0
Schtef

Golf VI 2.0 TDI rabbit

Recommended Posts

Dakle, budući da je došlo vrijeme za malu obnovu voznog parka pala je odluka na novog Golfa i to budući da je u prosincu bila akcija za rabbit paket opreme kupljen je zeko sa 2.0 TDI motorom sa 140 konja :rolleyes:. Stara vozilica Audi 100 2.5 TDI s kojim sam bio prilično zadovoljan je prodan.

 

Uz serijsku opremu koju sadrži paket rabbit dodatno autić još ima:

- boja deep black pearl effect

- radio RCD 510 sa CD changerom (6 mp3 CD-a), utorom za SD karticu, aux i velikim ekranom u boji osjetljivim na dodir

- središnji naslon za ruke naprijed

 

A u rabbit opremi bi izdvojio najbitnije:

- paket "svjetlo i vidljivost"

- sportski paket

itd itd :)

 

Auto je preuzet u autokući Dojkić 28.12.2012. i još sam dobio čelične felge sa zimskim gumama, dodatno je stavljen multlock

 

Prvu noć je prenoćio u garaži umjesto starovog A6 :)

 

img013zk.jpg

 

Pa slike nakon prvog pranja

 

img021gj.jpg

 

img022qs.jpg

 

img024fy.jpg

 

img025r.jpg

 

img026mt.jpg

 

 

Pa jos malo slika (jos uvijek na zimskom setupu) :)

 

img029vz.jpg

 

img033zo.jpg

 

 

i jos par na ljetnom setup-u :) nazalost nije bas cist od puta, al bit ce prilike za bolje slike

 

img133y.jpg

 

img158a.jpg

 

img160qj.jpg

 

 

Inace trenutno golf ima oko 8000 km u oko 3 i po mjeseca

Zadnja malo dulja vožnja bila je do mora (Crikvenica) i uz potezanja po autoputu do 150-160 km/h potrošnja po putnom računalu je bila 5.5 litara kad se došlo na odredište. Naravno pala je kod spuštanja kroz Jelenje i laganu vožnju po magistrali :), a kad računam ručno na kraju svakog tanka ispada da putni komp laže u prosjeku pola litre na 100 km

Sve u svemu sam jako zadovoljan što se tiče potrošnje uz takvu vožnju i jako mi se sviđa motorizacija, ima dovoljno snage u svim segmentima vožnje.

 

još jedan veliki plus su mu dugačke brzine, npr u 6. brzini na 2000 rpm je na 125 km/h što na kraju pogoduje i nižoj potrošnji :)

 

 

 

 

KOMENTARI

Edited by Schtef

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedan mali update :)

 

Golf ima na satu oko 21 000 km, a na 15 000 mu je napravljen prvi servis, izmjena ulja i filtera kod dojkića me izašla oko 1100 kn, i što me pozitivno iznenadilo je ponovno odnos prema vozilu i mušterijama u servisu. Pregledali su cijeli auto, dosta rigoroznije od tehničkog. To je kao procedura kod svakog koji dođe na servis.

 

Znam da nije neki reprezentativan primjerak što se tiče kilometraze, ali u ovih 21 000 km ni najmanji problem, auto je doslovno isti kao i prvog dana otkad je kod mene. Nikakvi cvrčci u unutrašnjosti na 200 km/h miran kao i na 100 km/h.

 

Probao sam ga malo potjerat i uspio sam ga navući na 215 km/h na autoputu. mozda bi cak isao i koji km/h gore ali to onda traje :)

 

Kupio sam mu ratkape koje su mi popalili proslu zimu, a kad potrosim ove ljetne koje su trenutno na njemu na te felge ce doci druge zimske, a za ljetni setup ciljam felge od GTD-a

 

img311j.jpg

 

img317l.jpg

 

img316d.jpg

 

img312q.jpg

 

KOMENTARI

Share this post


Link to post
Share on other sites
0