1 1
Arrow

Zajednicki put iz Rijeke prema Karlovcu

Recommended Posts

:fakjea:fakjea:fakjea oooo da!!

Jura, ako ti zatreba pomoc samo javi... :lol2:lol2:lol2

:zivio

 

 

mo?? mislit :bleh

Share this post


Link to post
Share on other sites
yebem mu...i??o bi ja ali neću imat auto.....

Čitaj forum pa te u subotu poberem na čavlima ili nekam na grobniku pa iđemo dalje....Zasad sam sam u bubi tj ima mjesta... :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi, ajmo se pomalo dogovoriti o mjestu gdje bi se mogli naci jer glupo je da se dogovaramo sve u zadnji cas... sa nekoliko frendova sam pricao, vecina se slaze za parking kod Plodina na Vi??kovu jer se skupimo i samo se spustimo na ? kurinje na zaobilaznicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Duma
Čitaj forum pa te u subotu poberem na čavlima ili nekam na grobniku pa iđemo dalje....Zasad sam sam u bubi tj ima mjesta... :zivio

Ne lo??a ideja...nisam 100% siguran oću ić...javim do četvrtka,eventualno petka oću ić...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ljudi, ajmo se pomalo dogovoriti o mjestu gdje bi se mogli naci jer glupo je da se dogovaramo sve u zadnji cas... sa nekoliko frendova sam pricao, vecina se slaze za parking kod Plodina na Vi??kovu jer se skupimo i samo se spustimo na ? kurinje na zaobilaznicu...

Ja predla??em kao i pro??le godine: Benziska ina-e na grobniku (autoput) jer nam je svima usput ???

Nebi morali mi iz ovog kraja grada ići skroz gore??

 

1. Arrow

2. vwteo

3. vwrudi

4. RemX

5. mareri

6. vwsine

7.

 

A s Dalmo??ima se mo??emo nać na tifonu Ravna gora??

:zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo ne??t mi malo dalmo??a...ajmo ljudi to odmah srediti...gdje ćemo se svi naći i krenuti prema karlovcu...vrijeme i tako to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
samo ne??t mi malo dalmo??a...ajmo ljudi to odmah srediti...gdje ćemo se svi naći i krenuti prema karlovcu...vrijeme i tako to :)

 

 

Zasad nas je 3-4 auta iz ? I i ti iz Knina pa il se spusti do nas il nam se pridru??i negdje na autoputu...

 

Mislim da bi najbolje bilo krenit u 7 iz ? I pa se sa Riječanima spojit negdje iza bosiljeva (valjda Ravana gora)

oko 9:30 i oko 10-10:30 smo u KA

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zasad nas je 3-4 auta iz ? I i ti iz Knina pa il se spusti do nas il nam se pridru??i negdje na autoputu...

 

Mislim da bi najbolje bilo krenit u 7 iz ? I pa se sa Riječanima spojit negdje iza bosiljeva (valjda Ravana gora)

oko 9:30 i oko 10-10:30 smo u KA

 

potpis :palci:palci

 

p.s. samo sta ako ja krenem u 7 do 9 sam vec popija kavu i poija marendu na karlovackom petrolu :rotfl:rotfl:lol2:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
potpis :palci:palci

 

p.s. samo sta ako ja krenem u 7 do 9 sam vec popija kavu i poija marendu na karlovackom petrolu :rotfl:rotfl:lol2:rotfl

 

 

ne brini se Vojo,za tebe sam pripremija chip... ti će?? imat blokadu na 3600 rpm :palci

 

Bolje da imamo lufta za kavu popit usput negdi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zasad nas je 3-4 auta iz ? I i ti iz Knina pa il se spusti do nas il nam se pridru??i negdje na autoputu...

