3 3
Breathe

Golf V - zamašnjak i spojka

Recommended Posts

Samo dizeli serija 5. kod 1.9TDI cesce odlazi na 105ks verzijama 90 ks rijedje. opcenito rikavaju oko 200tkm za 2.0 nisam tolko upoznat al takodjer rikavaju otprilike isto. za benzince nisam cuo i nevjerujem da na njima odlaze. Moj ima 250tkm i kvacilo radi ko vurica :D Nadam se da ce jos tolko. a onda se cijeli8 moze raspast sto se mene tice. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

sanjas

 

otidji u servis u kojem je auto servisiran i vidjet ces da ima upisanu zamjenu seta kvacila sa zamasnjakom

 

kakvih 250 tisuca a kvacilo super

 

odlazi na svim jednako. pitanje je samo kako se vozi auto, kako se krece smjesta i koliko se njezno salta- ima tu jos milijun faktora koji utjecu na trajnost.. moj set ima 170 tisuca i osjeti se polako da nece jos dugo, a pazeno maksimalno. ocekujem 180 tisuca i to je ok. ali 250 tisuca...neznam, izvadi ispis, platim rucak, ako nije tako

 

na sesticama je jos losije kvacilo. ne vidje nekvalitetnije. pa vozio sam 35000km kvacilo trza. i to ne jedan

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

kvacilo od sachs-a + zamasnjak bez potisnog se nade na ebay-u za ca 360-400€. luk-ov set se krece oko 450-500€

 

cijene su za 2.0tdi, jer sam sebi morao naruciti.

Edited by RS G60

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao vlasnik jedne petice '04 1.9tdi 6 brzina sa 163000 km (ko zna jel pravih) u zadnje vrijeme čitam samo o kvarovima, a ovog me je strah najviše tj jer je među skupljim popravcima na autu,

šta se dešava ako se nastavit vozit sa takvim '''pokvarenim' zamašnjakom tj koji su simptomi i posljedice,

ako uspoređujem sa svojeg bivšeg golfa 3 i ovog golfa 5 kvačilo na petici mi je nekako ''tvrđe'' tj kad se stavi lagano noga na kvačilo kao da propadne do neke određene visine a zatim se malo jače treba stisnit kad se trebaju šaltat brzine kao ima mali hod a tvrdo je, sad jel to normalno ili ne

 

ukoliko je netko zainteresiran za druženje i pregled auta, da mi kaže realnu sliku stanja auta na području osijeka nek mi se javi na PM

Share this post


Link to post
Share on other sites

pokvareni zamasnjak ti moze cijelu getribu razjebati, jer se razleti i polupa polovicu getribe u najgorem slucaju. razreze ju jednostavno.

 

jednomasni sachs performance set (loba motorsport) sam imao u a3 2.0 tdi. zaboravite jednomasni! mq350 getribe su jako osjetljive, pogotovo grf i hdv. toliko je jednomasni zamajac "jak" da se lageri poderu i onda se mora na jednoj polovici naknadno piksa ubacivati/raditi kod tokara. u servisu mijenjaju cijelu polovicu getribe.

 

kvacilo i zamasnjak od golfa 3 i golfa 5 usporedivati je isto kao da usporedujes jabuke i kruske.

 

a za pregled kvacila i zamsnjaka nije tako jednostavo kao sto mislis. moras se getriba skinuti i onda mozes viditi koliko i kuda zamasnjak seta.

Edited by RS G60

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bubi ostavi mi broj pa kad budem dolazio u os ponjet cu laptop pa se cujemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel tko u zadnje vrijeme radio izmjenu seta kvacila i zamasnjaka, cijene, preporuke?? ima kakvih izmjena u odnosu na napisano gore?

 

simptomi kvara su sljedeci: prilikom duze voznje autoputom a i malo zivlje za 105 ks, dogodi se to da kvacilo (papucica) ostane stisnuto i uopce ne odvoji, nakon par vracanja na silu i pumpanja proradi ali lovi jako malo, sad gradska voznja radi sve normalno. auto: mk5, bkc 77kw 6+r mjenjac , na satu 290 000km

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se spremam za izmjenu iako nista jos tak jako ne zeza. Na njuskalu ima oglas dvomaseni LUK set 2800 kuna..jeftinije nema od toga. To ima tuning elektronika iz međimurja(neznam je li ducan ili kaj ali na mail odmah odgovara kod upita). Jel moze biti da neke ne valja s tim buduci da je 500 kn jeftinije od drugih?

Edited by gorup

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zajebava druk ležaj. I sad ni sam ne znam da mijenjam samo njega ili cijeli komplet. Kad stišćem i puštam kuplung, čuje se da ronda, sve ostalo je ok, brzine se mijenjaju glatko i ništa ne trese, jedino je malo iritantan taj zvuk. Koje su moguće posljedice ako ga ne promijenim?

