3 3
LAZO

Punjenje klima..

Recommended Posts

Nemam sa ruborom ali bio sam prije mjesec dana u Klima mobile u Dubravi (preko puta plodina) i sve 5... nakon 4,5 godine korištenja falilo mi 120 gr plina (od 550), to mi riješili i vozi dalje.

Cifra je bila 270 kn (150 kn "servis" a ostalo materijal tj. plin). Inače klima je radila (Octavia 2,0 TDI elegance sa climatronicom) ali sam skužio da joj treba par min da počne hladno puhat.

 

Nadam se da znaju svi koji imaju novije aute sa climatronicom (golf 5 recimo) da se ne smiju voziti uopće bez plina u klimi. Dakle ne pali ona spika "sad je hladno pa klimu i ne palim, popravit ću kad zatopli".

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja zadnjih 2 godine nisam kontrolirao klimu...pa mislim da je sada vrijeme...

 

pa ću očito otići kod ovih riješiti to..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da ne mozgam previ??e,skratit ću...

Nije uopće bit samo u punjenju auto klime,svatko će ti napunit auto klimu za 200-300 kn!

Kod nas u Karlovcu pro??le sezone servis auto klime bio je 350 kn,naravno kako sve cijene idu gore

tako i to,ove sezone cijena SERVISA je 450 kn!!!

U servis je uključen,plin,ulje,sredstvo za dezinfekciju...

Samo za informaciju kojekakvi "majstori" -vwrudi- bez ljutnje,neznaju sta se sve moze dogodit ako ne stavljas ulje prilikom punjenja!!! Na kraju te klima moze kostat i nekoliko tisuća kuna!!!

Ako slučajno kom zatreba punjenje ili bilo kakav popravak auto klime mo??e se javit na pm ili na mob!!!

 

 

Ako puniš profi aparatom nema straha a evo kod mene jedan mehaničar, prijatelj vakumira sistem, napuni plin sa uljem i bojom za 300 kn

 

A ima i punjenje direkt iz boce kod jednog fejk majstora za 150, 200kn samo kad kompresor ima slabiji pritisak klima ni ne proradi

 

 

Nisu svi jeftini majstori oni koji neznaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio u Ruboru za 140 kn punjenje klime. Napunio sam u svoj Golf V, cca 160g plina. To mi je bilo prvo punjenje (auto je 2005). Covjek je spojio na aparat i aparat sve sam odradio i na kraju pokazalo koliko je ubaceno plina

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3