0
VW Golf V SB

VW Golf 5 felge

Recommended Posts

Ja sam imo 7.5Jx18 et 35 sa 225/40r18 gumom zadnji kraj bi zastrugo samo kad bi bio u pretovaru znaci 4 osobe 100+kg i pun gepek onda je na jacoj rupi znao zadnji kraj zacesat. a prednji je strugo kad naleti na neku rupu u sred zavoja onda zastruze. Inace nisam imo vecih problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

u8eqejus.jpg

 

u6u4atyg.jpg

 

Moj 7,5 j na 225/40/18 struze ako mi netko iza sjedi, ali dvoje kad su u autu sve je ok, i ja si sad gledam da idem na 8 ili 8,5j na 19ticama pa me bas zanima ako je netko imao takve felge na golfu kak mu se ponašao s tom dim.

Edited by fakefucker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vozio 19'ke 8j i samo jednom u 5g. mi je zastrugala prednja desna guma. Auto je bio na H&R oprugama i znao sam imat i po 300kg balasta u gepeku i tako vozit preko BiH. Nikad problema.

 

Ali koliko sam služio Maria, pitanje je bilo za razliku udobnosti na 18" i 19". Kao to sam već reko, ja nikakve razlike nisam primjetio izmedju te dvije dimenzije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu bezveze.. Znaci 8x18 et43 sa 215/40 gumom dal struze na golfu 5?

Spustit cu ga cca 4cm.. Nista previse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaran novi topic recite mi golf 5 felga je 8x18 et35 i bice spusten eibach oprugama recimo 40/30 dal na to moze ici 215 35 guma da nestruze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima

 

Dali veličina felge uvelike utječe na potrošnju i gubitak snage automobila?

 

Trenutno imam 15" felge,ali želio bi staviti 16 ili 17",stoga ako stavim 205/55 16 gume dali se potrošnja bude povečala,te dali se sama snaga automobila bude smanjila?

 

Također,molim da mi napišete oznaku 16 te 17" felge (ET i to..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurno da bude, meni na org 205-55-16 ide dosta bolje nego na 225-45-17,felga je teza i gaziste vece,bas se osjeti

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ne otvaram novu temu tu cu pitati..

vidim kolega vlaho je pisao o prelasku s 18" na 19" felge, sad sam na 225/40 r 18 8j, pa bi isao na 19" znaci na mk6 225/35 na 8j et 45..znaci nije neka razlika u udobnosti automobila?

hvala svima na pomoci

Share this post


Link to post
Share on other sites
0