1 1
TheFog

VWCC kalendar za 2012.

Recommended Posts

Nekažen da nema boljih auta za kalendar al koliko sam u subotu u Palmi čuo, na samoj prezentaciji kalendara, ovi auti su odabrani zato što su među prvima utjecali na promociju HR VW scene u stranim časopisima a ujedno i promociju VW kluba Hrvatska tako da svaki izloženi auto je bio u nekim novinama, časopisu i sl. al izvan granica lijepe naše

 

Tako da, moje je mišljenje vodstvo kluba je odradilo odličan posao i kalendar je za 5

 

Svi koji misle da se može bolje pripremite ideje pa SPONZORIRAJTE cca 100 komada boljih, kvalitetnijih i na bilo koji način boljih kalendara, istinski članovi i sam klub će Vam zasigurno biti zahvalni

 

to sam i ja napisala da su ih s razlogom tu stavili al naravno da to nepaše kad kaže žensko,puks svaka čast na komentaru živio ti nama i vidimo se na prezentaciji 11og kalendara :zivio

ps ovakvog ponašanja od strane pojeedinaca prema članovima i moderatorima nema ni na jednom forumu i s razlogom vam se svi sprdaju :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites
to sam i ja napisala da su ih s razlogom tu stavili al naravno da to nepaše kad kaže žensko,puks svaka čast na komentaru živio ti nama i vidimo se na prezentaciji 11og kalendara :zivio

ps ovakvog ponašanja od strane pojeedinaca prema članovima i moderatorima nema ni na jednom forumu i s razlogom vam se svi sprdaju :bravo

 

jos si tu??? :zivio :zivio :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čime se vi opterećujete. Ja napokon na poslu imam pravi kalendar, umjesto onih prirodnih pizdarija i raznoraznih črčkarija poznatih pijanaca (ovaj slikara).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Čime se vi opterećujete. Ja napokon na poslu imam pravi kalendar, umjesto onih prirodnih pizdarija i raznoraznih črčkarija poznatih pijanaca (ovaj slikara).

 

 

 

 

sve si rekao pik...

Share this post


Link to post
Share on other sites

podržavam kalendar,ak ostane 50 kuna iza nove godine kupujem ga :lol:

 

pošto su ovi bili predstavljani van HR,neka druge godine odlučuju forumaši glasanjem,a ako bude nekoliko auta iz npr. ZG-a neka ide 4-5 komada grupno na jednu zajedničku sliku za pojedini mjesec,nešto kao golf od skrleta i onaj drugi bijeli iz KA ... pa će bit puno više auta u kalendaru

 

na forumu golf4.de isto biraju forumaši,ali isto tako samo jedan auto ide jedan mjesec,nemora samo jedan zauzimat toliki prostor kad se zna da ima vrhunskih primjera u HR...uvijek može bolje ;)

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

<<<<ovdje lijepo pise>>>>>>>

 

radi se o 13-listnom kalendaru A3+ formata tiskanog offsetom sa prekrasnim slikama autiju naših članova koje potpisuje Igor Vučinić.

 

sto znaci da su to radovi Igora Vučinića, a ne odabir admin tima, i nisu sve zg, ka, ri ima ih i iz Slavonije!! žu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kalendari se u Zagrebu mogu preuzeti kod mene u Kovinskoj ulici, svaki radni dan od 8-16h

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovdje možete vidjeti i kako kalendar otprilike izgleda (slike su jako kompresirane radi smanjenja veličine datoteke).

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesan ja slip ili je od matana rrado isphotosopiran do jaja?npr felge i slicno?

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesan ja slip ili je od matana rrado isphotosopiran do jaja?npr felge i slicno?

 

Vojo nije photosop, felge su na autu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1