0
giga

karburator golf 1, 1.1

Recommended Posts

zanima me da li ima iz golfa jedinicu 1.1 motor nekaki karburator a da nije solex. nikako ga nemogu ustelat. malo radi dobro pa krepa,pa nema ler, a cudno prima gas.ko da trokira i tako. mozda ga treba samo nastelat.promjenio sam set brtvi na njemu i opet isto. jel pase karburator od 1.3 motora? ako se neko susreo s tim,nek pomaze.hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
zanima me da li ima iz golfa jedinicu 1.1 motor nekaki karburator a da nije solex. nikako ga nemogu ustelat. malo radi dobro pa krepa,pa nema ler, a cudno prima gas.ko da trokira i tako. mozda ga treba samo nastelat.promjenio sam set brtvi na njemu i opet isto. jel pase karburator od 1.3 motora? ako se neko susreo s tim,nek pomaze.hvala

od 1,3 je isti samo veči tj od starog 1,3 a od 1,3 novijeg tj duje je pierburg dupli s automatskim čokom i može se staviti zajedno sa usisnom na tvoj motor ali i on je kompliciran da proradi kako spada, meni je majstor uspio složiti od dva komada ovog od 1,1 i radi več godinu dana ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

imao sam hrpu problema sa tim usranim solexom... bio sam lud vise od toga,

jednostavno motor van i stavio 1.6 iz duje,isto fergazer ,, preporod...

 

počel me i tu zlostavljat fergazer,odustao i od 1.6, i sa novim motor pre zadovoljan,em usteda na gorivu lijepo ide,getriba 5 brzina,a nema puno kemije,donor je mk3 gti ady 2.0 8v.. to stavi i osvjezit ces auto i svoj novcanik...

Share this post


Link to post
Share on other sites

karb je ok... al treba poradit na njemu.... Znači dobro ga očistit od naslaga kamenca (u kanalima) te provjera dizni.... i fino štelanje... Stari vw meštar bi ti to mogao riješit....

Trokiranje nemora bit povezano s karbom....

Share this post


Link to post
Share on other sites
0