0
Tomek

402 Street Race - Velika Gorica - Report

Recommended Posts

Evo Topic i za to :)

 

Evo slika od mene od Subote: (da prenesem barem mali dio atmosfere sa 402 SR-a)

 

KLIK - 402 Street Race VG

 

Sa slika izdvojit cu:

-5 slika na dnu linka one prekrasne crvene GTI duje! cista apoteka!

- onaj poster vypera plavog s crtama :grrr

- i onog crvenog dodge vypera

- curke iz grupe "chante" il kak vec se pise.

- crveni pasat :palacg

- novosadski opel kadet sto je opro sve po spisku ukljuc i crvenog porshea careru...

 

Inace prvi put bio ove godine... dojam : Prva liga! :palci

pola stylera sa VW showa je zaokupiralo 402 styling...

vidio nekolicinu VW ekipice iz kluba! pozdrav svima! :mah

 

Upad na 402SR = 25 kn ,dodjite svi sko ste u blizini u nedelju ak ce vrijeme bit ok...

Mozda i ja dodjem opet :) iako nisam planirao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

eo bijo i ja, upozno interceptora i zajebancija do sad... odlicno je bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tomek jedini crveni VW koji ja vidim na slikama (osim Duje GTI) je Jetta, ne znam odakle si Passata izvukao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

c/p sa hraweba

evo moj mali pic report:

 

jedan geta?? za početak

P6160011%20(Small).JPG

 

pa onda ovo čudo :rotfl

 

P6160014%20(Small).JPG

 

SAVR? EN :bravo

 

P6160018%20(Small).JPG

 

P6160017%20(Small).JPG

 

neki tamo selo golf

P6160023%20(Small).JPG

 

MRAČAN ford :bravo

 

P6160025%20(Small).JPG

 

malo oplova

P6160027%20(Small).JPG

 

koje selo, pa cije je ovo pobogu :rotfl

 

P6160029%20(Small).JPG

 

P6160030%20(Small).JPG

 

P6160031%20(Small).JPG

 

P6160032%20(Small).JPG

 

P6160033%20(Small).JPG

 

konacno posteni KR tjuning

 

P6160040%20(Small).JPG

 

ziha&josip

 

P6160049%20(Small).JPG

 

P6160050%20(Small).JPG

 

P6160060%20(Small).JPG

 

P6160061%20(Small).JPG

 

P6160063%20(Small).JPG

 

P6160064%20(Small).JPG

 

P6160065%20(Small).JPG

 

jeben corado, kvake su bile lolcina :rotfl

 

P6160066%20(Small).JPG

 

pred ki??u :D

 

P6160067%20(Small).JPG

 

P6160069%20(Small).JPG

 

P6160073%20(Small).JPG

 

P6160074%20(Small).JPG

 

:punk

 

P6160082%20(Small).JPG

 

P6160090%20(Small).JPG

 

P6160099%20(Small).JPG

 

P6160100%20(Small).JPG

 

P6160108%20(Small).JPG

 

P6160111%20(Small).JPG

 

P6160119%20(Small).JPG

 

MATEEER

 

P6160120%20(Small).JPG

 

P6160121%20(Small).JPG

 

 

 

hehe car :bravo

 

P6160122%20(Small).JPG

 

P6160136%20(Small).JPG

 

probaj pratit :punk

 

P6160262%20(Small).JPG

 

baba vs golf

 

P6160291%20(Small).JPG

 

rub na low life-u

 

P6160315%20(Small).JPG

 

R8

 

P6160319%20(Small).JPG

 

i jedna lijepa mazda za kraj pokraj mog manekena

 

