0
Mijo_vw

distance 5mm

Recommended Posts

Nisam znao gdje ću ovo "uvaliti" pa je ovo možda najbolje mjesto, tražim ako netko ima sliku na autu sa distancom od 0,5 ili 0,6 cm i bez nje da usporedim malo,i dali ima li uopće ikakvog efekta stavljati ih na mk3? :palacg

Edited by Mijo_vw

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kako nebi bilo....eto ja sam stavio borbetke 8x15 na venta i prednji kraj mi je sad sirji od zadnjeg....ja bi isto trebao stavit distancu od 5 mm i onda bi to super izgledalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima, jer ti je zadnji trap serijski uzi nego prednji pa ako zelis da ti naprijed i iza bude isti pomak od blatobrana do kotaca moras je stavit :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako ti izgleda distanca od 10mm na disku..

 

slika004mediumpt7.jpg

 

 

A kako bi izgledale distance od 5 mm na tvom autu sa tvojom felgom najbolje češ znati da odvidaš kotač i postaviš nešto te debljine između kotača i felge..

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da je zadnji kraj uži, i mislim točno za pola cm, tako gledam da uzmem te distance, šarafe imam a znam i gdje uzeti distance, samo me zanima oće li bit efekta ikakvog, naravno mislim ih samo nazad staviti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ako zelis da izvuces zadnji kraj onda ce imate nekog efekta, a ko ne zelis onda nece, i naravno taj efekt je samo vizualni, distanca nema nikakvog utjecaja na vozne osobine, barem ne tako mala distanca... na kakav efekt drugi ti ciljas?

 

:mah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevidi se 2cm na autu a kamoli ovi...

 

Tako male distance se koriste jedino ako ti struze felga o gewindu celjust,nista drugo

Share this post


Link to post
Share on other sites

napisa sam bio neprimjeren komentar pa sam ga obrisao... ovako imam praktički džabe te distancere, znam da u više slučajeva služe da se odmakne felga od gewindi zbog velikog et-a,, felge su mi dosta široke i manjeg et-a što mi netrebaju od 2 cm, samo da se poravna prednji i zadnji kraj jer je prednji trap širi od zadnjeg... može sad lock :palacg

Edited by Mijo_vw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece ti tako mala distanca pomoci,mislim da ni sa 2cm distancom neces dobiti to poravnanje sto zelis..napisao sam cemu samo pomazu tako male distance,bez ljutnje,razmisli logicki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nece ti tako mala distanca pomoci,mislim da ni sa 2cm distancom neces dobiti to poravnanje sto zelis..napisao sam cemu samo pomazu tako male distance,bez ljutnje,razmisli logicki

ma nema ljutnje, ima sam distancera razni dimenzija čak sam od cijenjenog kolege smokija uzeo jedne, znam zašto služe te od 5mm i kolike su, zanimalo me samo bili poravnalo prednje točkove i zadnje, jer mislim da sam negdi pročita podatak da je zadnji kraj uži za jedno cm :palacg

Edited by Mijo_vw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ti imam takve na prednjim tockovima ali 5mm pa iz njih viri jos onaj prsten od glavcine pa mislim da nije problem, ali kod mene je veca centralna rupa na njima pa je jebada staviti tocak jer moram uvjek rupe namjestat jer se distanca mice

a sad na 8 mm neznam dal bi se vidio taj prsten od glavcine, a bez njega ti samo sarafi drze felgu u centru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam gume iza 235 45 17 a naprijed 225 45 17 i sad sam kupio nove sve 4 225 45 17 i nekako su mi zadnji kotaci usli unutra, i sad me zanima ako ubacim 5mm distance iza uradit stvar da izgleda ko prije? I dal treba duzi srafi za takvu malu distancu? Golf v.

Edited by nightwalker93

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ti nista od 0.5 cm ja san na keca mora stavljat 2,5 cm da bi imalo nekakvog efekta tako da..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje jedno, trebao bih na passata 3bg staviti distance barem 5mm, problem je sto nisam nasao takvu distancu da ima prsten(te felgu drze samo sarafi) prilikom kocenja se osjeti da auto trese, dok je bez distanci sve ok. Felge su 18' et45

Share this post


Link to post
Share on other sites

5mm nije nista strasno,al svejedno,pucali su sarafi i na takvim distancama,ne vozi na tome,nadji nekog tokara nek ti to sredi

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
0