 

Jer bih se najradje vozio ovako kako je i onda promijenio sve u kompletu kad baš skroz ode. Auto mi ima 130k km i sve osim tog ležaja je ok.

 

I ako netko zna razliku između LUK-a i Sachsa, jer je potonji jeftiniji, pa me zanima jesu li jednako kvalitetni etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad budeš mijenjao mijenjaj sve.

Ne isplati se mijenjat samo ležaj.

Kad primjeniš set kvačila preporodit češ se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,evo napisat cu ovde,sinoc sam isa prat auto i kad sam se vraca put doma noge su mi bile mokre i prebacivao sam iz 3-4tu noga mi je skliznila sa kvacila pa sam malo zariba mjenjac,nista strasno,malo je zastrugalo,jutros kad sam sjeo u auto mjenjac nije tio odma izbacit iz prve u ler,stiska sam kvacilo i ostalo je stisnuto,malo je se vratilo ali ne skroz,onda sam ga nogom povuka nazad,i dalje je sve ok bilo,jel to moze bit simptom nekog ozbiljnijeg problema,ili nema razloga za zabrinutost?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo kaj nije vratio kvacilo je zbog neispravnog cilindra kvacila, istu stvar sam imao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj cilindar kvacila.sachs je oko 200-300kn. Treba poslije zamjene odzraciti sistem hidraulike. I prije provjeri da nije kojim slucajem stekao pomocni cilindar koji je u kabini kod same papucice, iako je vecinom vanjski (glavni) u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha. Ok. Sta treba tu prominit nisam se do sada susreta s tim?

Jel kod tebe 2.0 tdi? Ako je onda je kod tebe cilindar kvacila ujedno i potisni lezaj tako da za njega prominiti triba mjenjac doli skidati. Triba pogledati koji je propusta. Vidi imas li ulja u kocnicama i ako fali skini zastiti ispod motora pa pogledaj imas li tragova kocione tekucine izmedju mjenjaca i kartera. Ako nema vjerojatno je onaj na pedali ok kvacila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni cak nije propustio nego je pukla ona zastitna guma na cilindru pa je poluga cvikala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Hvala momci puno,ide u cetvrtak na redovni servis pa cu rec majstoru da i to pregleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je 2.0 tdi i ima onaj hidraulični potini ležaj, ako je procurija onda se može viditi i ispod getribe na zvonu(onaj dio koji se spaja s motorom) ima jedna rupica i kad ovaj procuri zna biti tragova ulja. teško je primjetiti al vidi se,pogotovo ako već neko vrijeme curi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. To je samo tada bilo,iza toga evo cili dan sam u autu,sve ok. Uredno mijenja brzine,kvacilo se vraca,nista ne klapa i sl. Ipak cu pogledat za svaki slucaj. Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispitivao sam već prije oko dvomasenog zamašnjaka na 2.0 TDi MK5,obisao par majstora u međuvremenu za neke druge boljke i pitao ih za zamašnjak,kažu da je kvačilo dobro,ne trese prilikom kretanja jedino me muči zvuk udaranja metala od metal ponekada,zamjenom zupčastog smanjili se ti udarci i sad ih ima ponekada,no muči me podrhtavanje na leru,čitao sam po netu da i nakon zamjene zamajca problem ostaje tog podrhtavanja na leru,osjeti se npr. kad čekaš na semaforu.

 

http://uk-mkivs.net/topic/79266-rough-idle-engine-judder-at-idle/

 

Znači sta bi to moglo biti,kad god dođem kod mehaničara ne čuje se taj zvuk i nema tog podrhtavanja i ljudi me gledaju jesam li normalan...

 

Čitao sam da ekipa spušta ler okretaje i slično,eno tema gore i nisam jedini pa ako se netko susretao sa ovime

Edited by vw_dokii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz...

Planiram kroz mjesec dva mjenjati komplet kuplung set s zamašnjakom pa me zanimaju iskustva onih koji su mjenjali. Tražio sam neku trgovinu koja bi bila povoljna jer tu kod mene traže prek 4 soma za komplet i naletio na F-Auto na Njuški koja ima čini se ok cijene.

 

LUK

vs

Sachs

 

Mišljenja? Koji je po vama kvalitetniji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta kolega uzima setove od Andjelka pa ti je moj savjet da ga kontaktiras i neka ti slozi ponudu, povoljno, kvalitetno i sigurno. Firma Lageros iz Velike Gorice, posalje ti postom bez problema a sve ti pojasni sto te zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao si covjeku broj dati :P

Evo broj 098 9814921

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3