P6160356%20(Small).JPG

 

organizacija: 0

sutra dolazim u 4 popodne :rotfl

 

vidio dosta ekipe i pozdrav svima! :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Riki

evo ja sam prvi put probao legalu,kvalifikacije odvozio 15.9xx(sa looo??om rekacijom 1.009,bojao sam se RL),dakle odmah u klasu 15 i stave me protiv Lancie 2.0t,protiv nje napravio opet 15.9xx a on 15.7xx i ona je na kraju osvojila klasu i taj put sam imao jo?? katastrofalniju reakciju 1.211,treba se naviknuti na kretanje i jo?? poradii na startu...problem je bio ??ta nisam sku??io di je finish line pa sam drzao gas cca 150 metara duze LOOL

 

??teta samo ??to je ki??a sve sje... na kraju pa nismo vidjeli najbr??e aute :bag:

 

vidimo se na grobniku :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz

 

evo da se i ja javim...bilo je prebolesno...jos uvijek sam pod dojmovima...

 

SMA je jebeno odvozio svoje...ali na kraju protiv punta GT nije sve poslo kako treba, vidio sam da je malo zacimo...jbga...ide se dalje :rotfl

isto mi je zao zbog onog crvenog keca 1.8T... kako se auto razletilo...UZAS :ne

 

BaGi naravno tamo sa nekim curama... :rotfl:rotfl a auto je ljepo skrpo ispod jedne tende :lol2:rotfl

 

sto se tice vwcc-ovca na stylu svaka vam cast...jebene pile :respekt:respekt

 

i pozdravljam kolegu shimu gti... :vopi

 

i sve bi to bilo jos bolje da me kisa nije sjebala...doso sam mokar ko krpa... :angry:

 

 

 

evo ja sam prvi put probao legalu,kvalifikacije odvozio 15.9xx(sa looo??om rekacijom 1.009,bojao sam se RL),dakle odmah u klasu 15 i stave me protiv Lancie 2.0t,protiv nje napravio opet 15.9xx a on 15.7xx i ona je na kraju osvojila klasu i taj put sam imao jo?? katastrofalniju reakciju 1.211,treba se naviknuti na kretanje i jo?? poradii na startu...problem je bio ??ta nisam sku??io di je finish line pa sam drzao gas cca 150 metara duze LOOL

 

??teta samo ??to je ki??a sve sje... na kraju pa nismo vidjeli najbr??e aute :bag:

 

vidimo se na grobniku :palacg

 

znaci ti si onaj kojem treba pol godine... :rotfl

 

sada svaki dan na svakom semaforu vjezbat startanje...mogo si dobit one tutleke samo da ti je start bolji... :palacg:vozi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se je onaj kec od Mikija razletio???

Share this post


Link to post
Share on other sites
eo bijo i ja, upozno interceptora i zajebancija do sad... odlicno je bilo

 

 

ej zete moj,da nema tih ispitnih rokova.......

 

ljepo smo se udesili sinoc,sve je bilo dobro dok vrana nije poceo rezat sa pelinom,a onda su ga pocele prat emocije prama garavoj taxi 2 djevojci :lol2 ,al dobro je ispalo,uspjesno smo ga dostavili na kucni prag

 

.....a meni je neko naravno pogerbo auto na parkingu........jooooooj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vice je vozio ??

 

Jel to on stavio RAlly front na golfa ??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sta se je onaj kec od Mikija razletio???

izletio mu je klip kroz blok van

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vice je vozio ??

 

Jel to on stavio RAlly front na golfa ??

 

mislim da je , imam slike pa ću staviti

Share this post


Link to post
Share on other sites
ej zete moj,da nema tih ispitnih rokova.......

 

ljepo smo se udesili sinoc,sve je bilo dobro dok vrana nije poceo rezat sa pelinom,a onda su ga pocele prat emocije prama garavoj taxi 2 djevojci :lol2 ,al dobro je ispalo,uspjesno smo ga dostavili na kucni prag

 

.....a meni je neko naravno pogerbo auto na parkingu........jooooooj

 

da, da ih nema... da je odrzan kad je trebo bit, onda nije bilo rokova i mogli smo ruzit do zore... ma vrana je luuuud, evo javil mi se jutros i pita jel sam ziv hahaha cujem da nije nikakve picice naso hahaha

