4 4
kile_passat

VW Rally za Vukovwar

Recommended Posts

Imao najbolju namjeru, ali, obaveze, obaveze i obaveze. Bila bih lutrija kad bih išao.

Edited by VEDRAN_vw_bj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja već standardno u Gem-u u Vinkovcima dan prije same manifestacije i dan iza pokret doma....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne propuštam ni pod razno, kad god treba spreman! M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čemu ne ponoviti, bio sam prošli mjesec a imam u planu opet, dal sa klubom ili obitelji al idem najvjerovatnije vikend prije tj. 17.11.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sarmica ja smrdim jeli? :grrr Nitko niš od glavešina, ukoliko ne ja bih se usudio i pokrenuti inicijativu i za laganini vožnjicu ukoliko se ne okupimo "službeno" iako bi to ponajviše volio da smo u što većem broju i uz vjerne pastire! M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih čak možda i došao, trenutno sam u zg-u, pa ako budem išao kuci taj vikend bi se družio sa vama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazim doma sa broda 4.11 i mislio sam ic pa ako sve bude po planu, vidimo se.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekuzim zasto ste ovisni o klubu,nitko se od ovih "glavnih" iz kluba ne javlja.. znaci da ih ne zanima... skupite se vi i ajte.. i zar se ovo moze nazvat klub :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa prvo sam pitao hoće li oni nešto organizirati jer ne znam imaju li takvo što u planu. U slučaju da nemaju naravno da će se netko od nas pobrinuti za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuo sam ohrabrujuće riječi od članova vlade tako da se strpite i biti će nadam se uskoro sve objavljeno, svakako neka vrsta okupljanja će biti! M.

Edited by Miro-Su

Share this post


Link to post
Share on other sites

tad sam od petka do utorka ujutro u VK u Gem-u ;-)

Vjerovatno bez auta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naletim ja po tebe Friče sa Das Roccom bez brige, ja ću vjerojatno bit solo tako da nikakva frka nije! Čujemo se! M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da će bit nešto od ovoga kao i od sVWega što se tiče VW kluba

 

Uprava se oglasila da zbog privatnih obaveza i posla nemogu (još nije 100%) sudjelovati ali bi im bilo drago da se naš rally održi, što zbog samog Vukovara, što zbog same VW ekipe a na kraju i tradicije koja se pokrenula

 

Ja osobno idem sa obitelji u subotu 16. 11. tako da neću možda sudjelovati u cjelodnevnom druženju sa ekipom al jedan kratak susret i pozdrav se može izvesti, čak možda i zajedničko putovanje od ZG prema VU

 

evo započet ću listu bez obzira na mene samoga ali da se vidi tko, gdje, kako, zašto, a o svemu se još možemo čuti telefonom

 

1. Puks (sa 6 ili 8 članova posade)

2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

najlakse je popljuvat,a tesko je kontaktirat glavu kluba,nisu 24/7 na forumu da moraju odma' odgovarat kak se kome sprdne. mobiteli i telefoni nisu djaba izmisljeni ako je netko vec zainteresiran za dogadjaj...

 

bitno da se nadje vremena kritizirat bez razloga.

Edited by VecTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

najlakse je popljuvat,a tesko je kontaktirat glavu kluba,nisu 24/7 na forumu da moraju odma' odgovarat kak se kome sprdne. mobiteli i telefoni nisu djaba izmisljeni ako je netko vec zainteresiran za dogadjaj...

 

bitno da se nadje vremena kritizirat bez razloga.

Prvo skoči pa reci HOP i nemoj se pjenit bez razloga,topic je otvoren 11.10.2013. a prvi upit što se uprave tiče je postavljen 17.10.2013. znači nije da neko treba odma' odgovorit,ljude zanima jel se ide kao klub jer se mi sami osobno možemo dogovorit i mimo kluba...

Ako se postavi javno pitanje na klubskom forumu treba se javno i odgovorit,ako se nezna onda se kaže neznam,vidjet ću,neću,javit ću,dogovorit ćemo se još,boli me kita... al kaže se nešto,osim toga ko je glava kluba,ako znaš podjeli jel se teško prati sa svim odricanjima od odgovornosti i novim izgledom...

Edited by mrki

Share this post


Link to post
Share on other sites

nitko se ne pjeni nego ako si vec na forumu valja imat razumijavanja bez obzira kroz sta klub/forum i neznam tko sta prolazi,el prezidente iliti Miro ima profil i broj mobitela tamo pa neka ga se zove,umjesto sta se tipka da je forum za K&%% ...

 

da nekoga zanima sta ce biti s tim mitingom zvalo bi se,kao sta je vec netko i napravio,a ne bi srao i kuhao kao sta se inace radi na forumu. trazi se kakti neka ozbiljnost od foruma a clanovi su ti koji ga rade a neozbiljni su do bola... i naravno puni kritika i sranja :pusa

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4