0
Mirage

Antifriz

Recommended Posts

Fali mi malo antifriza u posudi, pa sam zvao servis (VG Zubak) i kažu mi da nema više G12/G12 plus plus...nego samo ovaj novi G13...

Jel se smiju miješat G12 i G13?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obično je išlo da se smije mješati sa većim brojem, ali ne i sa manjim. Znači u G12 ne G11 i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

g11 otpo odavno.... g13 je nest novo... jos se nisam susretao s njim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kopao sam popodne malo po engleskim i njemačkim forumima...malo informacija ima...i kontradiktorne su...neki kažu da se može bez problema miješat, drugi kažu da ne...

Neka čeka do pon, pa ću vidjet u servisu točno šta kako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to im je neki odgovor!

Za koji ti auto to treba?

Možda se više G12 tvornički ne stavlja u auta, stavljaju G13, a to da nemaju G12 je čista glupost.

Kao da su ti rekli da nemaju lamelu ili nešto treće za peticu jer se ona eto više ne proizvodi.

Na kraju krajeva G12 originala ima u boljim autodijelovima, a kopiju radi čak i INA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

..da ne otvaram novi topic..

-u moj AFN bi trebao ici G12, ali kada sam ga kupio u nutra nije bio G12 nego neki zeleni, pa mi ljetos propisalo crijevo (jedno od onih malih ispod kompresora klime, alternatora...), pa sam prilikom izmjene tog crijeva ponovo nasipao "zeleni" Total i nakon par dana "proradila/propisala" je vodene iz 2002., nakon toga je zamjenjena i vracen je taj novi antifriz -zeleni Total...

PITANJE: hoce li biti kakvih posljedica i sl. ili je to sad ok, kaj je tu je..!?, -neki mi govore da ce otici crijeva, d amora obavezno biti G12 itd. itd.

hvala

Edited by Robiii

Share this post


Link to post
Share on other sites
I to im je neki odgovor!

Za koji ti auto to treba?

Možda se više G12 tvornički ne stavlja u auta, stavljaju G13, a to da nemaju G12 je čista glupost.

Kao da su ti rekli da nemaju lamelu ili nešto treće za peticu jer se ona eto više ne proizvodi.

Na kraju krajeva G12 originala ima u boljim autodijelovima, a kopiju radi čak i INA.

 

Za Golf 6 1.6 TDI

G13 je dobila samo Europa, Amerima stavljaju još uvijek G12...a G13 je VAG navodno uveo jer se prilikom proizvodnje stvara manje CO2...

Imaju u Autoradu G12...ako se ovo ne bude moglo miješat, kupit ću tamo...

 

2 Robiii: mislim da je najbolje promijeniti na G12 i onda si miran...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obično je išlo da se smije mješati sa većim brojem, ali ne i sa manjim. Znači u G12 ne G11 i sl.

 

 

Koliko ima logike u ovome? Crveni smije u zeleni, a zeleni ne smije u crveni? A šta ako ti nedostaje 2 litre?

 

Razlika je samo u baznim skupinama i možebitnoj reakciji sa aluminijem i brtvama.

Svi su na bazi etilenglikola samo uz drukčije aditive, odnosno bazne skupine.

 

Koristiti onaj koji preporuča proizvođač, i zamješati pravilnu koncentraciju IZVAN automobila, dakle miješati u kanisteru i onda lijevati u automobil.

Shvatiti koncentraciju ozbiljno jer vidim da je i jednom domaćem proizvođaču teško shvatiti da je točka ledišta koncentriranog antifriza na -11, a ne -80 kako su napisali na deklaraciji.

Tek smjesa vode i etilenglikola u određenim koncentracijama ima svojstva niske točke ledišta. Tko ne razumije krivulju antrifriza nek se drži omjera koji piše na kantici.

 

ethylene%20glycol%20antifreeze%20coolant.JPG

Edited by Divine

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 Robiii: mislim da je najbolje promijeniti na G12 i onda si miran...

 

pa neki dan sam dao 160kn za antifriz, pa nedam jos 200 za G12 i nakon toga zeleni tj 150kn mogu bacit u šaht, ako ne moram , mehanicari otklonite mi nedoumicu, hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

g12 kad sam nalio u bilo koje starije auto svuđe je počeo puštat na spojevima... Od mog cabrio-a prek obicnog keca do audi-a... + sam otkrio da pusta na spoju vod pumpe i bloka asve izmjenuto pred 5tkm. Čim je naliven g12 (zamjesan vani na - 15c) problemi s pusanjem su počeli.

