1 1
Interceptor-P

Novi rekord na 402

Recommended Posts

Dakle ekipa sa swiftom se vratila. Odlicno! Jel u swikiju parni il neparni broj motora ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dakle ekipa sa swiftom se vratila. Odlicno! Jel u swikiju parni il neparni broj motora ;) ?

 

parni

402sr2007032ud2.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opa... hehe jel i dalje vrte 8000 + :) :)

 

 

turbaci rijetko vrte tako visoko, njima to ne treba,samo vise boost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Josip dobio tri pehara,best pain job, best auto po izboru natjecatelja i ukupno treće mjesto, a Devla i ja diplome :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
turbaci rijetko vrte tako visoko, njima to ne treba,samo vise boost

 

Znam to :da . Nego me zanima sad to malo oko Svifta... kako to sve fercera :vozi

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites
Josip dobio tri pehara,best pain job, best auto po izboru natjecatelja i ukupno treće mjesto, a Devla i ja diplome :lol:

 

 

Iskrene čestitke na uspjehu :) mogu reći BRAVOOO!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znam to :da . Nego me zanima sad to malo oko Svifta... kako to sve fercera :vozi

 

A kako... Lovro ko Lovro... bitno da ide pa nek sve gori... :palci

 

Tjera on to u boost i do 1,8 pa stalno neka sranja al valjda ima punu gara??u motora pa se snalazi...

 

U subotu je diskvalificiran jer je puno bokario po stazi po??to ima zavarene diferencijale pa se vratio doma stavio druge usto mu i jedan motor vrisno pa je i to uspio rje??it do??ao u nadjelju i mislim da je odvozio oko 11,5 s tim da mu je u međuvremenu vrisnula jedna turbina...

Share this post


Link to post
Share on other sites
da gledao sam malo golfa, ko da ga je prilikom ??altanja ne??t smrdalo....

ha ??teta, da poka??e tko je tata...

 

golf ima 2 x VR6 sa automatskim getribama + svaki motor ima UNICHIP + NITRO

 

10cp7.jpg

11rt0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koji je motor unutra u G IV

??

 

 

 

Prije je bio SDI, a sad je ja mislim TDI 130...

Al nemoj me drzat za rijec, nisam siguran...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Josip dobio tri pehara,best pain job, best auto po izboru natjecatelja i ukupno treće mjesto, a Devla i ja diplome :lol:

 

Svaka cast, cestitam :bravo:bravo:bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prije je bio SDI, a sad je ja mislim TDI 130...

Al nemoj me drzat za rijec, nisam siguran...

 

 

Odakle ti Perkane da je bio SDI, rodjo ga ne bi kupio da je bio. Prvo je bio TDI od 90 ks+chip, njega nije stedio ni malo, a nakon toga je ubacio TDI 130 PD+ chip na 200 KS. Usput dvije prve godine se na SR natjecao se s Golfom i ikao svi navode da je SMA u Ventu imao prvi NOS u dizelu, on ga je također imao. Okretni moment je ogroman, tko god da je imao predrasude o dizelu kada bi probao taj auto, promijenio bi misljenje, jer npr. VR-a debelo ostavlja a da ne govorim u međubrzanjima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno svaka čast Lovru i tolikoj volji da se ponovno vrati u Nedjelju. Vrjeme koje je napravio je odlicno!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prvo je bio TDI od 90 ks+chip, njega nije stedio ni malo, a nakon toga je ubacio TDI 130 PD+ chip na 200 KS.

Okretni moment je ogroman, tko god da je imao predrasude o dizelu kada bi probao taj auto, promijenio bi misljenje, jer npr. VR-a debelo ostavlja a da ne govorim u međubrzanjima.

 

Nije ti bas usporedba, nabrijani motor vs standardni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Stvarno svaka čast Lovru i tolikoj volji da se ponovno vrati u Nedjelju. Vrjeme koje je napravio je odlicno!

 

Tip ima strašnu volju... gotovo sam siguran da bi skinuo rekord da mu nije turbina crkla...

 

A i Corsa je prebrutalna,ona bi mogla probit konačno u 10sec,skinula je rekord bez nitra...

Edited by GTI-16v-VD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odakle ti Perkane da je bio SDI, rodjo ga ne bi kupio da je bio.

 

 

Pa rekao sam da nisam siguran.

 

 

TDI 130 PD+ chip na 200 KS.

 

 

Ma milijun... :bag:

Share this post


Link to post
Share on other sites
a nakon toga je ubacio TDI 130 PD+ chip na 200 KS.

 

bez drugog turba, te??ko se mo??e načipat na 200KS. MIslim vjrojatno se mo??e ali bi to jaaaako kratko trajalo.

 

Znam za jedan slučaj iz engleske di je frajer načipao fabiju 130 na 197, pritisak turba 1.75 bara, ali mu se razletilo sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lovro kad poslozi Suzija i malo dotjera te sitnice i pukne nitro na ta dva motora mora da ce to biti brutala...

Share this post


Link to post
Share on other sites
bez drugog turba, te??ko se mo??e načipat na 200KS. MIslim vjrojatno se mo??e ali bi to jaaaako kratko trajalo.

 

Znam za jedan slučaj iz engleske di je frajer načipao fabiju 130 na 197, pritisak turba 1.75 bara, ali mu se razletilo sve.

 

 

 

Inace je na oko 170-180, al ga je za SR uvijek jos remapirao na 200 i nakon tog skidao, naravno pitanje koliko bi ovako dugo izdrzao. Sad mu je pritisak na 1.55 u overboostu skoci i do 1.85

Share this post


Link to post
Share on other sites
Josip dobio tri pehara,best pain job, best auto po izboru natjecatelja i ukupno treće mjesto, a Devla i ja diplome :lol:

 

 

cestitkeeeeee!!!!!

jeli marin bija na stylu?

kako je on prosa??

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1