3 3
AlphaScorpii

Atest gewinde i gume

Recommended Posts

Dario, reci da se salis :gleda ja sam upravo u procesu atestiranja motora i gewindi i to bas FK i jos nemam ni TUV nitko me nije ni pitao za njega, imao ga jesam al neznam di je :zid

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 dario : zasto fk ne prolazi?

 

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte se šalit za fk. Bas me interesira zakaj bas one ne prolaze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 dario : zasto fk ne prolazi?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

meni su srali za varove od KWa ,da su cudni i da oni moraju dodatno radit testove te da im tuv ne dokazuje bas nista ,a vidio sam FK kako izgledaju gewinde jos ako su malo hrđe dobile na sebi ajme majko

 

to pricam jer sam pokusao atestirat auto prosle godine ,naisao na skupinu ljudi kojima se nemoze neke st ari objasnit i odustao

 

sretno svima koji uspiju atestirat nesto ,gume nije problem ,ali ovo ostalo :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam na lupu atestirane felge , kw gewinde i kocnice i nisu imali apsolutno nikakvog prigovora na niti jedan dio na autu.

Tako da ovo sa Fk ispada samo tvoje osobno nagadjanje.

 

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dario: Na atestu, tehnickom pregledu ili bilo kakvoj drugoj kontroli gdje je najveći faktor osobna procjena ćeš uvijek naletiti na različita mišljenja i rezultati i kriterij ce uvijek biti drugačiji!

Na žalost kod nas se previse toga prosuđuje na 100 razlocitih nacina u istim institucijama.. Svatko tumači zakon i pravila na neki svoj način!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam na lupu atestirane felge , kw gewinde i kocnice i nisu imali apsolutno nikakvog prigovora na niti jedan dio na autu.

Tako da ovo sa Fk ispada samo tvoje osobno nagadjanje.

 

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

 

ti nisi bio u CVH gorica uzivo :D

 

2 ronaldo : a vjervatno je ,nisam imao volje više borit se sa vjetrenjacama ,jer sam vidio kolko su peru sa polom jebali ,jednostavno mi se nije dalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 puta sam bio gore.

Sve je bilo ok ali mi nikako nisu slali papire.

Na kraju je ispalo da im je nedostajala izjava o ugradnji koju sam im poslao mailom ali je nisu mogli naci...

A nelogicnosti ima hrpa to je istinam

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaj za ugradnju treba racun ili kaj???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebala bi potvrda nekog ovlastenog za takav posao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebas tuv za gewinde i izjavu da si ugradio to i to na auto....

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci ugradnja preko ovlastenog servisa (koji to naravno nece izdati) ili preko nekih tunera u RH...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora bitj ovlasten. Nego mehanicarska radiona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jel mora bit potvrda od ovlatenog ili tog obrta,jebemu pa ugrađujem u firmi elektroničku i mehaničku opremu koja mi je skuplja od auta i nemogu si odkucat nikakav papir kad je željeznički fah.Nisam zavreni mehaničar nego autoelektričar pa i to kiksa.Glupo mi je davat nekom novce kad imam gdje i s čime ih ugradit a posao je pičkin dim.

Pitam jer je lega Krnjo za svoju komplet dvicu mislim sve odradio sam,napisao izjavu da je sam radio i samo u imunu izvadio potvrdu za nekih 250 kn gdje je pisalo da je sve odrađeno kako treba i ovjereno.

Čovjek je s tim koliko znam uredno atestirao sve i regao auto.

 

PS:nisam pijan nego mi neka slova izgleda nerade a neda mi se editirat s moba,imam čevape od prstiju

Edited by mrki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jel mora bit potvrda od ovlatenog ili tog obrta,jebemu pa ugrađujem u firmi elektroničku i mehaničku opremu koja mi je skuplja od auta i nemogu si odkucat nikakav papir kad je željeznički fah.Nisam zavreni mehaničar nego autoelektričar pa i to kiksa.Glupo mi je davat nekom novce kad imam gdje i s čime ih ugradit a posao je pičkin dim.

Pitam jer je lega Krnjo za svoju komplet dvicu mislim sve odradio sam,napisao izjavu da je sam radio i samo u imunu izvadio potvrdu za nekih 250 kn gdje je pisalo da je sve odrađeno kako treba i ovjereno.

Čovjek je s tim koliko znam uredno atestirao sve i regao auto.

PS:nisam pijan nego mi neka slova izgleda nerade a neda mi se editirat s moba,imam čevape od prstiju

Nisi pijan nego forum hebe..Meni isto nekad neće primit neka slova sa tableta..

A ovo su ti novija pravila od prijanjih vremena..jbg..

Edit:vidi da nema slova sh... ..govno neće pisat pa ću ga s dodat h...da ga shebem..

Edited by Roki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda sam se krivo izrazio gore u postu :) ne treba nikakav racun samo izjava( pisana rukom ili isprintana nebitno, ali mora biti potpisana vlastorucno) da si SAM ugradio gewinde, motor....neznam nesto trece na auto....pretpostavljam da tom izjavom preuzimas odgovornost na sebe....najbitnije od svega je da se nista ne reze i da se ne izmisljaju neki nosaci i slicno...jer sve sve sve slika

Edited by said

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma napisat cu im elaborat s milion slika ako treba uz to,nedam im ni kune vise nego sto treba.

A moram si i druge gewinde stavit do kraja cetvrtog mjeseca,nesto jeftinije al s papirom,dosta mi je vise murije,sve sami balavanderi koji kontaju o cemu se radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slike i ne elaborat, najobicniji papir, oni sami poslikaju sta im treba

Znaci napises Ja Mrki XXX izjavljujem da sam ugradio ovjes s podesavanjem visine(model i marka) na VW boru sa brojem sasije xxxxxx. Ovjes je ugradjen na vec postojece nosace i prihvate bez ikakvih prepravki u skladu sa strukom. i potpis na taj papir i to je to...i naravno taj TUV prilozis uz tu izjavu, i onda onaj ciko uslika 50 slika, ides sve skoro ko i na tehnickom, na mjerenje kocnica i eko test i sve sto ide uz to i salje to sve u VG a ti pratis na njihovoj stranici kad je primljeno i dal je u obradi atest i onda dobije kuci jel sta fali ili si prosao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma napisat cu im elaborat s milion slika ako treba uz to,nedam im ni kune vise nego sto treba.

A moram si i druge gewinde stavit do kraja cetvrtog mjeseca,nesto jeftinije al s papirom,dosta mi je vise murije,sve sami balavanderi koji kontaju o cemu se radi.

e to sam ja u nekoj temi prije napiso pa su se smijali...nema više zajebancije mjere auto frajeri

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta ako sam ja evo recimo kupio auto,na njmu su spor. amor. i sport. opruge? sta s tim? nisam ih ja ugradio nit imam tuv..

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je strava kad me zaustave s malim pa si razmisljam hoce li zbrojit 2 & 2 i oterat me na tehnicki,gume imam upisane jer je lik bio normalan,pogledao u neku knjigu i rekao ima 225.45.17" i tvornički ali nije nista slikano.To me ceka za mjesec dana,jedino za felge nisam siguran.ET je 32 a ne 35 ili 38 jer su za TT i A3.

Ne viri nista van ali ko zna na kog cu naletit.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3