 

Mislim da bi najbolje bilo krenit u 7 iz ? I pa se sa Riječanima spojit negdje iza bosiljeva (valjda Ravana gora)

oko 9:30 i oko 10-10:30 smo u KA

nije frka, spustim se ja do vas...samo recite gdje u ? I da doletim i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites
nije frka, spustim se ja do vas...samo recite gdje u ? I da doletim i to je to...

 

To ćemo jo?? vidjet... bit će?? obavje??ten... ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja predla??em kao i pro??le godine: Benziska ina-e na grobniku (autoput) jer nam je svima usput ???

Nebi morali mi iz ovog kraja grada ići skroz gore??

 

1. Arrow

2. vwteo

3. vwrudi

4. RemX

5. mareri

6. vwsine

7.

 

7. goran

8. kere

9. denis

10. leco

11. ---

 

ekipa koja nije ne forumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

EKIPA IZ RIJEKE:

 

1. Arrow

2. vwteo

3. vwrudi

4. RemX

5. mareri

6. vwsine

7. goran

8. kere

9. denis

10. leco

11.

 

 

EKIPA DALMACIJA :

 

1.GTI-16v-VD

2.Corrador

3.Tony

4.JuKi

5.

;-)

Edited by GTI-16v-VD

Share this post


Link to post
Share on other sites

ohhoohoo, ima nas... nego, ja bi trebao krenuti sat vremena prije svih vas, stici cete me po putu... :lol::lol::lol::lol::vozi

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo, nece me biti na netu do vikenda tako da odmah javim da ja krecem ranije prema Karlovcu jer imam posla oko "fensy ??mensy" ??minkanja auta jer idem na style... B) ko zna , mozda me i stignete po putu... :lol: pozdraVW svima i vidimo se na 5 VW show-u :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo, nece me biti na netu do vikenda tako da odmah javim da ja krecem ranije prema Karlovcu jer imam posla oko "fensy ??mensy" ??minkanja auta jer idem na style... B) ko zna , mozda me i stignete po putu... :lol: pozdraVW svima i vidimo se na 5 VW show-u :zivio

:bleh:bleh:bleh:bleh Izdajicooooooo :bleh:bleh:bleh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff... ako mi se financijska situacija popravi onda cu ici... jos mi je neizvjesno... !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi najbolje bilo krenit u 7 iz ? I pa se sa Riječanima spojit negdje iza bosiljeva (valjda Ravana gora)oko 9:30 i oko 10-10:30 smo u KA

 

ne ??elim se petljat u planove vas iz dalmacije, al po meni bi bilo bolje da se nađemo negdje prije kc, jer ako bi se nalazili u ravnoj gori na tifonu (ako idete autocestom) vi biste se morali vraćati prema rijeci cca 30 km. ima nova pumpa 20-ak km prije kc pa mo??da da se tamo nađemo. trebamo samo uskladit vrijeme sastanka. kao ??to neko reče da nas dosta uleti u koloni

Share this post


Link to post
Share on other sites

EKIPA IZ RIJEKE:

 

1. Arrow

2. vwteo

3. vwrudi

4. RemX

5. mareri

6. vwsine

7. goran

8. kere

9. denis

10. leco

11. golfijaner (u autu vjerojatno jos Eleven)

 

EKIPA DALMACIJA :

 

1.GTI-16v-VD

2.Corrador

3.Tony

4.JuKi

5.

;-)

 

 

na crotunersu i tuning istri sam predlozio da se na Čavlima na ininoj benzinskoj nadjemo oko 8:40 kada bi se nasli i s istrijanima (cini mi se da ima zainteresiranih i onda laganini gore)

 

Ej, a oces me upoznati sa svojom sestrom?? :rotfl:rotfl:rotfl

fabiu svi zele a na kraju voze poluproizvode :bleh

 

ima li gdje imenik clanova da mogu pokupiti koji broj moba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaboravio sam na to da moze biti i u profilu ... hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites
11. golfijaner (u autu vjerojatno jos Eleven)

 

I bolje mu je da je onaj poluproizvod ostavio doma :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1