1 1
Marinero

VW Polo 9n3

Recommended Posts

Pitanje? (Xenon H1) Duga svijetla!

 

Spojio sam sve uredno, Sijalica spojena na instalaciju od halogenih i na balaste.

Balasti su bez can basa ali su upalili xsenone i to dva tri puta zaredom (i tako uvjek kad se krene prvi put)

i onda u voznji odjedanput nist nereagira ja palim ali one samo nekad blicnu i ugase se,

da bi nakon odredenog vremena nakon ponovnog pokusaja upalile.

 

Stavio sam poslje i can bus ponistavac gresaka, ali i dalje isto.

 

Na salt tabli lampica plava od dugog svijetla kad upalim radi ali kad UGASIM lampica se ne ugasi trenutno ko prije

sa halogenim zaruljama nego se gasi polako kroz nekih 5-10 sec. Koda ostane struje u instalaciji pa ga to mozda buni,

neznam cuo sam da xsenoni trose manje struje pa jel mozda to problem?

 

Provjerio sam i sa sijalicama drugim i sa drugim balastima isto je uvjek.

 

 

 

Jel ima neko nekakvu ideju sta je problem!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pitanje? (Xenon H1) Duga svijetla!

 

Spojio sam sve uredno, Sijalica spojena na instalaciju od halogenih i na balaste.

Balasti su bez can basa ali su upalili xsenone i to dva tri puta zaredom (i tako uvjek kad se krene prvi put)

i onda u voznji odjedanput nist nereagira ja palim ali one samo nekad blicnu i ugase se,

da bi nakon odredenog vremena nakon ponovnog pokusaja upalile.

 

Stavio sam poslje i can bus ponistavac gresaka, ali i dalje isto.

 

Na salt tabli lampica plava od dugog svijetla kad upalim radi ali kad UGASIM lampica se ne ugasi trenutno ko prije

sa halogenim zaruljama nego se gasi polako kroz nekih 5-10 sec. Koda ostane struje u instalaciji pa ga to mozda buni,

neznam cuo sam da xsenoni trose manje struje pa jel mozda to problem?

 

Provjerio sam i sa sijalicama drugim i sa drugim balastima isto je uvjek.

 

 

 

Jel ima neko nekakvu ideju sta je problem!

 

Xenon baš nije predviđen za blicanje zato i ide bixenon. Bude neko to bolje objasnio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Xenon baš nije predviđen za blicanje zato i ide bixenon. Bude neko to bolje objasnio

 

Nisam ni spominjao blicanje sa H1. A nije H4 da bi trebalo bixenon.

 

Pitanje je glasilo sta napraviti jer ocigledno je nest do napajanja. (upravljanja)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1