3 3
Sledgehammer

Potrošnja, performanse i nedostaci Passat 1.9 TDi PD

Recommended Posts

Passat karavan 1.9tdi 74kW i 225/40/18 na njemu... otvorene 6 do 6,5 litara, grad preko 8 litara. Bio sam na vagi s njim i pokazala je 1500kg sa pola rezervara. Da bi trošio 5 litara moram se ko baba vozit.

 

Što se kvarova tice... ovo mi je drugi PD motor i oba su imala kvar sa senzorom temperature vode. Posljedica je variranje lera, ostaje uplaljena lampica od grijaca i ponekad kod paljenja okretaji mogu skociti do 1800o/min.

Moze zezat strujna letvica na dizama pa nekoja ostane bez struje. Posljedica je rad na 3 cilindra :fakjea

 

to je to što se potrošnje tiče ja svog vozim več tri god. i samo gas ak ga održavaš redovito

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj de da pitam, na dijagnostici mi ne pokazuje nikakvu grešku,ali temp mi je uvijek između 70-80stupnjeva,rijetko kad dođe do 90,to baš mora biti malo jača vožnja, dal je to normalno ili nekaj nije u redu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tankam čim se upali lampica rezerve, onda resetiram i mjerim kilometre do slijedećeg paljenja lampice, tako ne trebam imati uvijek tank full do vrha, i tako računam za sebe i uspoređujem sa putnim računalom, i to mi se uglavnom vrlo precizno poklapa (broj prijeđenih kilometara podijelim sa 100, dobijem npr, broj tipa "4,5" i onda natankane litre podijelim sa tim brojem.

 

Npr, natankao sam 29 litara i prešao sa time 450 km. 450 podijelim sa 100 i dobijem 4,5. Natankanih 29 litara podijelim sa tih 4,5 i dobijem 6,4 - što je prosječna potrošnja, koju mi u istim iznosu nudi i putno računalo.

 

Jesi siguran da ti se lampica rezerve uvijek tocno pali. Moja na golfu 5 ne. nego varira. i to ovisi o stanju u rezervaru i nacinu voznje. recimo upali mi rezervu i pise da mi je ostalo 70 km i nakon toga ja pustim gas i vozim se penzionerski i on ugasi rezervu i pise da imam jos 100 km.

I to mi se cesto dogadjalo

 

Neznam kako je na cetvorkama al samo kazem da ta lampica od rezerve nije bas neko mjerilo, meni je znala varirat po 30-40 a mozda cak i 50 prijedjenih km. tako da pun tank je uvijek pravo mjerilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za racunanje potrosnje;

 

 

Natankani litri x 100 cifru koju dobijete podijeliti sa prijedjenim kilometrima.

 

 

Primjer (Sledgehammer)

 

29x100=2900/450=6,44444444444

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za racunanje potrosnje;

 

 

Natankani litri x 100 cifru koju dobijete podijeliti sa prijedjenim kilometrima.

 

 

Primjer (Sledgehammer)

 

29x100=2900/450=6,44444444444

 

Kome triba ovaj salabahter, nek uzme ubij pa se pištolj :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sada si dotaknuo rak-ranu svih tih putnih računala, tj. mjesto na kojem su oni svi netočni zbog njihova principa rada.

 

On ne bi trebao prikazivati 0,0, jer to nije potrošnja - kada je u brzini i bez pritiska gasa, on troši gorivo, hjer da je 0,0 - potrošnja bi bila nula, ali bi se motor ugasio, jer se od nečega mora vrtjeti, a za tu vrtnju mu treba gorivo, ne može to raditi bez kapi benzina! Znači, kada pokazuje potrošnju 0,0 (i motor, jasno, radi!) - naravno da je potrošnja jako daleko od toga da bude nula, obzirom da motor ne može trošiti čisti zrak bez goriva... kada takvim netočnostima dodamo i nekonstantnost mjerenja (on senzorom očlitava svake 2 sekunde, no one uspone i padove broja okretaja između te dve sekunde ne mjeri, pa je i to samo "otprilike" izračunavanje...), dobijemo to što dobijemo, no nešto bitno preciznije nam i ne treba.

