1 1
matoTDI

izolacija zvuka u kabini

Recommended Posts

dobio sam 20m2 armafleks spužve samoljepljive debljine 1cm pa me zanima dali ću stavljanjem te spužve umanjiti buku u kabini??

Edited by matoTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto imam vrlo pozitivna iskustva sa armaflexom :palacg

Ako je utišao stari mercedes dizelaš,onda neznam što neće :lol:

Edited by Galaxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ju imam postavljenu u svom autu na cijelom podu samo 17mm debljine i malo je predebela bila pa sam morao rezat i kratit zbog tepiha, ti nebi smio imat problema, buka je malo smanjena ne previše jel nisam postavio po cijelom autu al je super preporučam

Share this post


Link to post
Share on other sites
hmmm jel zadrzava vodu ona tj. dali upija kao ona orginalna pa trunu podovi

 

 

Armaflex nebi smio upijat vodu niti goriti, jedino ako voda dođe između njega i lima (npr. na podu), onda je normalno da će se tu vlaga zadržavati i trunuti

Share this post


Link to post
Share on other sites
Armaflex nebi smio upijat vodu niti goriti, jedino ako voda dođe između njega i lima (npr. na podu), onda je normalno da će se tu vlaga zadržavati i trunuti

 

 

Hmmm thanks :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

prije pola godine sam stavio između motora i vatrozida i mogu reć da je tiše, al ne nešto puno zato jer sam stavio komad 25x25, sad jedva čekam toplije dane da cijeli auto izoliram

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako rijesiti zvuk vjetra u kabini pri vecim brzinama? Da li tu zvucnu izolaciju sa godinama treba zamijeniti? Golf 4, 5 vrata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promijeni kabinu. :)

Što ti se to čuje pri većim brzinama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vjetar, nije uzas. Al da li se moze kako utisati zvuk. Kad idem 140 cuje se unutra

Edited by gavranovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moglo bi se odraditi dampiranje ali pitanje je što, vrata, unutra ispod instrument table, pod, nešto treće ili sve od nabrojenog.

Da li su ti gumena brtva od vrata sva u redu da nemaš s njima problem pa da stvara te zvukove ali mislim da je to normalno kod te brzine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moglo bi se odraditi dampiranje ali pitanje je što, vrata, unutra ispod instrument table, pod, nešto treće ili sve od nabrojenog.

Da li su ti gumena brtva od vrata sva u redu da nemaš s njima problem pa da stvara te zvukove ali mislim da je to normalno kod te brzine.

 

Štokovi, normalno je za tu brzinu, ali htio bi smanjiti taj zvuk. Guma oko vrata je dobra :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1