Netko uvjek kenja po ina-inom antifrizu al meni se pokazao odličnim za starije automobile. Govorim o zelenom ne ininom "g12"..

 

Robi... moguce da je bila jaca mjesavina pa je načela pumpu i ostale spojeve (ki u mom slučaju)

 

Što se tiče g12 i ovl servisa.. točno je... nemoze se narucit pa ako ga ima na zalihama ima (g12 ++) Sad se narucuje g13 jer kat broj od g12 se mjenja brojem od g13. Mislim da je 1,5l 75kn i uz naznaku da se mješa s običnom vodom... dakle nekoristit destiliranu....

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites
Što se tiče g12 i ovl servisa.. točno je... nemoze se narucit pa ako ga ima na zalihama ima (g12 ++) Sad se narucuje g13 jer kat broj od g12 se mjenja brojem od g13. Mislim da je 1,5l 75kn i uz naznaku da se mješa s običnom vodom... dakle nekoristit destiliranu....

 

Znači G13 se miješa s običnom vodom, a G12 (++) sa destiliranom?

A šta sa G13 u G12?

Share this post


Link to post
Share on other sites
g12 kad sam nalio u bilo koje starije auto svuđe je počeo puštat na spojevima... Od mog cabrio-a prek obicnog keca do audi-a... + sam otkrio da pusta na spoju vod pumpe i bloka asve izmjenuto pred 5tkm. Čim je naliven g12 (zamjesan vani na - 15c) problemi s pusanjem su počeli.

Netko uvjek kenja po ina-inom antifrizu al meni se pokazao odličnim za starije automobile. Govorim o zelenom ne ininom "g12"..

 

Robi... moguce da je bila jaca mjesavina pa je načela pumpu i ostale spojeve (ki u mom slučaju)

 

Što se tiče g12 i ovl servisa.. točno je... nemoze se narucit pa ako ga ima na zalihama ima (g12 ++) Sad se narucuje g13 jer kat broj od g12 se mjenja brojem od g13. Mislim da je 1,5l 75kn i uz naznaku da se mješa s običnom vodom... dakle nekoristit destiliranu....

 

posto je sve to izmjenjano (vodena i crijeva koja su bila li/la, te sve nove shelne), mogu li ostaviti G12 ili ce biti posljedica?..nis sad ne kuzim!

Edited by Robiii

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znači G13 se miješa s običnom vodom, a G12 (++) sa destiliranom?

A šta sa G13 u G12?

i g12 se mjesao s običnom vodom....

 

a njih dvoje mjesat..neznam.. za 150kn se nebih mislio.... neg nalit novi il nac jos po lagerima g12 ++

 

robi... ostavi g12 ako ti vise nepusta.. al ja ga vise nestavljao sebi u moje staare vw-e

Share this post


Link to post
Share on other sites
i g12 se mjesao s običnom vodom....

 

a njih dvoje mjesat..neznam.. za 150kn se nebih mislio.... neg nalit novi il nac jos po lagerima g12 ++

 

 

Ok. Hvala na odgovorima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Etka nudi G13 kao zamjenu za G12++ pa nema razloga da se nebi miješali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio neki dan u dva servisa i u oba su rekli da ide G13 u G12 bez problema...i da se oba mogu miješati i s običnom i sa destiliranom vodom...

Share this post


Link to post
Share on other sites
g12 kad sam nalio u bilo koje starije auto svuđe je počeo puštat na spojevima... Od mog cabrio-a prek obicnog keca do audi-a... + sam otkrio da pusta na spoju vod pumpe i bloka asve izmjenuto pred 5tkm. Čim je naliven g12 (zamjesan vani na - 15c) problemi s pusanjem su počeli.

Netko uvjek kenja po ina-inom antifrizu al meni se pokazao odličnim za starije automobile. Govorim o zelenom ne ininom "g12"..

 

Robi... moguce da je bila jaca mjesavina pa je načela pumpu i ostale spojeve (ki u mom slučaju)

 

Što se tiče g12 i ovl servisa.. točno je... nemoze se narucit pa ako ga ima na zalihama ima (g12 ++) Sad se narucuje g13 jer kat broj od g12 se mjenja brojem od g13. Mislim da je 1,5l 75kn i uz naznaku da se mješa s običnom vodom... dakle nekoristit destiliranu....

