3 3
Admin

Prijedlozi za poboljsanje kvalitete foruma

Recommended Posts

Jel to stavljen novi skin ili što?
više mi nema obog 'IPS Community' gore nego slika avanta i promjenjena je boja slova na 'home page-u' foruma i još neke sitnice koje sam do sad uočio. ;)

 

Ovako mi ja sad:

VWCCforum_zpsc925e33b.png

 

EDIT:
I da zaboravio sam napisat, bilo bi dobro imat gumb, negdje dal na vrhu ili na dnu strance, 'Mark all topics as readed' jer nekad mi se neda čitat sve i onda mi ostane onak podebljana slova u tamnijoj boji a to me nervira dok vidim, a neda mi se svaki put ić od pdf-a do pdf-a da ih označim kao pročitane tak da bi bilo dobro imati to da možeš cijeli forum označit kao da je pročitan.

Edited by Marcco

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao pa vidi stvarno
moze se skin promjenit , tek sam sad primjetio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja prekopao profil da podesim temu. Nekak mi nije logicno da su sve postavke u profilu a tema na dnu. I jos uvijek nema tamne teme ali nesto mi govori da ce biti uskoro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promjena teme je, ako se ne varam, uvijek bila na tom mjestu. To je tak na svakom IP.Boardu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je.

 

A ovo je odlicno, stepenica vise za forum, i puno ozbiljnije izgleda sto je i bio cilj. Neki ce nac za prigovarat ali sta je tu je, nemoze se svakome udovoljit. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje,

 

zasto kada probam stisnuti like na necijij post, javi mi da sam dosegnuo maksimalni broj lajkova danas?

Ne kontam, jel to iskljuceno za sve ili sta?

A bas je dobra opcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3