3 3
pixa.93

RNS 510 replica

Recommended Posts

Triba fizicki otvorit uredaj i spojit neki konektor i onda se dobije i gps i video.

Moram nac link pa stavim

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.erisin.com/es7698v-car-dvd-vw-golf-5-6-passat-cc-tiguan-sharan-eos-caddy-jetta-seat_p489.html?number_of_uploads=0

 

????? ima tko iskustva sa ovim GPS modemom, kak se ponaša? onaj stariji (sirif ili sirifatlas) je bil loš, često je znao zacvikati pa je trebalo reset raditi, al ovaj model ima drugačijeg i uglavnom je noviji... :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovanje.

Da ne otvaram novu temu...Zanima me da li se može ovaj oem usb kabel (http://www.winddeal.net/image/113/D11958/D11958/D11958.jpg) spojiti na ovakvu (link dolje) 7" repliku RNS510? Da li odgovara utor? Da li je netko od vas to već pripasavao? Iskustva? Hvala.

 

http://www.tomtop.com/7-inch-hd-digital-touch-screen-car-dvd-player-car-radio-car-pc-stereo-head-unit-gps-navigation-bluetooth-multimedia-for-vw-volkswagen-sagitar-jett-passat-cc-skoda-free-map-free-card-k2760.html#tops

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda ispadne kao kritika ,ali osobno kada bi tražio takav tip radia odabrao bi neki renomirani brand kao Kenwood,Pioneer ili bolje gdje je kvaliteta zvuka,ekrana i mogućnost postavka daleko napredniji nego kod ovih modela,jer kako vidimo iz komentara svi su nezadovoljni kvalitetom zvuka,što bi trebalo i biti najvažnije kod odabira .Ja imam u Passatu Kenwood DDX 4023BT koji osim navigacije ima sve,komande sa volana uredno rade ,mogućnost personalizacije boot screena,backgrounda,čita sve moguće fileove,spojena kamera za rikverc i došao me oko 2300 kuna .Jedina mana kome smeta što nije custom fit ,nego ima tanku maskicu oko njega.Što se tiče navigacije danas svi skoro imaju neki smartphone ,a noviji modeli Kenwooda imaju mirror link ,pa se navigacija može koristiti od mobitela.

Možda se nećete složiti sa mnom ali ako plaćam oko 3000 kuna radije kupujem kvalitetniji radio ,nego kineske poluproizvode nakrcane svim moućim opcijama ,ali limitirane kvalitete zvuka i postavka ,a da ne pričam o zaslonu i izgledu sučelja .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radio je već mjesec dana u autu. Spojio sam usb kabel u pretinac, ali bih htio stavit ovaj oem gumbić da mi je nadohvat ruke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao erisin es7798 i Fkt sam bio prezadovoljan jedina mana je bila da s vremena na vrijeme nije TV radio, sta se tiče ostalog sve je savršeno radilo i funkcioniralo od zvuka mf tipki brzine gpsa Itd Itd meni je bio spojen na original zvučnike u golfu mkv + pojačalo i woofer neki slim nazivne snage 500w

 

Taj radio sam prodao zbog besparice ali sam bas danas naručio es7698 koji je isti po specifikacijama jedino nema TV tuner integrirani ali sam naručio eksterni tuner jaci s MPEG 2-4 + dvbt-HD , 2 antene Itd Itd i očekujem ga sljedeći tjedan pa ćemo vidjeti kako se ponaša

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao erisin es7798 i Fkt sam bio prezadovoljan jedina mana je bila da s vremena na vrijeme nije TV radio, sta se tiče ostalog sve je savršeno radilo i funkcioniralo od zvuka mf tipki brzine gpsa Itd Itd meni je bio spojen na original zvučnike u golfu mkv + pojačalo i woofer neki slim nazivne snage 500w

 

Taj radio sam prodao zbog besparice ali sam bas danas naručio es7698 koji je isti po specifikacijama jedino nema TV tuner integrirani ali sam naručio eksterni tuner jaci s MPEG 2-4 + dvbt-HD , 2 antene Itd Itd i očekujem ga sljedeći tjedan pa ćemo vidjeti kako se ponaša

Pozdrav !

 

Ajde kad ga upogonis, baci koju sliku da vidim kako izgleda...gdje planiras te antene staviti ? Baci i koju kako radi i kakav je zvuk...

 

Hvala !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodaj na face Dario Dado Halar pa se tamo javi, a ima u slikama vec od es7798 kojeg vise inače nema za naručiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se moze nadogradit SW na RNS 510 kina trenutna verzija je ! Na slici ! Zanima me jos sljedece kako se povezat na internet i s cime?

