1 1
TheFog

VWCC kalendar za 2012.

Recommended Posts

kalendar2012_s.jpg

 

Za 10. godinu postojanja Prvog hrvatskog Volkswagen kluba, uz pomoć Valvoline hrvatska pripremili smo znatno kvalitetniji i atraktivniji kalendar nego prijašnjih godina - radi se o 13-listnom kalendaru A3+ formata tiskanog offsetom sa prekrasnim slikama autiju naših članova koje potpisuje Igor Vučinić.

 

Kalendar možete naručiti za 50Kn na 098/246-625

 

Ovdje možete vidjeti i kako kalendar otprilike izgleda (slike su jako kompresirane radi smanjenja veličine datoteke).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne vidi se kalendar ali imaš nešto slika u Xmas reportu, tvoj corrado je unutra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pardon, stavio sam krivi link, no ionako je samo slika covera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čast iznimkama,ali meni to izgleda kao kalendar agencije za nekretnine :rotfl

 

:zivio:palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Čast iznimkama,ali meni to izgleda kao kalendar agencije za nekretnine :rotfl

 

:zivio:palci

 

 

 

 

to si dobro rekao.... :rotfl :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kalendari su tiskani u ograničenoj količini i cijena je 50kn/kom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam jedno mišljenje možda za drugu godinu.. ali ovo je samo moje mišljenje :)

 

malo mi je dosadono gledati svaki drugi mjesec corrada ili dvojku.. mislim da ima za svih 12 mjeseci dobrih auto u nas pa da za svaki mjesec bude drugi model.

Share this post


Link to post
Share on other sites

........

Edited by Emma

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da bi se mexx-ova petica jako dobro uklopila.. ovo dajem samo kao primjer, jer ima još individualaca koji vole više auto nego sebe :lol2 i uloženo je jako puno ljubavi i novaca

 

ali svaka pohvala za kalendar :zivio

Edited by Beli

Share this post


Link to post
Share on other sites
al tu su auti u koje je uloženo najviše truda love i ljubavi

i podrazumijeva se da su zaslužili bit u kalendaru za 10tu godišnjicu vw cluba u hrvatskoj :-)

 

ema bez uvrede,ali mislim da pises pizdarije,evo moje misljenje,bio u karloovcu i donio doma kalendar,meni osobno kalendar je bezveze,dakle smatram da ima jako jebenih projekata u CILOJ HRVATSKOJ a ne samo u zg,ka i ri,primjer jedan smeta mi sta nema niti jedno auto ne iz splita nego iz dalmacije,ukljucujuci i hercegovinu,a ti ema malo bolje prati projekte pa ces vidit da ima jako puno projekata di su ljudi ulozili jako puno a nema ih na kalendaru,i smatram da je tribalo biti puno vise auta na kalendaru,naglasavam iz cile hrvatske ukljucujem i drage susjede i da bi bilo jako vise ljudi zadovoljno i da bi prodaja bila bolja,moram naglasit jos jednu stvar da me ljudi ne svate krivo da ne zelim rec da moj auto bude na kalendaru,ali smatram ema da sigurno ima 5 cetvorki tu na forumu koji su ulozili i vise truda i love i ljubavi,nek se nitko ne uvridi al to je moje misljenje,pozdravw od olija

Share this post


Link to post
Share on other sites

da odmah naglasim-nezelim svoj auto na kalendaru,nisam ga slaga za kalendar nego za sebe.

ali smatram da se kalendar slozio na totalno KRIV nacin.

podforum VASI AUTOMOBILI I PROJEKTI IMA 12 kategorija. TOCNO.kakve li simbolike.

iz svake kategorije po 3 auta. eto nas na 36 autica i imali bi super kalendar.

ovako iam duja ima korada,slabo ostatka ekipe.

a pogotovo to sta nema ni jednog jedinog auta van zg-ka-ri.

a auta ima,fala bogu ima i profi dslr-a aparata.

 

nezelim mjesat kruske i jabuke,ali na myhrawebu se clanove pitalo da glasaju koji auto zele gledat narednih 12 mjeseci na kalendaru.

necu se mjesat u izbor sadasnjih auta,vise manje su super,takoder necu ulazit u neciji trud i novac,iako emma potpisujem olija,pricas nebuloze,ali bilob i puno bolje da su clanovi kluba ili foruma sudjelovali u izboru sta ce im visit u stanu-kuci-supi-podrumu-garazi.clanove se nista ne pita.

imamo JAKO dobrih auta koji bi taj kalendar ucinili desteke tisuca puta boljim/ljepsim nego sada.

zamislite samo... duja od petra_im+duja od dafe+duja od ive ivanovica+duja od marka ivanovica,slikane dslr aparatom stoje zajedno na slici. to bude 2. mjesec

u trecem mjescu skupit par trica ejbenih medu kojima izdvajam svenovu.

neda mi se dalje nabrajat,ali mogli ste imat jebeniji kalendar puno da se pitalo clanove.

