3 3
ma.RI.n

Woerthersee 2013

Recommended Posts

evo jedno malo gluplje pitanje, al sta je to woerthersee i gdje je to ? tek sam nekidan dobia vozacku i vw u ruke :D ne snalazim se bas po ovom forumu

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo jedno malo gluplje pitanje, al sta je to woerthersee i gdje je to ? tek sam nekidan dobia vozacku i vw u ruke :D ne snalazim se bas po ovom forumu

malo seracha bi ti puno pmoglo

 

google

vwcc forum

 

itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

fog ti govoriš o tjednu prije...onda logično da nema toliko ljudi i da je nepotrebno bit kod dede. Al oni koji dođu na glavni event onda se moglo u dede lumpovat a za tu novu poziciju jel tu to moguće i dali bi bilo moguće?

 

Što se tiče odlaska na gl event..... nekome je to jedino moguće a meni osobno i jest zanimljiv vw / audi / škoda štand... kao i kupovina potrepština. Oćeš reć da si one gevinde koje si lanik kupio da si ih mogao nać po istoj cijeni i taj tjedan prije il direkt iz fabrike? Znači 120eura klasika low budget raceland golf 2,3 corrado?

Share this post


Link to post
Share on other sites
fog ti govoriš o tjednu prije...onda logično da nema toliko ljudi i da je nepotrebno bit kod dede. Al oni koji dođu na glavni event onda se moglo u dede lumpovat a za tu novu poziciju jel tu to moguće i dali bi bilo moguće?

 

Što se tiče odlaska na gl event..... nekome je to jedino moguće a meni osobno i jest zanimljiv vw / audi / škoda štand... kao i kupovina potrepština. Oćeš reć da si one gevinde koje si lanik kupio da si ih mogao nać po istoj cijeni i taj tjedan prije il direkt iz fabrike? Znači 120eura klasika low budget raceland golf 2,3 corrado?

Ti standovi, meni osobno, toga nisu vrijedni. Radije bih ih gledao samo na slikama nego propustio sve ono prije. Dobar kompromis je cinjenica da su obicno dostupni i dan-dva prije otvorenja, bas kao i standovi. I da, gewinde mozes dobiti po jako dobroj cijeni i inace, a kad se radi o kolicini u kojoj svi sumarno gore kupujemo, i po boljoj cijeni nego sto ces je gore dobiti. Za one ostale drangulije vrijedi isto, sastavite iole obecavajuc mail i mozda necete morati ni pitati za rabat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponovit cu pitanje od prosle godine (i sam sam sebi dosadan), znam da je receno da ima i drugih marki automobila, ali ima li nesto vrijedno spomena?

 

Svjestan sam da sam na VW forumu ali opcenito BMW i Mercedes ne zaostaju za izgledom V.A.G. scene iako kaskaju po pitanju modifikacija i rasirenosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ponovit cu pitanje od prosle godine (i sam sam sebi dosadan), znam da je receno da ima i drugih marki automobila, ali ima li nesto vrijedno spomena?

 

Svjestan sam da sam na VW forumu ali opcenito BMW i Mercedes ne zaostaju za izgledom V.A.G. scene iako kaskaju po pitanju modifikacija i rasirenosti.

 

evo samo 4 od ne znam ni ja koliko ne v.a.g. auta od vikend i cca desetak dana prije:

 

7242162156_f373d84b94.jpg

 

7242311472_69f5a39c92.jpg

 

7183631924_5fef83e279.jpg

 

7186988995_c3f07f1c93.jpg

Edited by vwrudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ovog našeg non VAG-a si zaboravio. B):D

BWztr.jpg

qWR2w.jpg

Ide i nas par isto gore vikend prije,tako da se vidimo ;)

Edited by Ris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino sto mi je na glavnom eventu ok je pogledati tu i tamo novi vw ( ukoliko taj isti bas izlazi kroz tjedan dva ) i vidjeti neku njihovu preradu tipa onaj karbonski Golf od prije dvijei godine do onog bijelo plavog ali to je sve. Tu i tamo zgodne picke na nekim od standova ali u pravilu nista specijalno. Naleti se na par dobrih auta ali to je mozda 5% od svih prisutnih.

 

Nisam bio ni jednom prije glavnog eventa i imam zelju ici. Na glavni bi dosao iskljucivo kad bi nas 5 podjelilo put i dosli na jedan dan iz ZG-a mada i nema racunice osim spaljenog goriva opet..nije vrijedno.

