0
zayzo

auto folije?

Recommended Posts

Pozdrav svima. Ovako, kolega me zamolio da se malo raspitam gdje mu je najbolje staviti auto foliju. Uzeo je bijeli golf VII, i sada bi stavio crnu foliju na krov ili kao carbon foliju. Gdje je vaša preporuka za to napraviti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto ti kolega pravi selo od novog auta, te fore sa folija krovom su proslost..ali ako bas hoce..imas Vades folije u Zg-u ili kod kolege Lea iz Bjelovara. Decko super radi i imas njegove radove tu na forumu za vidit. Mislim da mu je nick leo_5000_bj..

 

Lp

Edited by vlaho 2901

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, hvala. a sto se tice folija za auto stakla? TU isto vades?

Share this post


Link to post
Share on other sites

javi se Leu... sve sto te zanima moze ti napravit i to jako dobro :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko passat b5 ima kvadrata "limarije" odnosno koliko dužnih metara je potrebno pod pretpostavkom da je širina 150cm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je osjetljivo i skupo pa me ne zanima. Opcija mi je farba ili folija. Taj "DIP" eventualno za felge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

automaterija folije ,zagreb

 

aka zizz tu sa foruma ,radi vrlo pedantno i cijena je vrlo pristupacna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh di je Zagreb od mene a i zanimalo me nešto drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja je najbolja folija za stakla? tj najkvalitetnija?

Edited by zayzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najskuplja, ne možeš faliti. Svak svoga konja hvali tako da...

Nitko nezna koliko kvadrata treba za auto? Strašno.

Edited by Cotovd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pita je koja je najkvalitetnija folija. Ja ne kužin ovaj forum, odgovara se samo "on ti prodaje, ja to radim, napravi kod toga i toga, bla bla bla..." a za pomoči pomoči nema ako para nema!

Stvarno jebena debilana

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja je najbolja folija za stakla? tj najkvalitetnija?

sa 3M ceš biti zadovoljan

Share this post


Link to post
Share on other sites

imali neko profesionalac lipi splitu folije na krov,,karbon,,ili slicno

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci ne bavis splita niko sa tim,,lipijenjem folija,,carbona

Share this post


Link to post
Share on other sites

razmišljam bacit felge u sjajno crnu ili mat sivu ako ne uzmem druge,pa me zanima ako je netko radio folijom (felge imaju sve ravne plohe pa mislim da bi išlo) ili plasti dip,jebe me kakvo je odrćavanje onda,jel se može miniwashem...

 

i koje cifre su za te opcije otprilike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plastidip ti je jedan sprej, jedna felga, znaci sve skupa oko 400-450 kn, peres normalno, ali vjerujem da ce izbljedit na felgama od kemikalija i agresivnog pranja...

 

A farbanje ti je oko 700-800 kn

 

Ja bi felge radije farbao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi razmisljao o hidrografici? Bolje sjedne od folije a ne bi trebalo biti nesto skuplje

Share this post


Link to post
Share on other sites

farbanje ne dolazi u obzir...jer oču da felge vratim u original stanje kad to poželim...plasti dip mi se čini jednostavan,volio bi čuti iskustva iz prve ruke o održavanju,kad se kočiona prašina zaljepi na to,i kad idem recimo Iron X-om ili Sonaxom za felge po tome oče se oljuštit negdje ili probit taj sloj


pretpostavljam da bi trebalo to odradit nakon promjene guma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plasti dip slobodno koristi ja sam ga spircao pa svojoj fabiji super izgleda a lako ga skinuti kada god hoces.. Ali kupi orginal imaju tamo kod sarajevske ulice u novom zagrebu ducan kod konzuma..dode oko 130 kn jedan sprej...ccc moze dvije felge tj ja sam 15 bojao...a ovi sprejevi iz molidona i jos odneklen nis nevaljaju...

Plasti dip slobodno koristi ja sam ga spircao pa svojoj fabiji super izgleda a lako ga skinuti kada god hoces.. Ali kupi orginal imaju tamo kod sarajevske ulice u novom zagrebu ducan kod konzuma..dode oko 130 kn jedan sprej...ccc moze dvije felge tj ja sam 15 bojao...a ovi sprejevi iz molidona i jos odneklen nis nevaljaju...

I da uzmi sjajni a ne mat na matu prasina ostaje...niscin nemoj spricati samo operi...a oni ti jos imaju neki sprej...da ti se sjaji ja ga nisam koristio...pa ih pitaj..

Share this post


Link to post
Share on other sites
0