4 4
MATAVR6

Slike; Golf Mk7

Recommended Posts

Previse pametnih komentara obrisano, otvoren je topic (bez slika) da se stavljaju slike nakon sluzbene prezentacije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo prve slike UZIVO! Nikakav render ili PS...

 

243075555421999104-w500-h500.jpg

243075846804488192-w500-h500.jpg

243075871051767808-w500-h500.jpg

 

Slike su sa Motor-Talk.de svakih par sekundi izbacuju nove... Predstavili su od jedinice do sedmice sve Golfove :P

Edited by daMassa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da nece bit obicne rucne, na svim slikama sto sam uspio vidjeti (prijasnji renderi i sada ovo uzivo) je tipkica za el. rucnu umjesto klasicne.

 

Evo da i ovdje vidite...

 

243077735768014848-w500-h500.jpg

 

A gle bunkera kol'ko ima naspram 5 i 6 :P

 

243078651804020738-w500-h500.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije loše :)

 

644106_10151192720662597_2001096093_n.jpg

 

 

Nakon prvih slika u javnosti već ima PS radova da je to katastrofa.

 

Već su neki napisali, to je golf, treba proć vrijeme da se ti svidi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

savrsen, ni sarafa ne bi dirao,samo vosak :)

 

28hood4.jpg

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Službena prezent. za HR je vrlo brzo....

sneak peak... (ima jos ak smijem)

vnghtx.jpg

 

P.s đir u Highline 2.0Tdi white... hmh dobarrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije mjesec dana sam vidio jednu kod mene ovde, uredno regana i voza se. Kako je tek sad prezentacija u Hr?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prije mjesec dana sam vidio jednu kod mene ovde, uredno regana i voza se. Kako je tek sad prezentacija u Hr?

 

uvoz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta u tebe je il uvoz il netko plače za njom :) Neznam kako je s bih al kod nas je tek sluzbeno u prodaji iza 20og... 10ak dana traje prezentacija raznim novinarima.... a u tom događaju sudjelujemo i mi s vwcc-a :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ta u tebe je il uvoz il netko plače za njom :) Neznam kako je s bih al kod nas je tek sluzbeno u prodaji iza 20og... 10ak dana traje prezentacija raznim novinarima.... a u tom događaju sudjelujemo i mi s vwcc-a :)

A neznam. uglavnom ide 7-ica i iza nje 6-ica, pa sam se dao malo u uočavanje razlika. Ima sigurno mjesec dana od tada.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A neznam. uglavnom ide 7-ica i iza nje 6-ica, pa sam se dao malo u uočavanje razlika. Ima sigurno mjesec dana od tada.

u BiH se prodaje jos od 1. decembra mislim :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jucer sam vidio jednog na cesti...Zubakove nalje po njemu al super izgleda auto...djeluje mi agresivnije od sestice

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jucer sam vidio jednog na cesti...Zubakove nalje po njemu al super izgleda auto...djeluje mi agresivnije od sestice

Heh jarane znam na koji mislis,bijeli?lik iz velike radi u zubaku,svaki dan slinim kad ga vidim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4