 

Imah takvih slučajeva i na jednom je bilo do tog cilindra a u drugom je bilo do seta spojke....

Share this post


Link to post
Share on other sites

dok sam bio tamo, prvo kaj je reko da je vjerojatno zamašnjak... ali kad je odzračio cilindar je reko da je sad super, baš onako kak mora biti, da očito nije zamašnjak... napravio je par krugova po dvorištu servisa i reko da je to sad to, i bilo je sve dok ga nisam opet "stisnuo" na autocesti, nakon čega je opet propao...

 

nisam se više vraćao u servis jer sam išao raditi, pa ne znam drugo mišljenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda moguce da na ac motor dostigne vecu temp pa se potisna ploča deformira i oslabi i tako nevrati natrag cilindar na zvonu getribe...

 

Kakva je stvar kad auto prenoći.. i ujutro prvo stiskanje pedale?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a to ću znat tek ujutro, al recimo stajao je danas na parkingu firme od 10 sati pa do negdje 18 sati, i nije bila neka velika promjena, i dalje je lovio nisko...

 

ne znam, ja sam dojma da kad bi problem bio u zamašnjaku, onda bi to bila gotova stvar, a ne ovako varira, malo je dobro pa je opet loše... jer na trenutke jedva prebacim brzinu, a onda opet, nekad je ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav! Potrebno je zamenuti donji cilindar. Imao sam problem da pedala posle odzracivanja prvih par stiskanja radi dobro, onda propadne do pola i hvata nisko. Niko nije znao sta je problem. Skinuo sam gornji cilindar, crevo i donji cilindar i probao na stolu. Rebrasta guma na donjem cilindru je bila puknuta u duzini od par milimetara. Kada sam rastavio donji cilindar video sam da ima opiljaka i prljavstine u samom hodu klipa. Cilindar u sebi ima dve gumice. Ona blize dolaznom crevu je uvek u redu, ona druga je bila puna opiljaka i nije dihtovala. Nakon zamene cilindra kvacilo je mekse, nema lufta i hvata taman gde treba.

 

Ako si imalo vican mehanici mozes sve sam uraditi. Cilindar kosta oko 40 eura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto me kući s posla... pitao sam firminog mehaničara za mišljenje, i on kaže da je sigurno u pitanju cilindar, da je on osobno dok su se u firmi vozili Golf 5, dosta tih cilindara promjenio... tako da se nadam da ste u pravu, a kad se raskopa bit ću siguran :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mene sa istim problemom. Danas zamjenjen cilindar pri kvacilu,bilo sve ok par km sad sam ga malo stiska na brzoj cesti i opet upade,nije ko do sada sa starim jer se stari nije htio nikako vise vracat,vec ga vrati al ne kako bi trebao. Cilindar pri getribi je ok,bar se izvana ne vidi da kapa,pusta ulje i sl. Sve okolo je suho. Zna li netko nesto vise?

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi dobro odzracio cijeli sistem?

Jesam 2 puta,nov cilindar,novo ulje,

310105805d2de92ca53101eb34b11795.jpgnaletio sam negdi di se spominje neko crijevo,njega nisam gleda,mozda je do njega,da zna napuknit pa da moze bit do njega

 

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Edited by markol5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad si skinuo cil jesi mozda gledao koliko duboko je metalni komad kojeg cil gura? Papucica ima lagan hod u tom dijelu kad je pustena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cil u getribi,skidanje getribe,vjerovatno odma ide zamajac i komplet set odma da se ne skida ponovo sve ako ubrzo ode,230tkm je na satu trenutno.

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

I provjera lufta spojnicke...obavezno

Hocu,ostavio sam ga u mehe,bit ce iza Gospe gotov jer ide na godisnji ovaj tj.,diskovi,plocice,set kvacila i zamajac,stabilizatori,servis redovni pa da sam miran narednih 100tkm

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi isti simptomi kao kod mene na Octaviji samo jos se cuje druk lager

 

260tkm

 

Uzet cu set pa onda jos samo da provjeri se cilindar i to sve i onda na remap

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi isti simptomi kao kod mene na Octaviji samo jos se cuje druk lager

 

260tkm

 

Uzet cu set pa onda jos samo da provjeri se cilindar i to sve i onda na remap

U mene se ne cuje zamajac niti iata samo ga to kvacilo zezalo,mozda zamajac ne bi trebao ni dirat al eto,mozda i on prdne ubrzo pa da ne radim dupli posa,najgore sto se sad sve odjednom sastalo. Kaze mi ovaj da su cesci 1.9 nego 2.0,za njih ima sve na stanju,za ovog mora narucit prvo

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al nije mi jasno neki stavljaju jednomaseni umjesto dvomasenog zamasnjaka?

 

Koje su prednoati osim cjene?

 

i dal ima kakvih nuspojava?

 

Svi kazu mjenjaj komple sve jest da nije jeftina igra cc 4200sa rukama al rjesit cemo drugi mj i to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisalo se po forumu o tome puno puta pa prolistaj.

Jest skupo ali traje puno km.

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je mehaničar rekao da na 2.0 TDI ipak bolje stavljati dvomaseni jer jednomaseni uništava getribu polagano,istina ili ne ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako je u orginalu dosao dvomaseni, ne kužim čemu kemijanje sa jednomasenim. Jest da je nesto skuplji al..

 

Nije bas da se to mjenja svaki dan...

 

Evo moj sad ima 312k km i jos je prvi gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mehu reci za luft... ako bude puno lufta.. preko 2-3mm onda treba rjesit dok je na stolu... Moze i na autu al ovak je lakse.. :) Treba jedna podloska i org cep kojeg se unisti pri skidanju,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mehu reci za luft... ako bude puno lufta.. preko 2-3mm onda treba rjesit dok je na stolu... Moze i na autu al ovak je lakse.. :) Treba jedna podloska i org cep kojeg se unisti pri skidanju,,

Ok. Napomenit cu mu za svaki slucaj. Hvala puno :)

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
0