 

kak bi vrana reko : "pičić ko kolačić, kolačić ko praseće vuho" :rotfl:rotfl:rotfl:rotfl:rotfl:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Riki
znaci ti si onaj kojem treba pol godine... :rotfl

 

sada svaki dan na svakom semaforu vjezbat startanje...mogo si dobit one tutleke samo da ti je start bolji... :palacg:vozi

 

 

LOL da,vectra je imala red light kad sam i??ao sa njom,za taj auto ni neznam ??ta je pod haubom,a ??to se tiče lancie ona je br??a a moj auto nije za 15 klasu JO? jer mu je vrijeme oko 15.2 bez RT ??to je za 16-ku uzeti sasvim dovoljno,za 15-ku treba ići oko 14.5

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bio jučer,YEBENICA,a mokat ko phicka :fakjea

 

Bilo je odlično,vw je prevladavao na stylu,stvarno odlični auti:maja,josip,low life,neven,i jo?? ostali kojima neznam vlasnike :palacg

 

...lada koja pali gume :care ,čovječe :palacg

 

Pu??ioničari u porscheima :palacd ,ha ha ha :rotfl

 

Bio sam i na cilju kad se onaj golf od mikija razletio,zapravo auto se zapalio ispod,??ao mi auta :(

 

jel ko zna kaj je s onom ??utom peglicom?

 

I ??teta da nismo uspjeli vidjeti najbolje klase :palacd

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tooo Riki.. dobre guze... a i pile :D

 

Zao mi je sto nisam isao.. cisto da vidim... al financije i to ... hehe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest _Blade_27

Vidim da je bila ludnicca,??teta ??to nisam mogao doći...hebem ti posao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo slika i od Nedjelje! , ipak sam bio! :punk

 

99 slika (450 KB link) KLIK za slike - Nedjelja

 

fuckas Style, DB,burnout... 402metra ravnog asfalta rulaju :vozi I'm hooked :grrr

Morat ce pod moju haubu neki KR 16v barem ,samo dok se financiski oporavim...

 

bilo je predobro u nedjelju! vidjet klase 13,12 i 11 u komadu, ludnica! :palci

 

Respect Golf 2kama koje su vozile... i ona plava i ona Bijela ,najbolji auto race-a ak mene pitate...

 

Primjetio sam da je bilo decki iz opel kluba na crti... a u nas VW-a sve sami styleri :P

 

od slika - onaj ford taunus rula!!! i corvetta crvena cool! ,vyper s crte - lik nezna vozit :lol2

steta sto je ona zena sa merdjom AMG imala red light...

Al nema do bijelog golfa duje... :care

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro jel iko repu vidio... kako je vozio ? golemo niko nista,on vozi 12-ku tomek znas li ista :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok ekipa!

Ja sam bio u subotu, kao prvo svaka čast na??im snagama na stylu, zbilja su vw-i najljep??i auti na svijetu!!!

Svaka čast Rogiju na burnoutu, lada kuha a on i dalje kuri :respekt

Al mi ovaj SR neće ostati u lijepom sjećanju.

Prvo počne padati ki??a i kad smo sku??ili da nebude vi??e ni?? od rejsa velimo idemo do auta da nebu gu??va posle. dok smo do??li do auta bili smo mokri skroz na skroz. Upalim auto i laganini kad mi se počne magliti prednja ??ajba :angry: poku??avam sve moguće điđe miđe i kombinacije ali ni??. ja vozim a buraz mi bri??e ??ajbu s maramicom :bag: sku??im da nebum daleko jer ne vidum k... pa skrenem u neku ulicu da probam ??ajbu odmagliti, al nema ??anse. spustim polako staklo na vozačevoj strani jer mislim da bude se ??ajba odmaglila ak dođe fri??ki zrak unutra. U tom trenutku naletava neki kombi i di??e vodu s asfalta ravno meni po armaturi. ja lud, a na to sve počne tuča! :angry:

