1 1
TheFog

Prijedlozi za iduci VW Tuning Show

Recommended Posts

Dobrodosli su svi vasi prijedlozi glede organizacije iduceg VW Tuning Showa i bit ce razmotreni. Posebno nas zanima kako biste kategorizirali vozila po klasama, proveli ocjenjivanje, itd.

 

Dali vam se svidja koncept dvodnevnog eventa ili biste radije da je sve gotovo isti dan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ću samo reci da je ove godine bilo super, dvodnevni i iduće godine, za??to ne!!!!!

 

recimo malo bolje mo??da orginizirati spavanje, ??to se tiče ocjenjivanja meni je bilo sve ok jedino mo??da da se povisi klase vozila. npr.

 

sve stoji german style ubaciti, najni??i auto, clean look i sl.

 

eto inače nemam zamjerki.......

 

vidimo se i iduće godine ponovo..... :palci:palacg:bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo bi dobro da druge godine dopeljate luna-park :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja samo iznosim neke činjenice jer mogu reći jako veliki smo klub, i čuje se za nas jako daleko i to je samo moje mi??ljenje!

 

kao ??to sam već ranije napisao ako se mo??e za??to ne bismo organizirale da imamo ??to vi??e kategorija

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi vratio onih 30 show & shine (il kak se to vec zvalo)... i stavio seatovce na parking koji nije za posjetitelje

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja bi vratio onih 30 show & shine (il kak se to vec zvalo)... i stavio seatovce na parking koji nije za posjetitelje

Meni svejedno...Nek sam bude sto vise ljudi na Showu i ja sretan..Al definitivno se slazem sa zet-jarom da nije bilo uredu Seatovce stavit na jos gore mjesto neg prosle godine.. :( Ok,stvarno je bilo puno nasih auti ali opet...Sto se mene tice ja bi ih bubnuo na sredinu parkinga..Zasluzili su,prelijepi su auti! :da

Share this post


Link to post
Share on other sites

svatko uči na gre??kama.. show je bio dobar ali trebalo bi omogučiti seatu, audi ( VAG grupa ).. sljedeći show će biti bolji .a ??to se tiče temperature i bilo je dobro nego da ki??a otjera. svake godine vručine su sve gore i gore...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi??e VWCC materijala(majica s dvojkama!!! :angry: ) kalendara,privjesaka upaljača i ostalih govana!

I nekak da se bar mi članovi foruma obilje??imo da se raspoznajemo do bauljamo okolo... :rolleyes:

I vi??e reklame za sjedeču godinu da nas bude jo?? vi??e! Da popunimo i onaj parking iza gdje je bio dB! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Više VWCC materijala(majica s dvojkama!!! :angry: ) kalendara,privjesaka upaljača i ostalih govana!

I nekak da se bar mi članovi foruma obilježimo da se raspoznajemo do bauljamo okolo... :rolleyes:

I više reklame za sjedeču godinu da nas bude još više! Da popunimo i onaj parking iza gdje je bio dB! :D

Fakat,majice sa nickovima jos bolje... :lol::palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

loooooooooolllll a ja sam mislio da su se seatovci separirali a ne da su planski odvojeni... pa tu ne vidim nikakav smisao. ako mogu biti vw i audi na istom parkingu onda moze i seat osim ako scc zelio biti odvojen odnosno imati svoju zasebnu povrsinu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da će druge godine faliti mjesta na parkingu....

 

ovak sve ok..... možda razdvojiti klasu Jetta/Vento.... ak bude slučaja Derby?? kamo on spada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlozi:

1. drzat se programa u smislu predvidjenog vremena, npr ako su prijave za style do 11 h + na netu, onda da je to do 11 a ne do 3 popodne il kolko vec... i ako je dodjela pehara u 11 onda da to nije 12 vec 11 h...

2. za 2 dana da traje sam s tim da dodjela pehara za style bude na dan ocjenjivanja navecer a ne prebacena za sljedeci dan...

3. da u vw shop shatoru bude majca sa golf 2-kama :) i da se majce sa 6og VW t. showa mogu kupit na shtandu ( a ne da se djele u skopu prijave za style pa dobijes gotovo premalu velicinu:( )

4. kategorija ostali VAG grupe sa 3 pehara predvidjena za seat,audi i VW koji nisu u kategoriji ni jednoj...

5. kategorije VW-a npr golf 2 i 3 ()kojih ima najvise ,prema broju prijava, npr napravit pehare ili priznja na papiru od 1. do 10-15 mjesta ovisno o broju prijavljenijh (to sam vec naveo, jer ovako bez X hiljada eura ulozeno u golf 2 nemas sanse dobit pehar 1,2,3 mjesta...)

6. napocetku slaganje auti za style an parkingu, slagat aute po redu.. npr golf1 u prvi red g2 u drugi g 3 u 3ci,... corado u 6 red itd... tako da kad ljudi razgledavaju mogu u istom redu vidjet aute istog tipa...

7. organizirat kupanje tamo na rijeci pokraj :)

8. na vw shtandu organizirat prodaju kreme za suncanje :)

9. ove godine nije bilo natjecanja kad cure mjenjaju kotac na autu :)

10. mozda organizirat tamo nekako "drag race" na 100 metara ili kolko se da tamo izvuc na oba parkinga ako se da kako...

11. nije li bilo pretprosle godine drift natjecanje? to isto super!

