2 2
Kazaam

BBS logo

Recommended Posts

nisam ni citao sve postove ranije tako da ni ne znam kako se krecu cijene. ako ima jeftinije rjesenje zasto ne :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam naručio za svog šogora u firmi 3d studio znakove za Volvo i došle su 40 kn sva 4 komada.

Naljepnice su gumirane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam bio u AMOC-u trenutno imaju samo carbon look čepove sa srebrnim slovima,nije mi to to,pošto su crveni sa zlatnim slovima extra skupi,ostaje mi da nađem ovakve iste

 

može netko pomoć s nekom preporukom na e-bayu (link samo) da bude cijena nekih 50€,ako ima i da šalju za HR,nisam tako vješt s ebayom,dakle mora bit polished i 80mm :zivio

ck7x.jpg

 

inače u AMOCU su ovi 80kn komad,a neznaju kad če doći novi,a ako mi ide naručit onda više nije jedan čep 80kn nego 150kn :ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/BBS-Wheels-Chrome-Custom-Wheel-Center-Cap-Caps-1-09-24-486-/291173657994?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item43cb4d6d8a&vxp=mtr

 

Je da su korištene, ali izgledaju dosta ok, prodavač ima 99,6% positivan feedback, ali ne piše promjer, e sad, ako te zanima možeš kontaktirat sa prodavačem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz USA se ne isplati naručivati jer dolazi na carinu,mora se račun priložiti,komplikacije....

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je samo jedan cep, a ne cijeli set

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam bio u AMOC-u trenutno imaju samo carbon look čepove sa srebrnim slovima,nije mi to to,pošto su crveni sa zlatnim slovima extra skupi,ostaje mi da nađem ovakve iste

 

može netko pomoć s nekom preporukom na e-bayu (link samo) da bude cijena nekih 50€,ako ima i da šalju za HR,nisam tako vješt s ebayom,dakle mora bit polished i 80mm :zivio

ck7x.jpg

 

inače u AMOCU su ovi 80kn komad,a neznaju kad če doći novi,a ako mi ide naručit onda više nije jedan čep 80kn nego 150kn :ne

 

 

Nisam čitao otpočetka, rekao bi ti ja da nemaju više.. jer su zadnja 4 kod mene :)

 

 

k46r12.jpg

 

 

Jedva čovjek našao 4 komada tam dole u ladici, nisam disao tih par min :lol2

 

 

 

Edit: moji su manji brijem, al uglavnom ni ove moje dimenzije nema više

Edited by vr-turbo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volio bih da imam dobre vijesti za tebe, ja sam izludio dok ih nisam pronašao kontaktirao sam sve od Njemačke do USA i jedan komad tamo je 15$ a shipping je mislim bio 150$, pogotovo ove od 80mm je teško naći. Na kraju je izletio jedan set na ebay i na uskrs ujutro sam bidao :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

zadovoljili bi mene i crveni :lol2 al cijena je koda je ono unutra pravo zlato

 

u amocu su 80mm,carbon look,i ne svidjaju mi se...

 

moram pratit ebay.de onda

 

Pero kolko te izašao taj set na kraju,novi ili rabljeni? ti imaš RS II?

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rabljeni u super stanju negdje oko 60€ sa poštarinom, i da to sam kupio za RS II

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel bi se moglo u ovlaštenom servisu naručit?samo pitanje koliko bi to koštalo...

 

BBS Germany 09.24.410 (kat. broj.) to mi treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok mi je taj sa znakom,ali više mi se svidjaju ta 3 slova :lol2

 

nema ih uopće trenutno ovakvih kakve tražim....


koja opcija vam se više svidja?....pitam jer mi trenutno samo druga opcija moguća

 

1.

bbs_rc_pol_ci1_l_zps8be36913.jpg

 

2.

GLI04019_zpsc46b87b5.jpg

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

isti problem imam,trazio sam najprije po ebay-u crevene pa kad sam vidio cifre 150-350eur za set ohladio sam se odmah,ali sad mogu doc i bilo koji sa BBS logom da skinem ove VW fi 80mm

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2