kad se vrijeme malo smirilo ja ??ajbe dole, otvorim ??iber i vozikam se po nekom parkingu u nadi da će mi se ??ajba konačno odmagliti. u tom trenutku buraz počinje galamiti da ga neka voda ??prica po nogama. ja se nagnem i imam kaj videt: izgleda da mi puknuo kiler od grijanja ventilacije. pod auta je skroza natopljen vodom :o kad smo kolko-tolko izbacili vodu krenem lagano prema doma (??ajba je ok zasad), al razmi??ljam i prime me panika da mi ne zakuha slučajno. Imam doma autoprikolicu pa zovem starog da dojde po mene da ga natovarimo na prikolicu. Stari na nekoj fe??ti i naravno :zivio ni?? od toga. nakon nekih sat i pol konačno uspijem dobiti na mob ujaka koji je onda doletel s prikolicom u VG.

za to vrijeme pijemo na OMV-u dok nas konobarica nije sterala jer se zatvara birtija :ne

posle smo ipak nekak sve rje??ili i do??li doma u pol 2 s laganom pripremom za upalu pluća

 

sad sam otpelal auto mehaničaru i čekam da nazove, al se vlage u tapicirungu se nebum nikad rje??il :(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa dobro jel iko repu vidio... kako je vozio ? golemo niko nista,on vozi 12-ku tomek znas li ista :D

 

Nijedna Golf dvojka koja se pojavila na startnoj crti,mojem foticu nije promakla :slika

Tako da cini se da nije voztio,ako ga nisi na slikama vidio :)

 

zizzi - bas imas peh :) Al sve ce se to osusit sad ovih ljetnih vrucih dana... samo spusti sajbe i stavi golf cijeli dan da ga sunce przi i ko nov ,suh ko barut :)

 

nasim vw stylerima se bas potrefilo 2 vikenda, a svi auti sriktani za VW tuning show pa su samo prebacili aute do gorice :)

 

Mene vise zanima koje bi vrijeme imao Low Life sa svojim R32 poh haubom na 402 metra? ili koje vrijeme ide recimo jedan obican 16V KR na 402 metra?

 

A ova pravila SR-a za probijanje klase su mi u banani, trebali bi tolerirat proboj za kakvih -0,2 , - 0,3 sek. jer ovak ih dost ode klasu ispred ostanu bez pehara u svojoj klasi i onda nemaju u nizoj klasi sansu za pehar dobit jer su preslabi... (cast izuzecima)

jedino finale dozvoljavaju -0,5 ispod klase... no 3 i 4 mjesto race je pusiona, ako 3 dodje prvi i probije klasu,ide u nizu a 4 plasirnai dobija pehar 3 mjesta klase :)

Edited by Tomek

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolje vrijeme koje znam da je uradio jedan kr u dvojci je bilo niskih 15sec, ali sa bregastima, obradjenom glavom, itd. ugl, stock rade nekih 16+sec valjda

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kolko moze napravit vrijeme recimo golf 2 - G60 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
sad sam otpelal auto mehaničaru i čekam da nazove, al se vlage u tapicirungu se nebum nikad rje??il :(:(

Meni golf bio 2 mjeseca mokar, bila mala lokvica iza suvozacevog sjedala :D ... kad je doslo ljeto osusilo se i nema problema :lol2

 

Ne mogu ni zamislit kako lete ta auta sta voze 11-12sec ... al volio bi da me netko provoza u necem slicnom :rolleyes:

 

Tomek - a meni su ta pravila okej. Kad su klase vec po sekundama (gdje se lako mozes ubacit u slabiju klasu i bit 1.) onda trebaju biti i stroga pravila za probijanje klase.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo moj skromni doprinos:

22308450ux4.jpg

88365303co9.jpg

55293768og5.jpg

25352683ws7.jpg

71890534ub6.jpg

13105915wl3.jpg

74021017kh8.jpg

54051863kg3.jpg

83740131fi6.jpg

A, ako vas i auti zanimaju ima i toga...

Edited by Bagi

Share this post


Link to post
Share on other sites
0