 

Npr., ako upaljen i zagrijan motor bez gasa u leru pri 800 okretaja troši npr. 0,6 litara, a kočenjem motorom bez gasa se broj okretaja podigne na npr. 4000 okretaja - to su 5x veći okretaji od lera, i potrošnja raste isto 5x, pa bi tu konkretno oznosila 3 litre, jer snabdijevanje motora gorivom za minimalan broj okretaja da on radi i ne gasi se pri određenom broju okretaja mora postojati... normalno, kako vakuumski mjerač protoka goriva tada ima najniži podtlak, on pokazuje 0,0, i te podatke uvrštava u ukupnu statistiku, stoga je i točan prosjek potrošnje uz tako manjkavu i nepreciznu elektroniku i nemoguće ostvariti... uglavnom, sve je to "tu negdje", uglavnom i zadovoljavajuće za prosječnog korisnika, zato se koristi vakuumski sustav zbog jednostavnosti i jeftinoće.

 

***

 

Krivo ti ovo gore...

 

Potrošnja goriva (pričamo o tome koliko goriva vremenski uđe u motor ne po km) na ler gasu i u nizbrdicu kada kotači tjeraju motor nije nikako ista... Za ler gas dobiva više goriva da bi održal miran rad (može on radit i s manje al će skakat ko bik), dok u nizbrdicu praktički ne dobiva skoro ništa...

 

Uzmi lap pa se vozi i mjeri...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Krivo ti ovo gore...

 

Potrošnja goriva (pričamo o tome koliko goriva vremenski uđe u motor ne po km) na ler gasu i u nizbrdicu kada kotači tjeraju motor nije nikako ista... Za ler gas dobiva više goriva da bi održal miran rad (može on radit i s manje al će skakat ko bik), dok u nizbrdicu praktički ne dobiva skoro ništa...

 

Uzmi lap pa se vozi i mjeri...

 

Tako je, iznenadio sam se koliko ljudi ne moze pojmiti da kotaci mogu vrtiti motor (naravno ako je u brzini) i da se time kod modernih motora ne trosi gorivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najpreciznija metoda za izračun potrošnje; toči do vrha, napravi 100 km i opet toči do vrha i to je to. Po kazaljci i prijeđenim km se može dobiti neka okvirna potrošnja, ali ne precizna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa šta nisu injektori ugašeni kad se voziš bez gasa, ECU ih isključi zato i ne troši ništa, u tom slučaju kotači okreću motor, a ne obrnuto. Pa i kad ti se ugasi auto u vožnji, isto će se ponašati i zvučati, tj. primijetit ćeš samo po tvrđem volanu i kočnici da je ugašen.

 

Pa daj malo logike... čim ti radi sve, znači da radi i motor - a da li može motor raditi sam od sebe bez goriva - ja mislim da ne može... jasno da ne može, kočenje motorom je štetno jer tada zbog minimalne smjese nema podmazivanja cilindra u normalnoj mjeri, no da bi motor RADIO - mora dobivati gorivo... injektori nisu nikada ugašeni dok je motor upaljen. Da auto ne troši ništa kada je bez gasa, onda mi objasni kako bi radio u leru?

 

Najpreciznija metoda za izračun potrošnje; toči do vrha, napravi 100 km i opet toči do vrha i to je to. Po kazaljci i prijeđenim km se može dobiti neka okvirna potrošnja, ali ne precizna.

 

Nije ni to precizno, jer dok ne bi vidio gdje je točno gorivo, ne možeš znati... vrlo često, kod točenja punom snagom, gorivo se zapjeni, ode skroz gore do senzora na pištolju točionika i prekine točenje, ti misliš da je on pun, prekidaš i ideš platiti, a kada se pjena slegne (desetak sekundi), stalo bi još više litara u taj prostor... ja kada točim "do čepa" to onda uzmem doslovno, natačem polagano sa skoro izvučenim pištoljem dok mi gorivo ne zalije onaj mali bijeli zaštitni čep da ne pada trunje i smeće u tank i da ne hlapi... no kako zbog lovastičnih razloga rijetko točim do čepa, pouzdajem se u preciznost plovka i mjerača rezerve u tanku... ali da točim "do čepa" svaki puta, metoda da okom vidiš razinu goriva ti je najpouzdanija glede toga da stvarno znaš koliko si natočio i koliko mjesta još ima u tanku.

Edited by Sledgehammer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa daj malo logike... čim ti radi sve, znači da radi i motor - a da li može motor raditi sam od sebe bez goriva - ja mislim da ne može... jasno da ne može, kočenje motorom je štetno jer tada zbog minimalne smjese nema podmazivanja cilindra u normalnoj mjeri, no da bi motor RADIO - mora dobivati gorivo... injektori nisu nikada ugašeni dok je motor upaljen. Da auto ne troši ništa kada je bez gasa, onda mi objasni kako bi radio u leru?