 

Hvala!

 

vw-seat-skoda-navigacija-bluetooth-wifi-20181102-174749.jpg

Edited by Jole112

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti problem imam i ja, mislim da triba utikat 3g dongle i onda radi bez problema. Meni ni wifi nece pokrene pa sam mislija ubaciti wifi usb adapter pa da pustim dijeljenje s mobitela (nesto ovako ko na slici). Ako je neko ima vec ovaj problemcic, a da ga je rijesija bez 3g dongle bilo bi odlicno da napisea62a597f08c1d28b8e65fcad54b7a205.jpg

 

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da zanima me obicni kucni WiFi ,a 3g je mobilni ili? I ja sam pokusao sa USB stickom wi fi se spoji ali neradi internet ¨!

 

EDIT!

 

Evo sad sam nasao isti takav na aliexpresu i pise ovo "Default(need WIFI dongle to connect)"

Edited by Jole112

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uspio sam se spojit s nekim USB stickom wifi Amiko ali je cini mi se sad slab signal ! I jos jedna stvar svaki puta me BT trazi sifru nikako da se sam spoji bez sifre?Znam koja je sifra 0000 ali me svaki puta trazi,,,Neznam o cemu se radi!

 

20181107-120543.jpg

 

20181107-120425.jpg

Edited by Jole112

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi jel ima ko kakve ideje ili informacije o ovome kako radi,???

 

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki kinez je drugaciji a ima ih tone. Najbolje kontaktirati sellera i pitat ga za pomoc a i da li ima neki (ne)slubeni forum za taj model

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uspio sam se spojit s nekim USB stickom wifi Amiko ali je cini mi se sad slab signal ! I jos jedna stvar svaki puta me BT trazi sifru nikako da se sam spoji bez sifre?Znam koja je sifra 0000 ali me svaki puta trazi,,,Neznam o cemu se radi!

 

20181107-120543.jpg

 

20181107-120425.jpg

Jel imas mozda sliku tog sticka, gdje si ga nabavio? Za bluetooth uđi u postavke i stavi kvacicu na auto connect i sam ce se spajati cim uđe u domet

 

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

a642bfd0ad838b1258cfd71dc72fdbec.jpg

Edited by romano010

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to sam nasao odprije spajao satelitski reciver ! Imam neki drugi TPlink sa antenom nece !

 

images.jpg

I s ovim gore stickom bi radilo ali imam jako slab signal router mi je daleko !

https://www.youtube.com/watch?v=Dpkik74X0dI&feature=youtu.be

A ovo bi ti sigurno radilo https://www.aliexpress.com/store/product/Unlocked-7-2Mbps-6280-HSDPA-Car-3g-WCDMA-USB-modem-usb-stick-Wireless-3G-Modem-dongle/2183060_32677351206.html?spm=2114.12010612.8148356.4.7c07f78eniyc8p a i neki slican ovome USB wi fi samo mora bit jaci da prima bolje signal!

Edited by Jole112

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa na mobitelu upali dijeljenje mreze

 

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Ajd napisi kako na Samsungu J7 to napravit neznam :) Gdje treba ukljucit i sta ?Znaci mobitel bi trebao se povezat s tim WiFi stickom ?

 

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavke》veze》mobilne prist. tocke i dijeljenje. Ne moze jednostavnije, mobitel u biti radi u funkciji routera

 

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavke》veze》mobilne prist. tocke i dijeljenje. Ne moze jednostavnije, mobitel u biti radi u funkciji routera

 

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Hvala nasao sam i spojio ima signala ali je taj wi fi stick prilicno star pa to sporo radi ali radi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li VCDS moze ucitat replike (klonove rns510?Ja nemogu nikako ucitat radio ili to nije moguce?

 

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj klon bi se sustavu trebao prijavljivati kao original a mislim da niti jedan to ne radi. Odgovor je ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotovo sam 99% siguran da mi je ocitao VCDS navigaciju ali vise nece neznam u cemu je problem ,moguce da sam nesto iskljucio :(

 

EDIT ! Moguce da je bila ona crvena zica tad spojena sto prazni akumulator i odkad ona nije spojena vise neprepozna hmmm sad bi to trebao spojit i provjerit da li je mozda do toga ako je onda kupit drugi can bus gateway

Edited by Jole112

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili ti ne kuzis nas ili mi tebe. Vcds-om nemozes uc u kopiju dok u original mozes. Ocita navigaciju ali je vjerovatno crveno pod radio i navigacija bas zbog toga sto ga ne prepoznaje

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3