1 1
DumiG4

Golf IV Highline

Recommended Posts

Evo da predstavim svog golfa, rijec je od 1.9 TDI 66kw. Kod mene je vec 3 godine i do sada nisam imao vecih problema osim sto sam mjenjao neke senzorice, prelemio bravu vozacevih vrata i malo hrde na blatobranima te naravno redovni servisi.

 

Evo kratki kronoloski pregled od kad sam ga kupio.

 

Ovako je to izgledalo na pocetku.

 

d0xv.jpg

ydli.jpg

indl.jpg

 

Prvo sto sam napravio je dao pretapicirati volan.

 

w3cy.jpg

 

Onda sam naisao na neke xenon farove (hvala sven) pa sam i to stavio.

 

b9p4.jpg

g2xl.jpg

csvl.jpg

qg0y.jpg

 

Ulovio sam se malo farbanja i obojao plastike u unutrasnjosti jer su bile izgrebane, ofarbao sam skoro sve samo mi se nije dalo slikat.

 

c1el.jpg

vdll.jpg

y7c.JPG

8kvw.jpg

 

Stavio sam novu rucicu mjenjaca, sto mi nije neka pametna ideja jer je ova nova dosta nekvalitetna. Ali eto zasad neka stoji.

 

6g8l.jpg

 

Pa sam stavio osvjetljenje unutrasnjosti iz passata W8 jer sam starog slomio.

 

g3wd.jpg

 

Eto i to je to za sada, planova jos ima a zivi bili pa vidili :D

 

Komentari:

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=75478

Edited by DumiG4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da napravim neki update. Auto se uglavnom toci i vozi te redovna održavanja. Bio sam promjenio bravu gepeka pa mi napokon radi lampica u kabini i svijetlo u gepeku.

 

IMG_20131115_151744.jpg

 

IMG_20131115_153339.jpg

 

IMG_20131115_153955.jpg

 

 

Kupio sam MFD 1 ali kako je to samo po sebi radio sa ekranom odlucio sam mu dodati neke zice i modul. (Hvala folcu na cd-u od navigacije).

 

IMG_20140401_190634.jpg

 

IMG_20140327_122107.jpg

 

 

Ugradio sam rikverc kameru i iphone u armrest te to sve preko video modula pospajao na MFD. Jos moram neke sitnice posloziti ali zasad radi dobro.

 

IMG_20140401_182302.jpg

 

IMG_20140401_182357.jpg

 

Evo video kako to sve izgleda (sry na sranje od kvalitete slike):

 

 

Komentari:

 

http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/75478-golf-iv-highline/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na autu je napravljen veliki servis (sva remenja, filteri, vodena pumpa, natezači etc.), a nešto se i radilo.

 

Prvo sam stavio modul za coming/leaving home funkciju sa automatskim svijetlima:

 

14y2t8p.jpg

 

2q9wiaf.jpg

 

Onda sam kupio neke čunga-lunga kinseke maglenke da svijetle uz coming leaving funkciju. Morao sam ih prebrtviti i prefarbati te staviti svoje jackove da bi ličile koliko toliko na nešto. Pošto sam pokrio intercooler jednom maglenkom bilo me strah da ce auto ici losije ali zasad nisam nista primjetio.

 

afh72t.jpg

 

Stavio sam auto kameru da malo snimam i provukao zice tako da se sama pali kad dam kontakt.

 

29uw1vo.jpg

 

Stavio sam i drugu rikverc kameru jer nikako nisam bio zadovoljan (promjenuio sam ih negdi 5). Još sam stavio neke aftermarket parking senzore koji uopče nisu loši, ja zadovoljan.

 

2ngvi10.jpg

 

2dbryxe.jpg

 

11c6oty.jpg

 

Nakon toga su usljedili malo veći radovi. Išao sam stavljati climatronic. Jackove sam lemio i zice motao tessom da to bar na nesto lici. Bilo je radova i unutar auta i vani makar se ne vidi to dobro na slici. Imao sam i mladog rođaka kao pomoćnika kojem se ovim putem zahvaljujem :D

 

24nnvkp.jpg

 

Stara kutija (lijevo) i nova od climatronica.

 

4jqmva.jpg

 

Novi jackovi na pola gotovi.

 

55gdh0.jpg

 

Tu sam isto morao malo otvarati da zalemim neke zice.

 

28ulaiw.jpg

 

Kad sam sve rastavljao onda sam stavio i Yatour modul za usb, aux i SD karticu te sam uspio napraviti kabel za punjenje mobitela i prikazivanje slike na MFD-u, a onaj iphone sam maknuo.

 

sx0lzn.jpg

 

Na kraju to izgleda nekako ovako

 

2iik9rc.jpg

 

2ex7ifa.jpg

 

To bi bilo to za sada. Možda sam pretjerao sa pustom strujom ali meni je to sve bilo jako zanimljivo i dobar hobi i projekt.

 

Komentari: http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/75478-golf-iv-highline/

Edited by DumiG4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
1 1