 

 

 

Nije ni to precizno, jer dok ne bi vidio gdje je točno gorivo, ne možeš znati... vrlo često, kod točenja punom snagom, gorivo se zapjeni, ode skroz gore do senzora na pištolju točionika i prekine točenje, ti misliš da je on pun, prekidaš i ideš platiti, a kada se pjena slegne (desetak sekundi), stalo bi još više litara u taj prostor... ja kada točim "do čepa" to onda uzmem doslovno, natačem polagano sa skoro izvučenim pištoljem dok mi gorivo ne zalije onaj mali bijeli zaštitni čep da ne pada trunje i smeće u tank i da ne hlapi... no kako zbog lovastičnih razloga rijetko točim do čepa, pouzdajem se u preciznost plovka i mjerača rezerve u tanku... ali da točim "do čepa" svaki puta, metoda da okom vidiš razinu goriva ti je najpouzdanija glede toga da stvarno znaš koliko si natočio i koliko mjesta još ima u tanku.

 

Motor ne radi sam od sebe, nego ga kotaci pokrecu. "Deceleration Fuel Cut-Off" ilit DFCO pa guglaj jer prepuno je objasnjenja i primjera. Sto se tice mjerenja potrosnje, gorivo se zpjeni svugdje podjednako, i eventualno moze biti razlika od 1l tak da na prijedjene kilometre je to 0,1 do 0,2 razlike sto nije neki problem. Nakon tri tocenja mozes sigurno dobiti tocnu potrosnju u deci.

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajm dignut na 150 ks, prosjek 5,5 l :)

mjesovita voznja, grad, otvorena i nesto ganjanja

Edited by srki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa daj malo logike... čim ti radi sve, znači da radi i motor - a da li može motor raditi sam od sebe bez goriva - ja mislim da ne može... jasno da ne može, kočenje motorom je štetno jer tada zbog minimalne smjese nema podmazivanja cilindra u normalnoj mjeri, no da bi motor RADIO - mora dobivati gorivo... injektori nisu nikada ugašeni dok je motor upaljen. Da auto ne troši ništa kada je bez gasa, onda mi objasni kako bi radio u leru?

pa već ooodaaavno motori u autu nisu 2-Taktni da se podmazuju iz goriva....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se vodit nekom logikom.

kad upališ auto on na leru troši 0.5L/h neki više drugi manje.

i sad kad mu u vožnji pustiš gas on bi trebal ubrizgavat i dalje tu minimalnu količinu goriva,

a ne zatvorit gorivo do kraja,jel u to slučaju i motor bi se ugasil,recimo kod stiskanja kvačila.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ako se vodit nekom logikom.

kad upališ auto on na leru troši 0.5L/h neki više drugi manje.

i sad kad mu u vožnji pustiš gas on bi trebal ubrizgavat i dalje tu minimalnu količinu goriva,

a ne zatvorit gorivo do kraja,jel u to slučaju i motor bi se ugasil,recimo kod stiskanja kvačila.

 

Zasto? Stisnes kvacilo, okretaji se pocne spustati i "pametni" ECU pocne ponovno ubrizgavati gorivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najpreciznija metoda za izračun potrošnje; toči do vrha, napravi 100 km i opet toči do vrha i to je to. Po kazaljci i prijeđenim km se može dobiti neka okvirna potrošnja, ali ne precizna.

 

Treba uzeti u obzir se dizelsko gorivo pjeni i pištolj na volumetru ne mora izbaciti u istom trenutku. Eliminirati i različitost gustoće eurodizela koje može varirati od 820 do 845 kg/m3 kao i kalorična vrijednost koja isto nije konstantna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najpreciznija metoda za izračun potrošnje; toči do vrha, napravi 100 km i opet toči do vrha i to je to. Po kazaljci i prijeđenim km se može dobiti neka okvirna potrošnja, ali ne precizna.

ak čemo o tome kaj je preciznje,natoči do vrha,vozi do rezerve i onda toči i izračunaj potrošnju.

 

evo ti primjer pa računaj prosjek.

fotografija0029.jpgfotografija0030.jpg

na polasku sam se igral da ga nacjedim do čepa,i nakon tih 997km, tak da nije bilo pjene i slično nafta se vidla.

vožnje je bila približnim omjerima,grad-magistrala-autocesta,stalno sa 4 osobe i prtljagom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zasto? Stisnes kvacilo, okretaji se pocne spustati i "pametni" ECU pocne ponovno ubrizgavati gorivo.

