3 3
TheFog

Zbogom, Bagi!

Recommended Posts

Žalostan sam što vam moram prenijeti da nas je napustio vječni prijatelj i kolega, Igor Bagarić Bagi. Vjerujmo da je otišao na bolje mjesto gdje će zauvijek biti sretan.

 

Posljednji ispraćaj je u utorak, 10.04. u 14h na velikogoričkom groblju.

 

EDIT [07.04.2012.]

Što se tiče vaših pitanja glede vijenca i nekakvih novčanih priloga, ovako:

-veliki vijenac u ime svih Igorovih prijatelja iz Volkswagen kluba i lampione ću svakako organizirati. To niti nije veliki financijski iznos, a i vjerujem da će nas na sahrani biti puno, pa može svatko dati nešto malo da to pokrijemo.

-što se tiče novčanih priloga obitelji, moram iskrenoreći da ja osobno nisam nikad takvo što prakticirao (ne znači da sam protiv toga), a i nebih htio miješati novce u nešto ovakvo, pa bih radije da to preuzme netko drugi (također se može skupiti na sahrani), pa preda supruzi ili bratu

 

vidimo se u utorak u 14h na velikogoričkom groblju, dostojan ispraćaj i ruka potpore obitelji je ustvari jedino što za Igora možemo učiniti

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadao sam se da ce se izvuc i pobijedit u toj borbi... jako mi je zao... iskreno saucesce obitelji.... pocivao u miru... :ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Boze.... :(

 

Pocivaj u miru kolega :bok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ce nas se skupit ozbiljan broj na posljednjem ispracaju naseg Bagi-a u utorak u 14!

 

Bagi kralju, uvijek si bio spreman pomoc, nikad nisi htio skrenut pogled i propustit kroz prste kod tehnicke neispravnosti (to ti zamjeram :)) ,prepun zivotnog iskustva i pametnih savjeta!!

 

Uvijek oni veliki odlaze ranije, pocivaj u miru moj vjecni prijatelju!! :vozi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Počivao u miru prijatelju.

 

Ja još uvijek ne vjerujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:ne Aaaaaaaa.......

 

 

Kak me presjeklo u prsima kad sam pročitao naslov... Počivao u miru Božijem...

Edited by MOTA BOY

Share this post


Link to post
Share on other sites

R. I. P. :(

 

baš nešto gledam safete toledo i već par dana mu hoću PM poslati u vezi nekih dogradnji. Strašno!

Edited by vwgolf3

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3