 

OK, znaci sto stavljati u G3 TDI 1996 110ks?

G13 (litra 75kn u ovlastenom) ili nesto drugo? Alternativa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ga više nestavljao...

INA mi je ok..barem neslini nikud kad se nalije....

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja ga više nestavljao...

INA mi je ok..barem neslini nikud kad se nalije....

Znaci ako stavim INA plavi, sve 5? http://www.maziva.hr/web/index.php?option=...m&Itemid=12

Sjecam se da mi je jedne godine pojelo crijevo, ali to vjerovatno jer ga nisam prije izmjesao, nego direkt u sustav 1:1. :bag:

 

A kad smo kod sustava hladjenja, s cime da ga dobro isperem, jer vidim da mi je predzadnji put isla tamna boja van, nesto kao hrdja (nije ulje :D).

Znaci, jel postoji neka tekucina koju bi ulio, motor odradio koliko je potrebno i ispustio, a da malo nagrize to smece unutra, a da opet ne izgrize crijeva.

Ili da jednostavno nalijem vodu par puta da se sve ispere?

 

Znam da filozofiram malo sad, ali htio bi to odradit. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peki ta boja/hrđa koja je izašla van ti je od bloka ,ja sam u svoju tricu stavljao od tokića onaj crveni TQ, mislim da je 40kn litra i sve je super radilo

 

da ja pitam, pošto drugi vikend radim jumbo servis na passatu PD TDI 96kw iz 2001 i normalno antifriz ide ća, pa me zanima kojeg kupiti ? danke

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znaci ako stavim INA plavi, sve 5? http://www.maziva.hr/web/index.php?option=...m&Itemid=12

Sjecam se da mi je jedne godine pojelo crijevo, ali to vjerovatno jer ga nisam prije izmjesao, nego direkt u sustav 1:1. :bag:

 

A kad smo kod sustava hladjenja, s cime da ga dobro isperem, jer vidim da mi je predzadnji put isla tamna boja van, nesto kao hrdja (nije ulje :D).

Znaci, jel postoji neka tekucina koju bi ulio, motor odradio koliko je potrebno i ispustio, a da malo nagrize to smece unutra, a da opet ne izgrize crijeva.

Ili da jednostavno nalijem vodu par puta da se sve ispere?

 

Znam da filozofiram malo sad, ali htio bi to odradit. :)

 

ima vw-ova koja služi za čišćenje sustava... mislim da je pakiranje od 5l...

dal ima sto drugdje... neznam....

 

Sto se tice passata.... ako je do sad bio g12 nastavi i dalje...

Sto se tiče velikog servisa ako mislis na zupčasti pogledaj vw-ovu akciju 4+ pa ako ti je mala razlika..isplati se otic u servis i dobvit žig u serv. knjižicu,mobilno jamstvo te 2god garancije na rad i djelove...

g13 ti treba 3l znači 2pakiranja od 1,5l...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ima vw-ova koja služi za čišćenje sustava... mislim da je pakiranje od 5l...

dal ima sto drugdje... neznam....

 

Sto se tice passata.... ako je do sad bio g12 nastavi i dalje...

Sto se tiče velikog servisa ako mislis na zupčasti pogledaj vw-ovu akciju 4+ pa ako ti je mala razlika..isplati se otic u servis i dobvit žig u serv. knjižicu,mobilno jamstvo te 2god garancije na rad i djelove...

g13 ti treba 3l znači 2pakiranja od 1,5l...

 

 

Da i je ne otvaran novi topic.

Meni na Passatu (V6, 2002 god.) u zadnje vrijeme nekako troši vodu a nigdje se ne vidi da curi.

Dali je moguće da je zbog uljevanja čistog antifriza i kasnije vode nagrizlo koju cijev pa pod pritiskom pušta i isparava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilokakvo pustanje i isparavanje ostavlja trag... pogotovo kad je unutra antifriz.....

pokusaj doci do crijeva za vodu koje se nalazi bas povise getribe... tamo ima brza spojka s metalen na gumenu.. znaju tamoi pustat pa se onda nevidi sve dok nedodjes na kanal i na mjenjacu nevidis trag antifriza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala. :palacg

 

U ponedjeljak idem ga dić na dizalicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0