0
suky

402 streetrace Velika Gorica

Recommended Posts

joj pa ljudi,nadam se finom vremenu za vg......dolazim i ja NAPOKON :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja ironija :lol:

 

Prvi put odgodjeno zbog "kise" (citaj: INA Delta), a sad kad stvarno bude padala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nece padat..rekli su kise slijedeca 2-3 dana...od cetvrtka petka poboljsanje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajmo onda,lidl,subota 16.6,10,oo h

 

1.interceptor

2.

3.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Blade
ajmo onda,lidl,subota 16.6,10,oo h

 

1.interceptor

2.Blade

3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajmo onda,lidl,subota 16.6,10,oo h

 

1.interceptor

2.Blade

3.BaGy

4.

 

ajmo dalje...ko se ne potpise dobit ce clanarinu u opel klubu... :rotfl:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi ja dolazim ali ja ću bit tamo od jutra....od nekih 7 sati ako ne i prije....

vidimo seeee......

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja bih trebap doci...nadam se da cu upoznat nekog sa vwcc xD...

 

jabih trebao poci il veceras,il sutra nekad

 

see ya

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Shime_16v

Dolazim i ja. Biti ćemo tamo od ranog subotnjeg jutra... :fakjea:fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto mi u Samoboru imamo cini se svi radne subote, cini se da dolazimo (ako sve dogovorimo kako treba) subotu oko 3 popodne... na 402 u goricu... Tomek & Ironic mozda i Vladek

valjda ce bit ljudi iz naseg kluba tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posto mi u Samoboru imamo cini se svi radne subote, cini se da dolazimo (ako sve dogovorimo kako treba) subotu oko 3 popodne... na 402 u goricu... Tomek & Ironic mozda i Vladek

valjda ce bit ljudi iz naseg kluba tamo...

 

 

kak ne,bit ce ljudi,samo ja sam ti u tri vec pod utjecajem C2H5OH,a i neznam kak cu vas prepoznat,jedino znam kak lazo izgleda,a i ziha mi je ostala u sijecanju tu sa nekih slika,e da i maglenko

Share this post


Link to post
Share on other sites
kak ne,bit ce ljudi,samo ja sam ti u tri vec pod utjecajem C2H5OH,a i neznam kak cu vas prepoznat,jedino znam kak lazo izgleda,a i ziha mi je ostala u sijecanju tu sa nekih slika,e da i maglenko

 

pa prepoznat bar lako. ja reklamiram nas klub di stignem dolazim ziher sa majcom VW showa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
kak ne,bit ce ljudi,samo ja sam ti u tri vec pod utjecajem C2H5OH,a i neznam kak cu vas prepoznat,jedino znam kak lazo izgleda,a i ziha mi je ostala u sijecanju tu sa nekih slika,e da i maglenko

 

bit ćemo na stylu sparkirani vjerojatno, pa nas potra??i, bar aute zna?? kak zgledaju ak ni?? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
bit ćemo na stylu sparkirani vjerojatno, pa nas potra??i, bar aute zna?? kak zgledaju ak ni?? :lol:

 

 

e pa nisam znao da ste na stylu,tj nisam vidio da ste prijavljeni,samo roko mi je poznat

 

al sam zato vidio da se prijavio lik sa ladom 2101 :lol2:lol2:lol2:lol2:lol2:lol2:lol2:lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
i neznam kak cu vas prepoznat,jedino znam kak lazo izgleda,a i ziha mi je ostala u sijecanju tu sa nekih slika,e da i maglenko

E moja lepa faca ti nece ovaj put pomoc jer ce lazo zbog elementarnih nepogoda (svadba curine best frendice :bag: ) prvi put propustit SR VG..Uzivajte i za mene :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerojatno dolazim i ja da napokon upoznam ekipu.

 

Moram oprat kočiju jebote....... :o:o:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

tresla se brda rodio se mis,otiso moj topic u propast

 

a nista blade i BaGy,hvala na dobroj volji al ocito da ekipi ne odgovara termin,a i bolje da nas troje tamo ne stvaramo guzvu pred lidlom :lol2 ,vidimo se negdje na raceu medju onih 30-ak tisuca ljudi,thx

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisi ni??ta propustio...

 

Najava prognoze...

 

Promjenjivo i ki??ovito...

 

nadam se da neće biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i koliko vidim...nesto je slaba organizacija...samo su postavili 2-3 satora...i ogradu...tribine nisam vidio danas kad sam prolazio tamo :))..valjda racunaju na kisu pa ocekuju mali broj ljudi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0