1 1
MEDOVŽ1.8GTDUJA

skidanje vanjske kvake na golf 4

Recommended Posts

ovak...........tražio,pa mi nigdje ne izbacuje,a ne mogu nikak ni na ostalim stranicama naći kako zamijeniti kvaku na svojoj četvorci....radi se o zadnjoj lijevoj kvaki...........pa me zanima dal se sve mora skdati dolje,ili ima i koja hema sa vanjske strane.............

Share this post


Link to post
Share on other sites

otkaci malo keder koji ti je na vratima, ispod njega negdje oko kvake imas sakrivenu rupu, u toj rupi ti je saraf (mislim da je torx) i lagano ga odsarafljuj dok s drugom rukom pridrzavas vanjski manji dio kvake. kad vanjski dio izadje stani sa odsarafljivanjem jer ako ga odsarafis skroz onda upada u vrata, on ili prsten sta drzi kvaku. onda otkacis sajlu i izvuces veci dio kvake

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. otvoriš vrata i skineš mali plastični čep sa običnim ravnim šarafcigerom (nalazi se gdje je šarafciger na slici ispod

DoorLocks1.jpg

 

2. vijak je filzang ilitiga fini torx a ne onaj "obični". odvidavaj ga i pridržavaj manji dio kvake koji je označen sa strelicom dok ne bude slobodan, nemoj odvidati previše.

WindowRegulator17.jpg

 

3. nakon toga manji dio kvake ispada van.

jetta-door-handle-repair.jpg

 

edit: ovako ti izgleda filzang ili fini torx :

P7140899.jpg

Edited by vwrudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

otkaci malo keder koji ti je na vratima, ispod njega negdje oko kvake imas sakrivenu rupu, u toj rupi ti je saraf (mislim da je torx) i lagano ga odsarafljuj dok s drugom rukom pridrzavas vanjski manji dio kvake. kad vanjski dio izadje stani sa odsarafljivanjem jer ako ga odsarafis skroz onda upada u vrata, on ili prsten sta drzi kvaku. onda otkacis sajlu i izvuces veci dio kvake

Zna li netko da li ima za kupiti negdje samo taj prsten kaj drži taj manji dio kvake (u koji ide kljuc)?

Opal mi je u vrata i sad ga nemrem zvadit...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1