 

 

Jel ima nekih vec fiksnih datuma kad se ide na ovo prije OEM mitinga ? Cisto da vidim jel bi mogao ikako ukomponirati to ?

 

Ili ima vise grupa ljudi i razlicitih vremena pa je o tome glupo pisati ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako imaš kakvu uljaru , zaletiš se na jedan dan recimo dva tjedan prije

 

 

Sada se sve razvodnilo.

 

Službeni dio je cirkus kako je bezbroj puta napisano , samo šta su plastičari počeli dolaziti i tjedan prije pa se i njih tad može vidjeti.

 

Ove godine idem bar na jedan dan dva tjedna prije i onda na par dana kao i uvijek.

 

Tamo kod Rauscha višpe nema prometa kao prije, tj. uopče nema gužve kao prijašnjih godina.

 

See se prepolovio ukupnim brojem auta i uz to razvodnio kroz gotovo tri tjedna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaci ja nemogu opce racunat doc autom iz UK jer nema smisla po svim pricama jer svi idu na 1-2 dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi krecemo 26. ili 27.4. a vracamo se 3. ili 4.5. tako da vec budemo doma prije nego sto sav cirkus pocne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dogovara se odlazak, al tek na te dane od 8-11.5. Jbg obaveze nedaju prije :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi idemo s jednim autom vikend prije, 3.5. i vracamo se slijedeci dan. Malo vidit sta ima i nazad jer me cekajo obaveze od nedjelje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošle godine sam bio tjedan prije dva dana i zadnju subotu na sam event

 

Ovo vikend prije je još uvijek doživljaj sa puno dobrih auta i stvarno se ima šta za vidjeti mada ima i krša kao i svugdje

Noćenje na ''novoj lokaciji'' je daleko kvalitetnije od Dedine, na toj novoj su zaboravili napisati da nudi i sportske sadržaje za razgibavanje ( nogomet je bio za svjetsko prvenstvo)

 

Kad sam ponovo došao u subotu na zadnji dan eventa na cesti gdje je Deda nije bilo auta na cesti a kamoli uz nju, sve prazno, 70% manje ljudi od godine prije

 

A štandovi koncerna su bili vrlo malo različiti od prijašnje godine

 

 

Al ljudi uz pravu ekipu vam je dobro pa da ste nenam gdje!

 

Sinke jesi se raspitao za prijelaz preko granice teretnjakom???

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno još nisam ali mislim da nebi trebalo bit problema nikakvog jer je auto na mene ispravan je i regan tak da ... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
iskreno još nisam ali mislim da nebi trebalo bit problema nikakvog jer je auto na mene ispravan je i regan tak da ... :palacg

 

 

I ovo moje je regano i na mene mislim da nam više od toga netreba hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites
35€

 

Mi smo ramo vjerohatno od 27.4. Tjedan dana. Ako ces tad dolazit, mogu te prebacit

 

jel stoji ovo da ste tad gore? jel se isplati 2 vikenda ranije?

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo odlučili da smo definitivno vikend prije gore...

Znači 03.-05.05. i najvjerojatnije čemo biti u šatorima kod dede, to nije još 100% za dedu, tako da vidimo se gore :)

Usput se možemo dogovoriti da i zaroštiljamo navecer svi koji budemo tamo :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiki i ja dolazimo 03.05. pa možemo na večer roštilj..mislim da ne ostajemo do nedjelje jer ja još kombiniram godišnji! Mi spavamo gdje i lani ali volio bi da zaroštiljamo na večer!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi smo odlučili da smo definitivno vikend prije gore...

Znači 03.-05.05. i najvjerojatnije čemo biti u šatorima kod dede, to nije još 100% za dedu, tako da vidimo se gore :)

Usput se možemo dogovoriti da i zaroštiljamo navecer svi koji budemo tamo :palacg

vidimo se taj vikend , nadam se ugodnom druženju kao i prošle godine :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda super, bilo bi onda dobro da se svi uspijemo skupiti tamo negdje, da se kupi malo mesa i navećer laganini roštiljada za dobre stare dane :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Onda super, bilo bi onda dobro da se svi uspijemo skupiti tamo negdje, da se kupi malo mesa i navećer laganini roštiljada za dobre stare dane :palacg

 

:fakjea:palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3