1 1
vwgolf3

Osijek napada u Karlovac

Recommended Posts

Za sada idem ja i dva frenda, ako netko želi da se furamo u koloni nek se javi kada, gdje pa se skupimo.

 

ja oko pola 6, 6 ujutro krečem iz Osijeka...

 

 

1. Mladen (vwgolf3) 099/735-1416 ako će netko zvati za grupnjak :zivio :zivio :zivio:rotfl :rotfl :rotfl

Edited by vwgolf3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja neznam kad ću,to ovisi i o vremenskim uvjetima.Ako bude usrano vrijeme čekam subotu ali najvjerovatnije petak popodne zauzet pozicije i slomit se odma da mogu vegetirat sljedeći dan i normalan krenut doma.

Kolona mi je privlačna jedino u povratku :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kontam da ću natrag ko i prošle god.do zagreba autoputom, dalje magistralom, zavisi kolko love ostane :D:D

al znaš kak to bude nazad, svako ide zasebe, neko u 8, neko u 10 i nikak se skupit :D

 

a petak nemogu, jedva me žena pustila i ova dva dana :rotfl:D:D:D

Edited by vwgolf3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene sve isto ko i lani pa se nadovezujem...

srebrni A4 B5, BM-1001-NA table, broj moba 099/735-1416, pola 6, 6 sam u Osijeku na Tifonu na kavi, popijem, palim i krecem put Karlovca, autobahn sve. Kava negdje usput, stari hrastovi vjerovatno.

Tko zeli mozemo se zajedno voziti. Mogu jos cak i povesti nekog, 3 nas je u autu.

Oko pola 10, 10 u Zagrebu i nadam se naci put do bille pa kolektivno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molio bi nekoga ako ima volje za uslugu...frendu bi trebalo pokupiti 4xfelge 17' bez guma. U Os bi ih doveo lik iz Vukovara...plaćeni ćevapi i piva :)

Ako moze kad bi pasalo da se dostave u OS ? Petak ujutro, popodne ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Molio bi nekoga ako ima volje za uslugu...frendu bi trebalo pokupiti 4xfelge 17' bez guma. U Os bi ih doveo lik iz Vukovara...plaćeni ćevapi i piva :)

Ako moze kad bi pasalo da se dostave u OS ? Petak ujutro, popodne ?

 

 

Bemte gluva javi se za dogovor oko prijevoza felgi! M.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bemte gluva javi se za dogovor oko prijevoza felgi! M.

 

To je to ... Hvala stari !! :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kod mene sve isto ko i lani pa se nadovezujem...

srebrni A4 B5, BM-1001-NA table, broj moba 099/735-1416, pola 6, 6 sam u Osijeku na Tifonu na kavi, popijem, palim i krecem put Karlovca, autobahn sve. Kava negdje usput, stari hrastovi vjerovatno.

Tko zeli mozemo se zajedno voziti. Mogu jos cak i povesti nekog, 3 nas je u autu.

Oko pola 10, 10 u Zagrebu i nadam se naci put do bille pa kolektivno...

 

 

Ja u isto vrijeme krecem iz Vk za Zupanju i autoput! Mrki ce isto vjerovatno krenit u te sate.

Moj broj je 0996804628

 

Idem vjerovatno na Billu pa onda za Ka. Ali jos cu vidit putem jer mozda imam nekog posla u Ka prije meeta.

Kava moze kod Starih Hrastova!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja u isto vrijeme krecem iz Vk za Zupanju i autoput! Mrki ce isto vjerovatno krenit u te sate.

Moj broj je 0996804628

 

Idem vjerovatno na Billu pa onda za Ka. Ali jos cu vidit putem jer mozda imam nekog posla u Ka prije meeta.

Kava moze kod Starih Hrastova!

 

Mrkija cu zvat svakako da vidim koji mu je plan, ako se nedogovorimo nista onda na kavi na starim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sretan put :palacg

valjda vas se bude skupilo vise nego inace :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala drug, da, bit će nas sigurno puno više, Mrki i ja i ja i Mrki! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bit će i Vinkovčana,i britvica ...

Iskreno rečeno kakvo je vrijeme nikad s manje volje nisam negdje išao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smrznit cemo se ko pi_ke, vjerovatno bit mokri ko misevi, definitivno najgora godina do sada (ove 4 koliko idem).

Al brojcano stanje slavonske ekipe isto unatoc vremenu! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se nemislim patit ako bude sranje od vremena,konektovat ću se negdje u gospodju i mir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide tko danas za Karlovac, trebao bih jednu uslugu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo ovako, kramer, dalibor i ja po trenutnom planu idemo autoputem, krećemo iz županje (desetka) 7-8 ujutro u subotu.

Tempo laganini, ako nas ko uprati putem moj broj je 092 261 41 92

Najvjerovatnije oko 7 da krenemo pa ako neko ima da kasnije krece moze snama

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad ste vi na naplatnim Ivanja Reka da vas pričekam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja oko pol 7 krecem iz Osijeka, zavisi koliko se zadrzimo ako se budemo cekali, oko 9, pol 10 u Zagrebu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja oko pol 7 krecem iz Osijeka, zavisi koliko se zadrzimo ako se budemo cekali, oko 9, pol 10 u Zagrebu...

znači oko pol 9 bi mogli bit na naplatnima zaman još onda pol sata do 45 min do zg,možda vas uhvatim negdje :-)

Edited by Emma

Share this post


Link to post
Share on other sites

BojanDm, Zrinedin, ja i još jedan kolega sa zrinetovim belim gromom, ne znamo još u kolko sati krećemo, al se vidimo u Karlovcu :D

Edited by Deni_dm

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1