0
suky

402 streetrace Velika Gorica

Recommended Posts

pozdrav svima za pocetak :mah ,kako nam se blizi streetrace u vg mislio sam da se okupimo negdje u vg prije,tijekom ili poslije streetrace-a,malo se upoznamo,trgnemo koju :vopi

 

 

imate li kakvih prijedloga,ko planira doci....

Share this post


Link to post
Share on other sites
mo??e...

kada počinje??

 

 

26.05. pocinje,ak bude zainteresiranih dogovorimo se jos za detalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ak nagovorim drugare ( :rolleyes: ), se vidimo!

Edited by MOTA BOY

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav street race?kad? gdje? za??to?

Share this post


Link to post
Share on other sites
kakav street race?kad? gdje? za??to?

 

Street race, najpopularniji i najmasovniji automobilistički oblik natjecanja i zabave, od 2002 godine kontinuirano prisutan u Hrvatskoj najprofesionalnijem obliku pod nazivom 402 Street race.

 

Vozači ??eljni dobre zabave i ??estokog nadmetanja sa svojim automobilima natječu se u utrci ubrzanja na 402 metra pri od strane organizatora sigurnim uvjetima.

 

Natjecanje se odvija na način da startu pristupaju dva vozila, te je pobjednik onaj koji je ispravno startao i prvi pro??ao cilj.

 

Na utrku prepunu oktana, pristupaju sve punoljetne osobe sa vozačkom dozvolom i adrenalinom u ??ilama, bez ikakvih ograničenja na vozilima, skoro sve je dozvoljeno i nema zabranjenih dijelova i zahvata. Mjerenja vremena odvija se putem elektroničkih mjernih uređaja sa foto ćelijama na startu i cilju.

 

Sve ??to se očekuje od natjecatelja jest da se pravovremeno prijavi sa svojim vozilom, te će nakon kvalifikacijskih vo??nji biti raspoređeno u jednu od natjecateljskih klasa.

 

ztz velika gorica,26-27.05.2007

 

za one koji jos nisu culi za to a vidim da ih ima :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Street race, najpopularniji i najmasovniji automobilistički oblik natjecanja i zabave, od 2002 godine kontinuirano prisutan u Hrvatskoj najprofesionalnijem obliku pod nazivom 402 Street race.

 

Vozači ??eljni dobre zabave i ??estokog nadmetanja sa svojim automobilima natječu se u utrci ubrzanja na 402 metra pri od strane organizatora sigurnim uvjetima.

 

Natjecanje se odvija na način da startu pristupaju dva vozila, te je pobjednik onaj koji je ispravno startao i prvi pro??ao cilj.

 

Na utrku prepunu oktana, pristupaju sve punoljetne osobe sa vozačkom dozvolom i adrenalinom u ??ilama, bez ikakvih ograničenja na vozilima, skoro sve je dozvoljeno i nema zabranjenih dijelova i zahvata. Mjerenja vremena odvija se putem elektroničkih mjernih uređaja sa foto ćelijama na startu i cilju.

 

Sve ??to se očekuje od natjecatelja jest da se pravovremeno prijavi sa svojim vozilom, te će nakon kvalifikacijskih vo??nji biti raspoređeno u jednu od natjecateljskih klasa.

 

ztz velika gorica,26-27.05.2007

 

za one koji jos nisu culi za to a vidim da ih ima :lol2

 

 

ja cu se strgat :lol2:lol2:lol2:lol2 stvarno si si dao truda da objasnis bagi-ju kaj je to street race :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Street race, najpopularniji i najmasovniji automobilistički oblik natjecanja i zabave, od 2002 godine kontinuirano prisutan u Hrvatskoj najprofesionalnijem obliku pod nazivom 402 Street race.

 

Vozači ??eljni dobre zabave i ??estokog nadmetanja sa svojim automobilima natječu se u utrci ubrzanja na 402 metra pri od strane organizatora sigurnim uvjetima.

 

Natjecanje se odvija na način da startu pristupaju dva vozila, te je pobjednik onaj koji je ispravno startao i prvi pro??ao cilj.

 

Na utrku prepunu oktana, pristupaju sve punoljetne osobe sa vozačkom dozvolom i adrenalinom u ??ilama, bez ikakvih ograničenja na vozilima, skoro sve je dozvoljeno i nema zabranjenih dijelova i zahvata. Mjerenja vremena odvija se putem elektroničkih mjernih uređaja sa foto ćelijama na startu i cilju.

 

Sve ??to se očekuje od natjecatelja jest da se pravovremeno prijavi sa svojim vozilom, te će nakon kvalifikacijskih vo??nji biti raspoređeno u jednu od natjecateljskih klasa.

 

ztz velika gorica,26-27.05.2007

 

za one koji jos nisu culi za to a vidim da ih ima :lol2

 

 

ooooo bo??e koji LOL :rotfl:rotfl:rotfl:rotfl

 

khm.... da, vidimo se :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Dragec2006

Ideja je super :bravo , upitna je lokacija. :o Koliko se sjećam, uvijek je gu??va, a parking 5 km od staze.

VG-ovci, dajte neki prijedlog. :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaj su ovaj mjesec trke na gorickom fukodromu?..cool :)...javite mi...ja se sam probudim i dopjesacim kojih 500 m do piste :D...

Share this post


Link to post
Share on other sites
kaj su ovaj mjesec trke na gorickom fukodromu?..cool :)...javite mi...ja se sam probudim i dopjesacim kojih 500 m do piste :D...

 

 

e odlicno da si se pohvalio,sad znamo u cije dvoriste se mozemo parkirat, :grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha...sumnjam :P...moje dvoriste je malo..jedva 3 auta stanu ..a 4-tog moramo parkat negdje drugdje :P..

Share this post


Link to post
Share on other sites
hahaha...sumnjam :P...moje dvoriste je malo..jedva 3 auta stanu ..a 4-tog moramo parkat negdje drugdje :P..

 

onda ga prosiri :bleh:bleh

 

e kod mene bi cak citav klub stao :rotfl:rotfl

 

mozda se vidimo tko zna :rolleyes:

Edited by Andy

Share this post


Link to post
Share on other sites
onda ga prosiri :bleh:bleh

 

e kod mene bi cak citav klub stao :rotfl:rotfl

 

mozda se vidimo tko zna :rolleyes:

 

 

 

neznam di da ga prosirim..nemogu ni da hocu..al uglavnom...ja dodjem :) il sa ovim auticem ili sa drugim to cemo jos vidjet..ako ovog uspijem prodat :D

Edited by daltonix

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Dragec2006
hahaha...sumnjam :P...moje dvoriste je malo..jedva 3 auta stanu ..a 4-tog moramo parkat negdje drugdje :P..

Mislim, ovo ne mo??e biti bez vraga. Daltonix, slijedeći post koji napi??e?? ti je 402-gi post, pa naravno mora biti u vezi sa streetraceom. Čudno, čudno, 402-gi post u 402stVG. Nemre?? belivit.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ako je tako...onda cemo ovako...hmmm..ako se hocete sminkat..iako neznam di cete sa auticima stat..mozete navratit u Music Hall..birc kraj robne kuce u vg...preko puta Renault Starkelj :).. ili jos bolje..iz robne kuce...di su birc do birca...tam je i parking pa :))))

 

ko voli curice i mlade djevojcice moze se do srednje skole zaletit i preseravat :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bit će hebena ova trka u VG po??alit će ko ne dođe... :da

 

Golf je u BG skinuo vlastiti rekord s 11,39 a opasno mu se pribli??io i Edo Galić s Asconom 11,5 :grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bit ce ove sezone i 10sec car :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0