 

@off topic-zao mi je sta nisam mogao biti na xmassu,ali kao i svake godine obaveze su mi najvece zimi i subotom.

vidimo se iducom prigodom,topli pozdrav svima,

nadam se da se nitko nece naljutit,ne pisem iz zlobe,pisem dobronamjerno.puno se ljudi zali na taj kalendar,kao moglo je biti drukcije.respekt za trud i ideju ,ali zasto ne bolje ako se moze.eto mozda se dogodine ovaj priejdlog prihvati

Edited by Mexx

Share this post


Link to post
Share on other sites

potpis na olija i mexx-a

 

 

doista bi volio vidjeti neke prijekte na kaledaru i žao mi je što ih nema, jer meni taj kalendar sigurno nebi bio za gledanje datuma, već se prisjetiti projekata, i uživati u slikama.. nekažem da su na ovom kalendaru loši auti.. ali kao što je mexx.. svi bi bili zadovoljniji.. jer meni nije važno da moji auti budu na kalendaru, što ste mogli zaključiti sa meet-ova, jer ja auto slažen za sebe i kad dodjem do jednog kraja idem na nešto novo i drugačije..

 

Živjeli mi i nezamirite... :palacg

Edited by Beli

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ emma: netreba generalizirati al moje je osobno misljenje da je svak ko je na ovom forumu u svoje auto ulozio dovoljno '' truda, love i ljubavi'' tj onoliko koliko moze prema svojim mogucnostima, naravno, najvise sta se love tice...koliko samo znam clanova tako, cinjenica jest da na forumu ima previse kvalitetnih projekata al netreba ih tako ni izdvajati,

osobnog sam misljenja ako se vec trebao napraviti kalendar za desetogodisnjicu da se trebalo napraviti nesto tipa ankete u kojem bi se pitalo za sve clanove o misljenju kako bi taj kalendar mozda trebao izgledati, ok, mozda je neizvedivo, al evo uzet cu sebe za primjer, da bi ja recimo mogao iz svake kategorije u nasim projektima izvuc po jedno auto koje bi mi ''visilo'' na zidu, i siguran sam da bi ga s gustom gledao svaki dan,

 

nekazem da su auti na kalendaru losi, naprotiv, oprostite ako se ko nasa prozvan, al moglo je to uz pomoc svih nas ispast mnogo bolje, :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpis za ovo sto mexx i oli kazu!

Mozda se za 10. godisnjicu ipak trebalo malo vise potrudit oko izbora auta za taj kalendar. Bez uvrede vodstu kluba, onima koji su birali aute i svima koji su sudjelovali u tome, ali mislim da stvarno ima jos vrhunskih primjeraka tu na forumu koji definitivno zasluzili bit u kalendaru za obljetnicu.

 

Ovo sto mexx kaze, trebalo je napravit neku vrstu glasanja, pa nek vecina odluci i izabere koje aute zeli vidjeti na kalendaru za sljedecu godinu. Grupne fotke od vise primjeraka svih modela i sl. Ja sam se osobno ponado da ce bit mexx-ova ili Dariova petarda unutra, kad ono corak.. A ta dva projekta redovito pratim..i mogu rec da su njih dvojica primjer mnogim vlasnicima petica u Hr koji ih redovito kopiraju kad je rijec o doradama na autu.

 

Ali dobro,sta je tu je, to je samo moje misljenje kako se mozda moglo malo bolje to odradit..ali svejedno ja cu narucit i ovaj kalendar!

Respect svima na trudu koji su ulozili u to, a valjda ce sljedeci put bit jos bolje!

 

lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

p.s. ona kecuga na kalendaru jel to smokijeva ili od baljuljija?malo su mutne slike pa se ne vidi.. :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekažen da nema boljih auta za kalendar al koliko sam u subotu u Palmi čuo, na samoj prezentaciji kalendara, ovi auti su odabrani zato što su među prvima utjecali na promociju HR VW scene u stranim časopisima a ujedno i promociju VW kluba Hrvatska tako da svaki izloženi auto je bio u nekim novinama, časopisu i sl. al izvan granica lijepe naše

 

Tako da, moje je mišljenje vodstvo kluba je odradilo odličan posao i kalendar je za 5

 

Svi koji misle da se može bolje pripremite ideje pa SPONZORIRAJTE cca 100 komada boljih, kvalitetnijih i na bilo koji način boljih kalendara, istinski članovi i sam klub će Vam zasigurno biti zahvalni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neću se upuštat u neke rasprave sad jel tome nebi bilo kraja.

Kalendar ću svakak uzet, ali pustite kalendar sad,

šta je sa onim vw kriglama, jel??? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nekažen da nema boljih auta za kalendar al koliko sam u subotu u Palmi čuo, na samoj prezentaciji kalendara, ovi auti su odabrani zato što su među prvima utjecali na promociju HR VW scene u stranim časopisima a ujedno i promociju VW kluba Hrvatska tako da svaki izloženi auto je bio u nekim novinama, časopisu i sl. al izvan granica lijepe naše

 

Tako da, moje je mišljenje vodstvo kluba je odradilo odličan posao i kalendar je za 5

 

Svi koji misle da se može bolje pripremite ideje pa SPONZORIRAJTE cca 100 komada boljih, kvalitetnijih i na bilo koji način boljih kalendara, istinski članovi i sam klub će Vam zasigurno biti zahvalni

 

 

big potpis na ovaj puksov komentar :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1