 

dodat cu jos ak ce ceg sjetim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 dana definitivno. samo drugi dan treba biti malo bolje razrađen. ove godine su svi poslije pehara se pokupili. ni vodeteljice, ni hostese ni ni??ta. sva sreća ??ta je antonija uskočila, inače bi foga moro slu??at na mikrofon :lol2

pro??le godine ??to se tiće styla je bilo bolje. ne zbog ocjenjivanja, nego zbog ljudi. puno vi??e ih je dobilo pehar, i odmah su ljudi zadovoljniji. ove godine je bila jaka konkurencija, i veliki dio nagrada je oti??ao strancima. ne ka??em da nisu imali dobre aute, ali opet mi je to nekako, kaj ja znam...

također ??to se tiće kategorija: audi treba podijeliti na neke klase, jer ih je svake godine sve vi??e i vi??e, i mislim da nije ih po??teno trpati u istu kategoriju... a mo??da i poliće bi trebalo malo razdvojiti, ne na puno, samo malo :lol2

znači u kratko: malo vi??e klasa, i 30 show and shine, u nedjelju malo vi??e sadr??aja, da ostane ekipa i naravno ocjenska vo??nja, al bi trebali bi osigurati neki malo bolji auto, i zainteresirati ljude za to....

 

eto toliko od mene, ako sam kaj izostavio, nadopunit ću se! ;x

Share this post


Link to post
Share on other sites

2Tomek:

 

 

1: to nemo??e?? očekivati. niti na jednom velikom eventu nije sve u minutu....

2: da je ove godine bilo tako, ja mi reci koliko bi ljudi bilo u ned??? bilo bi nas 10 max

3:no comment (ja zadovoljan, imam polo GTI :lol2 )

4:sla??em se

5: :palacd

6:nemoguće... ne mo??e?? to tako slagati da ga pohebe??. :lol:

7:brate mili, ??ta se nisi i??ao kupat :lol:

8:to od doma nosi :lol2

9:kaj si se mislio prijaviti??? :lol2:lol2:lol2:lol2

10: nemogu se tamo mimoići 2 auta, i ono je premali komad. na??alost u karlovcu barem za sada nema mjesta na kojem bi se mogo organizirati bilo kakav drag race...

11:kakav drift???bio je gummi gummi, kao i ove god...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:respekt:respekt:respekt:respekt Lazi

 

 

@ speedline: nisu se senadovci separirali nego im je receno da tamo dignu sator... niko ne zeli bit sparkan pokraj pežoa, renoa i opel calibre :bleh:bleh:bleh:bleh

 

a zakaj škoda nikad ne dodje?

Edited by zet-jaro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ovo bio prvi takav susret i najvise mi je zao, sto nisam nista pomogao, ekipi koja je sve to organizirala...

Ono sto bih ja dodao, da majce i naljepnice koje su dobili takmicari, budu na prodaju na standu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest -g@d-

nije bitno sta, gdje ,kuda ,kamo bitno je da se druzimo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao na pocetku sam napisao organizaci svaka cast!

Meni je bio prvi put i bio sam jako zadovoljan

kao sto Tomek kaze bilo bi dobro da se rasporede auti u redove!!!

Dodjela pehara po meni je trebala bit isto u nedjelju ali kasno uveće.

Pehari do 3 mjesta a barem neki papir priznanje zahvala do nekog npr. 7mjesta-taj papir barem nije neki tro??ak a covjek se jako veseli!!

 

Vidjene su ove zastave u satoru a nisam vidio ni jednu na kojoj pi??e Bjelovar zasto??dsc02070gj6.th.jpg

 

KAo i drugi ako se necega jo?? dosjetim napisat cemo!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest mt47000

tomek majke ti smanji malo dozivljaj... pomiri se sa tim da nemas auto koji treba dobit pehar i kraj price... delas iz mrava slona..., kaj nije jednostavno sutit probat se popravit i vidjet sta ce donijet nova sezona... Znam da je ovo topic prijedloga, ali nije brate dijeljenje pehara, ako si dosao zbog pehara, skrati nam svima muke odi u neki ducani kupi si pehar i ostani doma..., ako ti nije do pehara, tj ako ti je do druzenja, plati tih pisljivih 50 kuna, pomogni na taj nacin organizaciji, nadaj se necemu, ali ako neide prihvati ponosno poraz...

 

 

 

 

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da neko je spomenuo, nosenje onih oznaka sa nickovima na forumu,ona kartica.. to bi bilo ok da svako ko se prijavi i opcenito svi iz kluba an susretu nose te kartice, ko ju nema il zaboravi, da na info pultu imate par praznih pa mu se napise markerom ncik na karticu...

 

i ove zastave, kad ce Samobor dobit zastavu? koga treba potplatiti,i koliko treba platiti za zastavu? (mislim opcenito za meetinge kroz godinu, bilo bi ok svaki grad u kojem imamo aktivne clanove ima svoju zastavu kod nekog clana...

 

a na VW showu, mozda bi se mogli auti grupirat po gradovima :) sa svojom zastavom...

 

@ jura 11. drift - pa nas Puny je cak vozio drift sa svojim golfom... i osvojio pehar...

Share this post


Link to post
Share on other sites
e da neko je spomenuo, nosenje onih oznaka sa nickovima na forumu,ona kartica.. to bi bilo ok da svako ko se prijavi i opcenito svi iz kluba an susretu nose te kartice, ko ju nema il zaboravi, da na info pultu imate par praznih pa mu se napise markerom ncik na karticu...

 

i ove zastave, kad ce Samobor dobit zastavu? koga treba potplatiti,i koliko treba platiti za zastavu? (mislim opcenito za meetinge kroz godinu, bilo bi ok svaki grad u kojem imamo aktivne clanove ima svoju zastavu kod nekog clana...

 

a na VW showu, mozda bi se mogli auti grupirat po gradovima :) sa svojom zastavom...

 

@ jura 11. drift - pa nas Puny je cak vozio drift sa svojim golfom... i osvojio pehar...

 

 

to nije bio tuning show!!!! :lol2

a osim kaj stalno kuka?? tu i prigovara??, mogo si već 5 zastava napraviti!

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1