2 2
LAZO

Autotapetar

Recommended Posts

Eto nasao sam nam jos jednog povoljnog a prije svega izvrsnog majstora!! :da Tapicira sve kaj zazelis,meni je prosle god.zamijenio na vozacevom sicu onaj lijevi dio koji se izlize i podere,s tim da nisam nigdje morao trazit orginal vw materijal itd. i napravio je vrhunski..Uglavnom dogovorio sam 15% popusta za clanove kluba,za neke sitnice, a za nekaj vecega tipa pretapicirat cijelu unutrasnjost itd.20%..S tim da su mu cijene 1.liga.. :palacg Znaci pozvat se na Danijela sa zelenom trojkom.. :D

slika1221ez.th.jpg

 

"RODOMIC"

Vl.Zrinka Krajcar

Zagreb,Rapska 14 (Sigecica)

098/329-401 gosp.Krajcar

Edited by LAZO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto da refresham a sad sam skuzio da nisam stavio nikakve slike njegovih radova..

dsc02398jt4.th.jpgdsc02394fr5.th.jpgdsc02295pe6.th.jpgdsc02298dl2.th.jpgdsc02297nr6.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo samo da kažem da je taj dečko tapeciro i moju unutrašnjost u autu znači siceve i zadnju klupu i da je odradio poso vrhunski i svi koji su vidjeli siceve pitali su ko mi je radio :palacg

 

Slike siceva imate pod topic o mom autu :fakjea

 

Edit evo slika siceva sta mi je radio!!! :palacg:respekt

 

Jetta059.jpg

Jetta061.jpg

Jetta062.jpg

Jetta063.jpg

Edited by spoky

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eto da refresham a sad sam skuzio da nisam stavio nikakve slike njegovih radova..

dsc02398jt4.th.jpgdsc02394fr5.th.jpgdsc02295pe6.th.jpgdsc02298dl2.th.jpgdsc02297nr6.th.jpg

kolko te izislo tapeciranje kompletne unutrasnjosti?

Edited by marin-82

Share this post


Link to post
Share on other sites
kolko te izislo tapeciranje kompletne unutrasnjosti?

Inace 2500kn..Sa popustom koji je za nas sa VWCC oko 2000kn

Spoky- :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je radio siceve i bocne stranice na MK1 za 1500kn,slicna kombinacija ko LAZOVSKI ali druga boja

 

 

 

i rad je ispao super

Share this post


Link to post
Share on other sites
meni je radio siceve i bocne stranice na MK1 za 1500kn,slicna kombinacija ko LAZOVSKI ali druga boja

 

 

 

i rad je ispao super

Nemoj se sramit neg bubni sliku.. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

strpljenja molim do iduceg tjedna kad bu skoro sva gotovo da se mogu pokazat u punom sjaju na Bili

Share this post


Link to post
Share on other sites
ne kuzim al dobro

sta trebas kuzit rad istog tapetara :palacg

spy photos, jer ni ja ih nisam vidija u zivo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eto nasao sam nam jos jednog povoljnog a prije svega izvrsnog majstora!! :da Tapicira sve kaj zazelis,meni je prosle god.zamijenio na vozacevom sicu onaj lijevi dio koji se izlize i podere,s tim da nisam nigdje morao trazit orginal vw materijal itd. i napravio je vrhunski..Uglavnom dogovorio sam 15% popusta za clanove kluba,za neke sitnice, a za nekaj vecega tipa pretapicirat cijelu unutrasnjost itd.20%..S tim da su mu cijene 1.liga.. :palacg Znaci pozvat se na Danijela sa zelenom trojkom.. :D

slika1221ez.th.jpg

 

"RODOMIC"

Vl.Zrinka Krajcar

Zagreb,Rapska 14 (Sigecica)

098/329-401 gosp.Krajcar

 

NAŽALOST SAMO KEŠ :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

MATUS DESIGN ---- za tapiciranje u kožu sičeva i stranica u rradu traže 7 000kn za kožu (materijal) i još 7 000kn za ruke,s tim da sredina sičeva bude u tkanini

.....kome treba samo promjeniti sredinu tkanine bez dodatnih želja 2 000 kn

tko želi brušenu kožu (slično kao pliš) koja se stavlja po sredini sičeva------samo 100 eura/1m

 

eto informativno da znate koliko što cijene

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi se čini stvarno previše :huh: Meni je lik na Matuljima koji isto radi jako kvalitetno tražio 7000kn za siceve komplet u kožu. Čisto radi usporedbe... Materijal i ruke, pred nekih 2 godine....

