6 6
Sven250

Erisin 2 DIN Volkswagen

Recommended Posts

Moje auto je 2007.godiste

Mislim da je od 8 mjeseca 2007. Svi prije imaju problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je od 8 mjeseca 2007. Svi prije imaju problem.

Znas li mozda kako su rijesili taj problem??

Ev opet jutros ne upalih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba ti gateway . 200kn

Sinoc sam trazio po netu i nasao rjesenje da se plus uzme iz upaljaca..tako da cim ugasim auto i izvadim kljuc, radio gubi napon..tako jedino gubim radnu memoriju uređaja

 

Sta velite o ovoj ideji??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 200kn ti ne isplati zajebavat, slozis kako triba i miran

Edited by romano010

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače kad smo oko toga,imam isti problem,ali sam ovdje negdje iskopao da se može vaditi osigurač radija preko noći ili kada ne vozim auto dva tri dana.
Radim to već pola godine i više nemam problem sa pražnjenjem akumulatora. Ako trenutno nemaš novca možeš ovo probati,sekund ti je posla izvaditi osigurač kada ga ostavljaš u garažu ili ako krećeš da ga opet staviš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc sam trazio po netu i nasao rjesenje da se plus uzme iz upaljaca..tako da cim ugasim auto i izvadim kljuc, radio gubi napon..tako jedino gubim radnu memoriju uređaja

 

Sta velite o ovoj ideji??

Jbt koje kemijanje, pa da li je toliko tesko poslusati savjet i uloziti jos 200 kn.

Nije mi jasno zasto trazite savijet a onda ga totalno ignorirate i radite tri puta teze stvari.

Ja sam imao zelju ugraditi RNS u svoj auto i na kraju dok sam sve slozio da bude OEM izaslo me 4000 kn, znaci sad sve radi i NAV i Bluetooth za telefon. Meni nije trebao novi Gatway ali da je na tu cifru normalno da bih dao jos 200 kn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A cuj, neki vole kemijat i isprobavat sve i svasta. Za jednog Radica ne bih se zazao nego slozio kako spada i mir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Došao radio iz Uk. Radi odlično, android 7.1.2. sa 2 Gb ram i quad procesorom doslovno leti. Preporučio bi svakome ako uzimaju android da uzmu s najmanje 2 gb rama jer ove slabije nema smisla uzimati. 5cd41764751ddc5c7c1fd8837fc0cfa8.jpg3eee42aea7a8122a48224758bdb8bc22.jpgb28ba6fe37f660239dc9b8596db60dc6.jpg

 

3ff50cf63bb3d272809bb28d056a0140.jpg93eba3bdb6e8fab586068196b20b148a.jpg

Edited by Pope

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djeluje mi kao da ti uopce ne stane u utor?

Stane po veličini taman ali po dubini nikako radi kablova, pa sam morao odrezati plastiku od središnje konzole koja se unutra drži na dvije vide i dio table. Još jedan problem je što su nosači koji su na radiu prekratki za original utore pa mi je radio malo vani, a to ću riješiti tako što ću izbušiti druge rupe na njima i približiti nosače početku radia pa će biti taman. Na novijim Vw, Seatima i Škodama je puno jednostavnije makneš blendu i zavidaš radio, a ovdje je mala jebata ali sve se isplati kad se pokrene.

 

Poslano sa mog Redmi Note 4X koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nadjes neku pametnu foliju protiv refleksije javi, ja sam kupio univerzalnu, ali nije hd pa je kvaliteta dosta opala, ali sada barem vidim ekran po suncu, a ne kao da ogledalo imam u autu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, tražim 2din multimediju sa navigacijom za VW Polo 2013. Razmišljao sam uzeti nešto od ovoga:
https://www.erisin.com/erisin-es3015v-8-android-51-car-dvd-gps-player-for-vw_p610.html
https://www.erisin.com/erisin-es4698v-7-4core-android-51-car-dvd-gps-sat-dab-in-for-vw_p632.html
https://www.njuskalo.hr/auto-mp3-cd-dvd/vw-rcd330-plus-b-verzija-carplay-mirrorlink-oglas-24385308
S obzirom da se ne razumijem baš u to, zanima me preporuka nekog ko se više razumije. Ono što mi treba je navigacija, SD/USB i FM. Kamera mi nije potrebna.

Edited by peroxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi sa minimalno 2 Gb rama, ovi sa manje su spori, premda isto ok rade, ali za malu razliku bolje imat 2+ gb rama...

 

Recimo

 

https://www.erisin.com/erisin-es4798v-7-android712-car-radio-dvd-player-gps-navigation-dab-3g-canbus-for-vw-tiguan-jetta-seat_p957.html

Ove linkove sta si stavljao nisu novi uredjaji nego popravljani, pazi da ne pise REFURBISHED na njima pod stanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi kad ti stigne stroj i pofotkaj ga montiranog.

 

Ja već duže vrijeme gledam, ali nikako da ga ubodem.....

Evo samo da javim kako sam zadovoljan s koritenjem ove Android multimedije. Na početku sam imao problema sa stekanjem, ali dobio update firmware preko prodavača i sad radi odlično. Imam malih problema s gaenjem ekrana, to sam reklamirao i dobivam novi ekran.

 

Obzirom da volim imati jako dobar i kvalitetan zvuk, ja sam s ovom multimedijom jako zadovoljan. Ako te zanimaju slike u autu kako izgleda, evo link gdje ima slike u raznim autima.

 

 

https://www.aliexpress.com/store/product/2Din-Android-RK3188-7-1-1-Car-DVD-Player-Stereo-Radio-for-VW-GOLF-5-Golf/1396993_32807665069.html?spm=2114.12010610.0.0.74e21cccSmGPZ0

Edited by DoktorD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super. Sad si stavi sygic ili igo i imas super navigaviju.. hebo ja vw ovu navigaviju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, Google maps je ok dok imaš Internet konekciju. A inače, mislim da je najbolja opcija skinuti HERE WeGo navigaciju. Imas offline mape i bez brige si. Here WeGo je po meni najbolja aplikacija za navigaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su google maps ok kad dodjem u naselje pa trazim adresu. Inace su spore, tesko se orjentiraju po gps-u, zoom je los kao i 3D prikaz, mob je galaxy S9, tak da nije on spor, onda fali tu dozvoljena brzina, stvarna brzina kojom ides, ogranicenja, predvidjeno vrijeme dolaska, obavijesti o prometu, kamere i jos svasta nesto.. google maps nisu navigacija nego - mape..

Ja koristim sygic, crackani ili kupljeni to ostavljam svakome po savjesti. Here we go ili waze su povrsne kopije pravih navigacija.

Godinama sam koristio Navigon, sad ga vise nema, Sygic sa here mapama nema konkurencije.. igo pro kaska za njim..

0ef3048ebec59e80f3e87b4365e8dc22.jpg

Edited by ivanm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, Google maps je ok dok imaš Internet konekciju. A inače, mislim da je najbolja opcija skinuti HERE WeGo navigaciju. Imas offline mape i bez brige si. Here WeGo je po meni najbolja aplikacija za navigaciju.

 

Google maps moze raditi i offline.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zelim uzeti za golf 5 (2003). Nemam nikakvog iskustva pa bi molio savjet do 1200kn sto da uzmem ukljucujuci s dostavom.

Da li u paketu dode sve sto je potrebno da se spoji na postojecu instalaciju jer trenutno je u autu rcd300?

 

Jedna velika mogucnost posto je auto uzet kao polovan da je vaden orginalni radio jer na krovu ima shark antena.

 

 

Hvala

 

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6