0
Andy

Otvorenje Kluba

Recommended Posts

picture003qd9.jpg

 

Mjesto - Ludbreg oko 22 KM od Koprivnice i Varazdina

 

Pocetak - 18 H kod gradske trznice

 

 

ako netko dolazi ili misli doci nek kaze,ili ako nezna di je to ;)

Edited by Andy

Share this post


Link to post
Share on other sites

a hebi ga ti si na drugom kraju al za ove iz zg. to je cesta iz krapine prema vara??dinu i to je negdi na pola puta, imaju putokazi, nemre se fulat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda navrati ekipa iz Međimurja....

 

@ Andy - u profilu ču si uzet broj pa te zovnem ako dolazimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze nema problema :)

 

Dolazi i jady vjerojatno ,rekao je da ce skuriti gume :P :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sala :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

skurit cu gume....................................al tvoje s SDIa ak mi ne krepa ak mu naglo pustim kuplung

 

mega_lol.gif

 

 

za ove iz susjedstva.....bolje nemojte rec da cete doc jer ste se vec bili zeznuli s tim da ste rekli da cete doc....streicheln.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ak ne zgibam na more mo??da navratim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto bili smo jadranko aka jady,scopripon,pa jedan kolega ,pa damirr i tonac s foruma i amagic koja je to oragnizirala ,hvala na rostilju :palacg:mah

 

Malo su gume se kurile,al to tek navecer :rotfl cak i sdi hoce cviliti ahaaaaaaa :rotfl:lol2:bravo

 

DA se pohvalim vozio sam od jady golfa,auto ide ko mutav,ajmee meni :rolleyes: ,pa onda jady se vozio u mojim kolima i osjetio je moc klime :lol::grrr

 

Evo slika vise je bilo VW na parkingu i jedna vatrena spanjolka ,a ostalo nas nezanima :D

Picture017-1.jpg

Picture016-1.jpg

Picture015-1.jpg

Picture014-1.jpg

Picture013-1.jpg

Picture012-1.jpg

Picture011-1.jpg

Picture009-1.jpg

Picture008.jpg

Picture007-1.jpg

Picture006-1.jpg

Picture004-1.jpg

Picture023-2.jpg

Edited by Andy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz Andy-u, Scorpion-u, Jady-u, Joc-u i Amagic (kojeg nema na forumu al vozi nama dorbo znanog Pola)....

Damirra nit ne moram pozdravljat kad se vidimo skoro svaki dan.... - na Feferici, ne :D

 

Organizacija je bila dobra, al se malo čekalo na roštilj (barem je malo duže zgledalo nama koji smo ogladnjeli) :palci

 

Šteta što Scorpion nije došao tricom da upotpunimo VW Golf generaciju....

 

Eh, da morao sam zamijetiti da je jedna zgodna cura došla u društvu KC-ovaca..... B)

Edited by tonac

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eh, da morao sam zamijetiti da je jedna zgodna cura do??la u dru??tvu KC-ovaca..... B)

 

to misli?? na andy-a??? :lol2:lol2:lol2:lol2:lol2:lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
to misli?? na andy-a??? :lol2:lol2:lol2

:rolleyes::blush:

 

da bila je,al necu stavit slike,da me njezin decko jos naganja :P

al evo nesto mesa,puno mesa :D

picture019np0.jpg

Shot with Digimax V4......................

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

juraaaa :palica :palica

Edited by Andy

Share this post


Link to post
Share on other sites

E čija je ovo crna duja? :)

Koliko vidim sa slike fenomenalno je ofarbana :) samo ovi "chrom" retrovizori su banana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gti 8 V 115 hp ,da frisko je ofarbana i jako ljepo ,a ti retraci samo na slikama lose izgledaju :lol:

 

Stavit ce se drugi samo dok se skupi lova za svjetla,maglenke,zmige i ima jos posla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

andy, PRISILI robija da skine te "krom" detalje s auta i daj sliku tog picona, pa nije Kraljica Elizabeta pa da nesmije na net, bogamu :doh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
to misliš na andy-a??? :lol2:lol2:lol2:lol2:lol2:lol2

 

e jura, jura..... :ne2

 

BTW: mislim da je to scorpionova cura.....

 

 

 

 

 

 

a ova duja stvarno izgleda dobro.... al maknuo bih te chrom retrovizore....

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlično.. chrom retrači pregazilo vrijeme. niti ne pristaju na duji..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A steta kaj nisam imal fotic dok je doletel neki mali kosooki tico il koji k... sa takvim retracima,ratkape,i nalje,i to se decki zafuraju posteno,mislil sam da budu preleteli kroz rubnjake :lol: :lol: jedva su zaustavili se :lol: a oni spineri aaajmeeeeeeee meni kak to cure padaju uhhhhhhh :lol::D :D

 

ici ce ti chrom retraci dole mojom silom ili milom :D

Edited by Andy

Share this post


Link to post
Share on other sites
A steta kaj nisam imal fotic dok je doletel neki mali kosooki tico il koji k... sa takvim retracima,ratkape,i nalje,i to se decki zafuraju posteno,mislil sam da budu preleteli kroz rubnjake :lol: :lol: jedva su zaustavili se :lol: a oni spineri aaajmeeeeeeee meni kak to cure padaju uhhhhhhh :lol::D :D

 

e da, taj tico s nalja tuningom i na šajbi s natpisom HOT CHICK (ili tako nešto) skoro je pola parkinga preorao, a Pežo s spinerima pravi picolovac.... šteta što nemaš slike..... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

par pitanja za jadyija

si si to sam farbao farove?

i zakaj ti oko pozicije izgleda ljubicasto? il sam to ja lud

da malo cimam andya, kaj vozis terenca :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
par pitanja za jadyija

si si to sam farbao farove?

i zakaj ti oko pozicije izgleda ljubicasto? il sam to ja lud

da malo cimam andya, kaj vozis terenca :P

 

takve farove imas za kupiti...i "ljubicatse"(ustvari plave) su zbog onih "xenon" zarulja sta imas u Metrou... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jos malo ga vozim :P :P

 

Jedan komentar na ove slike ,ja krpavam od smjeha.znaci nema spojlera pa nisu tjunirani :lol: :lol:

 

_a ja mislio da bio susret tjuniranih auti... NHF_

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nisam ja amer da se mogu razbacat s lovom....kod njih je to sve malo labavije nego kod nas sa lovom i pravilima.

ne ne,farovi kupljeni orgigi i novi iz ducana za bagatelu kad gledam kolko inace kostaju.

zarulje su neke plavkaste i imaju cisto bijelo svijetlo,ne zutkasto.

 

@andy....nisam htio nis rec al ak se na slikama vec vidi da vozis traktor trebao si s onim iza kuce doc :):):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kupio danas masku za golfica u velasu za 105kn i izgleda da sam krivu uzeo. postoje kao neka sa dubokim i sa plitkim znakom.

ja uzeo sa dubokim i sad mi je problem kaj nemam kak znak stavit.

na origig maski se moze izvadit sam onaj srebrni dio znaka, al ne i ona plastika koja ga drza, a ja na ovoj maski iz velasa nemam tu plastiku neg je rupa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zar su to sve fotke.????..pa izgleda da su na otvorenje dosli samo autici, a ipak po mom poanta jest druzenje i upoznavanje, pa ako ima slika ljudi koji su prisustvovali, daj stavi....

Share this post


Link to post
Share on other sites
0