I TOČKA!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Treba uzeti u obzir se dizelsko gorivo pjeni i pištolj na volumetru ne mora izbaciti u istom trenutku. Eliminirati i različitost gustoće eurodizela koje može varirati od 820 do 845 kg/m3 kao i kalorična vrijednost koja isto nije konstantna.

Dobro, ali koliko možeš tu fulat, ja kad sam tako mjerio (na benzincu) , nisam točio do prvog prekidanja pištolja, benzin se prelijevao vani doslovno (drugi put sam malo pretjerao ajde), mogao sam fulati možda dec-dva-tri...ma ne litru.

 

Mislim da je sigurno preciznije od ovoga sa kazaljkom što daniels kaže, kazaljka varira, rezerva se može upaliti pa ugasiti, ovisno o načinu vožnje, trenutnoj potrošnji...

 

 

Recimo kad gledaš neku snimku ubrzanja na youtubeu i onda netko napiše kako ovaj auto troši, pa kazaljka mu je pala u tih minutu snimanja....a ljudi ne kuže da ustvari nije toliko popio koliko je trenutno pala kazaljka pod punim gasom, ona će se ipak malo vratiti kad vozač uspori.

Edited by dean

Share this post


Link to post
Share on other sites

dean pusti kazaljku jel 2mm sim ili tam,jel gori il ne gori rezerva.

natoči punog i odvrti 1000km i ponovo natoči, i sigurno je točnje nego mjerit na 100km.

u konačnici ja sam prezadovoljan potrošnjom,jel po V.Gorici i ZG potrošnja mi ne prelazi

6,2L.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesi siguran da ti se lampica rezerve uvijek tocno pali. Moja na golfu 5 ne. nego varira. i to ovisi o stanju u rezervaru i nacinu voznje. recimo upali mi rezervu i pise da mi je ostalo 70 km i nakon toga ja pustim gas i vozim se penzionerski i on ugasi rezervu i pise da imam jos 100 km.

 

Pa mislim da se uglavnom vrlo točno pale, no razina goriva ovisi o ljuljanju goriva u tanku... nekad plovak skoči u visinu pa se lampica gasi, nekad neopravdano potone pa se pali, a koliko je kilometara ostalo - konp računa na temelju trenutne potrošnje i preostale količine goriva u tanku.

 

pa već ooodaaavno motori u autu nisu 2-Taktni da se podmazuju iz goriva....

 

Pa to nema veze, benzin svejedno podmazuje cilindre, što je različito kod različitih goriva... npr. plin je tu najopasniji, jer je suh i izgara najviđom temperaturom, nema nikakvih mazivih sastojaka, pa su opterećenja cilindara i svih sklopova najveća, a i zagrijacanje motora je najveće. Kod vožnje na plin ugrađuju se i svjećice sa najvišim toplinskim koeficijentima baš zbog visokih temperatura gorivih smjesa.

 

 

P.S. MOže li mi netko reći GDJE SE NALAZI GUMB kojim pozivam pretplaćene teme?? Sve pretražio, popizdio jer toga nema...

Edited by Sledgehammer

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo, danas sam se zainatio i evo moje potrošnje, relacija Marija Bistrica - Zagreb (špansko)

 

ujutro je auto odradio 15min na leru i krenuo sam na posel, slabo se malo vidi jer ekran zeza pa kad je topao izgubi brojke, no uglavnom eto sve se vidi, potrošnja 4,4L/100km, dužina puta od 52km, a na kraju se vidi prosječna potrošnja 5,8L/100km i to mi je na nekih 4500km

 

passat variant 2001, 96kw :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo, danas sam se zainatio i evo moje potrošnje, relacija Marija Bistrica - Zagreb (špansko)

 

ujutro je auto odradio 15min na leru i krenuo sam na posel, slabo se malo vidi jer ekran zeza pa kad je topao izgubi brojke, no uglavnom eto sve se vidi, potrošnja 4,4L/100km, dužina puta od 52km, a na kraju se vidi prosječna potrošnja 5,8L/100km i to mi je na nekih 4500km

 

passat variant 2001, 96kw :)

 

 

Vidi ti se i prosječna brzina od 40km/h

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego kolika bi bila prosječna brzina kad ideš kroz naselja, zavoje, par uključenja na glavnu cestu, otvorene ceste gotovo ništa, 3 stajanja na semaforu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3