Edited by TROJAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjerujem da i drugi mogu napraviti što i oni kao sa slika od Laze,praktički 14 000 kn i ako još želiš srediti kožu mjenjača te još koju sitnicu,slobodno možeš kupiti još jedan rrado

 

jel mi možeš dati neki kontakt broj ili adresu pa da vidim koliko bi on tražio,i MarinoL-u je super sredio Bubu (vidjela sam na slikama)

Edited by corrado girl

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam radove tog matus designa

 

po mom misljenju bi on za 7000kn(ruke) morao raditi vrhunski na razini tvornice. ovo sto on radi je na razini jednog prosjecnog tapetara....nista extra

 

bezveze...

budem ja stavio slike od svojih siceva sto sam odneo kod tapetara. 400 kn za zamjenu jednog djela platna.skupo ali sudeci sta sam vidio u radnji sta je sve napravio i kako :D

 

evo sad vidim da je i Svena sa foruma mucilo isto. neravnomjerni savovi,razmaci itd...

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar majstor u Đurđevcu, Vlado Jambrek, 048/813-838 i 091/5222283

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobar majstor u Đurđevcu, Vlado Jambrek, 048/813-838 i 091/5222283

 

 

...imas iskustva s njim? ja sam blizu 20km od durdevca pa sam razmisljao odvesti svoj audi kod njega!

Share this post


Link to post
Share on other sites
spy photos :lol2:rotfl

 

corado-004.jpg

corado-006.jpg

corado-009.jpg

dsc02172.jpg

 

 

strasan poso i ja cu za kojih mjesec dana u zg pa cu napravit isto samo u centar sivo......svaka cast

Share this post


Link to post
Share on other sites
gledao sam radove tog matus designa

 

po mom misljenju bi on za 7000kn(ruke) morao raditi vrhunski na razini tvornice. ovo sto on radi je na razini jednog prosjecnog tapetara....nista extra

 

bezveze...

budem ja stavio slike od svojih siceva sto sam odneo kod tapetara. 400 kn za zamjenu jednog djela platna.skupo ali sudeci sta sam vidio u radnji sta je sve napravio i kako :D

 

evo sad vidim da je i Svena sa foruma mucilo isto. neravnomjerni savovi,razmaci itd...

 

Ovi u matusu nisu normalni. Ne toliko zbog cijene jer ako se radi o kvalitetnom materijalu on je i skup i to postujem nego po tome sto cijena njihovog rada ne opravdava urađeni posao.

 

da ne stavljam sad slike svog volana kojeg su mi tapecirali ...mislmi katastrofa. sta da kazem...a njihova galerija slika super izgleda na kompu al kad se ta sjedala vide u zivo druga je prica..

Share this post


Link to post
Share on other sites
...imas iskustva s njim? ja sam blizu 20km od durdevca pa sam razmisljao odvesti svoj audi kod njega!

 

Malo kasnim s odgovorom, ali majstor je super. Radio mi je i prije 2 godine nešt na audiu, nedavno krov na golfu i mogu samo pohvale reć. Evo npr. kako je na audiu napravio kožu oko mjenjača

 

IMG_0108.jpg

IMG_0105.jpg

 

Bilo je bolje od originala. Ima tu negdi na forumu i krovni tapecirung (moj post) što je on radio

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje da ja ne stavim slike od ovog mastora... očito nemam sreće pošto su svi super zadovoljni...

Edited by audicabrio

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2