6 6
Sven250

Erisin 2 DIN Volkswagen

Recommended Posts

ako gledaš android radio uzmi sa 2 gb rama i najmanje 16 gb memorije, androidom najmanje 7 nougat.. ovo slabije ne gledaj jer je sporo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu se protegnut do 1700kn.

Ne mora biti android. Samo preporuka plug and play da ne komplicira s dodatnim ulaganjima zbog konektora i prijelaza.

 

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su google maps ok kad dodjem u naselje pa trazim adresu. Inace su spore, tesko se orjentiraju po gps-u, zoom je los kao i 3D prikaz, mob je galaxy S9, tak da nije on spor, onda fali tu dozvoljena brzina, stvarna brzina kojom ides, ogranicenja, predvidjeno vrijeme dolaska, obavijesti o prometu, kamere i jos svasta nesto.. google maps nisu navigacija nego - mape..

Ja koristim sygic, crackani ili kupljeni to ostavljam svakome po savjesti. Here we go ili waze su povrsne kopije pravih navigacija.

Godinama sam koristio Navigon, sad ga vise nema, Sygic sa here mapama nema konkurencije.. igo pro kaska za njim..

0ef3048ebec59e80f3e87b4365e8dc22.jpg

Ajde baš me zanima sygic, budem probao instalirati da vidim jel mi odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipa , u potrazi sam za radiom za golfa šesticu, zapeo mi je za oko jedan Erisin, a vidim da ste vi raspravljali o tome, pa mi možda možete pomoći, dosta važo bi mi bilo da se ništa u autu ne mora prepravljati, već da on paše original unutra, i naravo da je što lakše za spojiti, konkrento gledao sam ovaj: https://www.erisin.com/vw-android-71-car-dvd-erisin-es3715v-8-dab-3g-radio-gps-navigation_p905.html

 

Svaki savjet je dobro došao, prilažem i sliku iz auta, ja mislim da bi trebalo pasati, hvala unaprijed.

 

3DfCZSs.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi ti preporucija rcd340, oem uređaj. Ja sam prezadovoljan. Ima android auto, car play, mirror link, bt... nema zastajkivanja stekanja itd. Kad dodem u auto mogu ti ga detaljnije poslikat ako zelis025e729c62e9001df578536cf5893579.jpg

 

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema navigaciju ali ima android auto pa mozes prikazivati navigaciju sa svog mobitela.

Mislim da ti RCD340 kod nas dodju 1500+ kn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ovaj RNS 510 čovjek cijeni 1500kn, znam da to nije original, ali ako će raditi, nije mi to bitno, a ima navigaciju, hrvatski jezik i još dosta toga.

Edited by marijogjulic

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ovaj RNS 510 čovjek cijeni 1500kn, znam da to nije original, ali ako će raditi, nije mi to bitno, a ima navigaciju, hrvatski jezik i još dosta toga.

 

Android? Koja navigacija je gore?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijevod je uzasan i sramota je da netko prodaje tako uredjaj. Vjerojatno nije Android i pitanje je koliko i da li stvarno update mapa za navigaciju radi, koje su uopce mape itd...

Ne znam, ja osobno prelazim sa RNS510 na taj RCD340.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijevod je uzasan i sramota je da netko prodaje tako uredjaj. Vjerojatno nije Android i pitanje je koliko i da li stvarno update mapa za navigaciju radi, koje su uopce mape itd...

Ne znam, ja osobno prelazim sa RNS510 na taj RCD340.

Nisi rijesio rns? Oce na prodaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može prijatelju, koja je cijena takvoga, i prikazuje sve, senzore, klimu i sve?

Ako je andriod onda se može gore staviti navigacija?

 

A ovako nešto?

https://www.njuskalo.hr/auto-navigacija-gps/2017-rns-510-vw-skoda-seat-navigacija-multimedija-oglas-20113100

Ne prikazuje klimu, spojis mob imas navi, osobno koristim google maps koja je po meni najbolja i najtocnija. Ja sam sbog platio 1800kn. Akk zatreba imam i najnoviji fw za njega

 

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što bi uopće bio neki bestbuy u okviru sljedećih specifikacija, nešto što ne šteka toliko i da je paljenje ipak malo brže.

4GB RAM, Android 8.0, ekran 8 ili 9 incha.

 

Erisin ili možda nešto drugo?

Original bi preskočio..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi rijesio rns? Oce na prodaju?

 

A ne znam, DVD-rom koji sam kupio nije pomogao, dakle ili je flat kabel do njega ili maticna. Taj novi DVD-ROM evo sljaka tu kod kolege sa foruma, njemu je rijesio problem meni nije :(

Sad se RNS ponasa kao RCD510 sa vecom rezolucijom :)

Probao bi prvo kupiti flat kabel jos pa ga probat popraviti i onda prodavati potpuno ispravnog jer ovako ne znam koliko bi mogao dobiti za njega.

Kaj je najbolje imam i MMI dodatak za njega u pretincu a ako stavim RCD340 i to ce mi biti visak.

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A ne znam, DVD-rom koji sam kupio nije pomogao, dakle ili je flat kabel do njega ili maticna. Taj novi DVD-ROM evo sljaka tu kod kolege sa foruma, njemu je rijesio problem meni nije :(

Sad se RNS ponasa kao RCD510 sa vecom rezolucijom :)

Probao bi prvo kupiti flat kabel jos pa ga probat popraviti i onda prodavati potpuno ispravnog jer ovako ne znam koliko bi mogao dobiti za njega.

Kaj je najbolje imam i MMI dodatak za njega u pretincu a ako stavim RCD340 i to ce mi biti visak.

Meni si proda onaj m5 dvd

Pa probaj i taj flat rijesit pa vidi mislim da ni matična nije tolko skupa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flat cu probati ali dalje od toga necu ulagati u njega jer mi se ne isplati.

Javi ako bude na prodaju imas kupca

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel itko naručivao s erisin stranice.vidim da ima opcija slanja iz njemačke i UK.cijena je odmah veća za cca 50 $.to je uredu.ako ima kako je prošlo to.hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas na stranici njihove agente prodaje pa naruci preko toga
Samo malo nezgodno radi vremenske zone,odg ti na por u 6ujutro pa cekaj do iduceg dana opet,tako sam ja naruciva + 80€ shippinga iz UK DHL om


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

opet sad gledam poštarina 0 $.s stim da je oko 60$ skuplje kad šalje iz UK. Biće radi carine koja je plaćena ulaskom u EU

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6