1 1
Arrow

Zajednicki put iz Rijeke prema Karlovcu

Recommended Posts

Evo najvjerojatnije idem i ja Pu-Ri-Ka,na Crotunersu ide isto dosta auti pa da se okupimo svi skupa u Rijeci... :fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide i ca CICE-a dosta auta na db DRAG... mogli bi se bas svi naci negdje... recimo na nasem okupljalistu na INA-i gore u tih 8:30 ili kolko vec?...

 

ja cu C/P na cice... neka neko C/P na crotuners...

 

BTW.. cemo stat svi na pumpi? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ide i ca CICE-a dosta auta na db DRAG... mogli bi se bas svi naci negdje... recimo na nasem okupljalistu na INA-i gore u tih 8:30 ili kolko vec?...

 

ja cu C/P na cice... neka neko C/P na crotuners...

 

BTW.. cemo stat svi na pumpi? :D

 

to sam pisao na prethodnoj stranici :bleh

 

Subota u 8:30 benzinska postaja INA na autocesti (Čavle-Grobnik - ogromna benzinska da netko ne bi fulao)

 

Pokret s benzinske u 8:45 nakon dogovora kako cemo se ganjati. Tko kasni neka sustigne ekipu.

Edited by golfijaner

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tko kasni neka sustigne ekipu.

:palci:palci:rotfl:rotfl:rotfl

Edited by vwrudi

Share this post


Link to post
Share on other sites
ne želim se petljat u planove vas iz dalmacije, al po meni bi bilo bolje da se nađemo negdje prije kc, jer ako bi se nalazili u ravnoj gori na tifonu (ako idete autocestom) vi biste se morali vraćati prema rijeci cca 30 km. ima nova pumpa 20-ak km prije kc pa možda da se tamo nađemo. trebamo samo uskladit vrijeme sastanka. kao što neko reče da nas dosta uleti u koloni

Tocno to sam htio napisat..Hebo vas zemljopis!Ima ta nova INA prema KA kaj Mareri govori tocno kod racvanja na Bosiljevu za Split i RI..Ali jucer kad sam prolazio jos uvijek nije radila!Eto jedino ak se otvori do sub..Al kaj mozete se tam nac,opalit par slika pa na cugu u KA.. :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tocno to sam htio napisat..Hebo vas zemljopis!Ima ta nova INA prema KA kaj Mareri govori tocno kod racvanja na Bosiljevu za Split i RI..Ali jucer kad sam prolazio jos uvijek nije radila!Eto jedino ak se otvori do sub..Al kaj mozete se tam nac,opalit par slika pa na cugu u KA.. :palci

 

 

Pa tako sam ja i mislio... negdje POSLJE bosiljeva... neznam kako se pumpa zove a neko je spominjao Ravnu Goru pa sam mislio da je to to...

 

Uglavnom mislio sam da nam je svima usput a ne da se itko vraća u kontra smjeru...

 

RIJEČANI kad ste otprilike na toj pumpi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebala vas pumpa......

nadjemo se na prilaznoj traci ako vec nemamo di....

jel se razumimo mi kad dlolazimo iz dalmacije na cvoru imamo 4 trake i tu di nam se vi pridruzujete stanemo pa se pricemo...dogovorimo uru i ko prvi ceka.....

ajde susjed organiziraj to

Share this post


Link to post
Share on other sites
jebala vas pumpa......

nadjemo se na prilaznoj traci ako vec nemamo di....

jel se razumimo mi kad dlolazimo iz dalmacije na cvoru imamo 4 trake i tu di nam se vi pridruzujete stanemo pa se pricemo...dogovorimo uru i ko prvi ceka.....

ajde susjed organiziraj to

 

A jesi se razgalamija... na čemu si večeras... Vojo sine zar i u ovo doba dana... :lol2

 

Kakva prilazna traka...oće?? opet masovno popisivanje od strane plavaca?

 

najbolje ta pumpa prije KA tj da ne bude zabune PRVO ODMORI? TE NAKON BOSILJEVA!!!

 

Samo da ekipa RI ka??e kad misle da će stić tamo pa da se mi organiziramo :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pfff... znaci okupljamo se do 8:30.... krecemo u 8:45... normalne voznje... na toj pumpu smo za max sat vremena... znaci 9:45 eventualno 10:00 h...

 

Tako da mozemo zaokruzit na desetku na toj pumpi... ako se ostali slazu...

 

(negledaj vrijeme posta... nespava mi se :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites
A pfff... znaci okupljamo se do 8:30.... krecemo u 8:45... normalne voznje... na toj pumpu smo za max sat vremena... znaci 9:45 eventualno 10:00 h...

 

Tako da mozemo zaokruzit na desetku na toj pumpi... ako se ostali slazu...

 

(negledaj vrijeme posta... nespava mi se :D )

Meni je neki dan naplatne rijeka-naplatne karlovac trebalo 50 min znaci za 45 min normalne voznje smo gore. oko 9:30....meni pa??e :palacg:palacg

:zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sad koliko kome treba necemo o tome.......pa ovo je vwcc :lol2:lol2

predlazem u 10:00h na prvom stajalistu posli tog vrazijeg spajanja.

ajmo komentare.

slavene jel to igra?kad da krenemo? 07:30?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto odluka je done??ena...

 

Iz ??ibenika se kreće u 7:30...

 

Juki i jo?? neko ako ide s ovih područja naći ćemo se ja i Toni u autopraoni na ra??inama u 7,00 čekamo Voju do 7:30 i pravac Karlovac... Ko stigne stigne ko ne stigne nek sustigne... :palci

 

:mah

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eto odluka je done??ena...

 

Iz ??ibenika se kreće u 7:30...

 

Juki i jo?? neko ako ide s ovih područja naći ćemo se ja i Toni u autopraoni na ra??inama u 7,00 čekamo Voju do 7:30 i pravac Karlovac... Ko stigne stigne ko ne stigne nek sustigne... :palci

 

:mah

znaci, vojo ce morat sam do ka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
znaci, vojo ce morat sam do ka :D

 

Po svamu sudeći... on ne može krenit prije 7:30 pa nam je predložio da krenemo u 7 da će nas on stić putem :rotfl al nismo mi takvi... čekat ćemo...

Edited by GTI-16v-VD

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako treba mrtvi i ranjeni se ne ostavljaju iza!!!! :palci:palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja eto ipak ne mogu ići...zdrastvene frke...ali svejedno nitko nije mi javio gdje doći tj mislim na dalmo??ku ekipu...ali ajd

Share this post


Link to post
Share on other sites

steta sto nisi mogao doci :(

 

nama iz smjera rijeke je bilo sasvim ok putovati... na naplatnim se sreli s ekipom iz zg....

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1