1 1
TheFog

Prijedlozi za iduci VW Tuning Show

Recommended Posts

Guest mt47000
to nije bio tuning show!!!! :lol2

a osim kaj stalno kuka?? tu i prigovara??, mogo si već 5 zastava napraviti!

 

potpis!

 

 

 

2 pijanac iz imotskog koji uopcenepije: aka Petar: majko mila, pa nisam okrutan samo sam realan :fakjea:fakjea:fakjea:zivio:zivio:zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Black
loooooooooolllll a ja sam mislio da su se seatovci separirali a ne da su planski odvojeni... pa tu ne vidim nikakav smisao. ako mogu biti vw i audi na istom parkingu onda moze i seat osim ako scc zelio biti odvojen odnosno imati svoju zasebnu povrsinu

 

Ne, nismo mi htjeli biti odvojeni nego smo stavljeni tamo......al nema veze prije nego smo oti??li, smo zgurali miri novine u onaj kosi auspuh. :bleh .....bolje smo se osjećali nakon toga

 

Event je sve u svemu bio odličan osim na??e lokacije i ??to nam je neko u buroutu pre??ao preko produ??nog pa se ??ator počeo ispuhivati.....srećom to nitko nije vidio....nadam se ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:respekt:respekt:respekt:respekt Lazi

@ speedline: nisu se senadovci separirali nego im je receno da tamo dignu sator... niko ne zeli bit sparkan pokraj pe??oa, renoa i opel calibre :bleh:bleh:bleh:bleh

 

a zakaj ??koda nikad ne dodje?

 

 

kakve ovo veze ima samnom :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest BoraBora

Zasto organizatori ne porade na tome da izreklamiraju show po nekim stranim forumima i u vw tuning novinama. U vecini tih novina ima stranica gdje pisu termini. Trebalo bi samo nazvat i rec kad je show.

 

Dva dana je super.

 

Puno strpljenja jer je Hrvatska mala pa i sta se tice tuninga.

 

 

Ne dodjeljivat pehare autima koji od proslog showa nisu napravili nista vise nego auto oprali.

 

Top 30 je jednostavno za hr. show glupost jer ispada da svako ko se prijavi dobi pehar sto nemora bit i nije realno. S tim bi se trebalo malo pricekat ili eventualno napravit top 10.

 

Cim manje skandala :fakjea

 

Ljepse sexi carwash cure :bleh

Share this post


Link to post
Share on other sites
kakve ovo veze ima samnom :huh:

 

fak, to je bilo upuceno golfijaneru ipak... krivi nick sam pogledo :bag:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam riječi...supeeeeeer je bilo ta 2 dana, iako sam letao okolo sa kamerom... :palci

svi prijedlozi su dobrodo??li jer treba obogatiti program za slijedeći show, treba uvijek ne??to novo, ozbiljno i zanimljivo. :zivio:respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
nemam riječi...supeeeeeer je bilo ta 2 dana, iako sam letao okolo sa kamerom... :palci

svi prijedlozi su dobrodo??li jer treba obogatiti program za slijedeći show, treba uvijek ne??to novo, ozbiljno i zanimljivo. :zivio:respekt

 

Ja ću dogodine samo za tebe ponijet ključ 13 :lol2:lol2:lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1